Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Znaczy ja studiowałam dziennie i nie pracowałam bo zbytnio nie miałam kiedy, i stąd taki krótki staż. Od razu po obronie zaczęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mamusie z Amelką już lepiej bo nie ma ropy od rana :) Julka ma ospę :/ od soboty po 34 C zapowiadają Julka śpi a Amelka bawi się z kuzynką :) Ewka-ten chłopczyk zmarł jak moja Amelka była malutka Mówili że bardzo cierpiał bo miał wargi przygryzione :( a ta Suka pobierała zasiłek na niego jeszcze z dzieckiem podstawionym do szczepienia chodziła powinni za wszystkich się wziąć ehhh serce się kraje :( Klaudia-w tych urzędach to wszystkich tak jest ehh szkoda gadać Asia-u mnie zdrówko dziękuje dobrze :) u lekarza nadal nie byłam i chyba teraz szybko nie pójdę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Paulinka I biedne te Twoje corcie, ale Julka już bedzie miala ospe za saoba:) Nasza Baska narazie kontaktu z dziecmi nie ma jedynie siostrzeniec wiec narazie nas omija Jeszcze cos mialam napisac ale mnie kurier wybil z rytmu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Niunia:O ale jak Klaudia napisala-przejdzie i potem bedzie spokoj w przedszkolu np...no i takie maluszki chyba lepiej przechodza ospe niz starsze,prawda? moj tez nie bardzo ma kontakt z malymi dziecmi wiec i nie choruje, sie potem zacznie hurtowo jak pojdzie do przedszkola/szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala-nie polecała jogurcików pediatra bo powiedziała że one mają długa datę ważności i nie leżą w lodówce mówiła że najlepiej podawać tak jak Ola robi Tosi ser biały miękki i owoce :) Ewka-ja podaję herbatkę lub pierś mamy karmiące piersią czy gryzą Was dzieci ? mnie Jula czasami gryzie a to tak boli jak kończy jeść patrzy mi się w oczy ugryzie mnie i się śmieje ja jej robię nu nu nie wolno i się śmieje Mąż mówi żebym ją odstawiła jak to boli ale chce do roku jeszcze pociągnąć ale jak tak będzie to się pożegnamy z cycem :) przed ospą cyc nie uchronił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamy i ja jestem :-) Ania zasnęła, ja obiad podszykowałam i mam czas na kaffe :-) Dzień wczorajszy minął dobrze ...schemat żywieniowy udało się zrealizować z małymi odchyleniami.....:-) ale nie było jakiś problemów....może wcześniej robiłam coś źle....ale pewnie i owoce i obiad też są bardziej sycące niż mleko mamine .W nocy karmienie o 23 i o 2:30 i już przed 4 ryk jak nie wiem.....butelka z wodą.....dalej ryk....smoczek też nie.....ale jakoś się w końcu mała uspokoiła i zasnęła i jadła dopiero o 6:45 . Zobaczymy jak dzisiaj będzie. Paulina normalnie hurtowo te choroby u Was. Kurcze żal mi Ciebie i dziewczynek....jednak musicie przez to przejść ....wyjścia nie ma. Ściskam mocno :*** I dziękuje za odpowiedź odnośnie odstawiania od piersi Ja podaję Ani kaszkę z butelki i daję do po niej cyca.Ale to jeszcze dlatego ,że mleka mam dużo i kaszki daję tak około 75ml i reszta cyc....z pewnością się to zmieni niedługo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do małego Szymonka to serce się kroi.......Nie mogę sobie nawet wyobrazić jak można dziecku zrobić taka krzywdę .....Boże niech te kobiety co nie chcą zajmować się swoimi dziećmi oddają je.....nawet w domu dziecka będą miały lepiej niż z takimi rodzicami .....TYLE NIESPRAWIEDLIWOŚCI NA TYM ŚWIECIE :-(:-(:-( Dzieci nie powinny cierpieć w taki sposób....wsiąść taką i sprać tak samo jak Szymonka bolało, niech ją solidna kara spotka . Biedny chłopczyk jest teraz szczęśliwy w niebie .....ale nie tak powinno wyglądać życie dziecka.....NIE TAK MORDERCZYNI , OSZUSTKA gnij w więzieniu kobieto !!!!!!!!! Madzia z Sosnowca , Szymonek z Będzina .....I tyle dzieci o których nie było tak głośno.......Czy to się nie skończy ???????????? Ile jeszcze dzieci zostanie Aniołkami z ręki swoich rodziców......NIECH SPOCZYWAJĄ W POKOJU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona77777
podajcie namiary do pediatry w kołobrzegu na nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona77777
sory ze tak się wciełam ale jestem na wakacjach w Kołobrzegu i moja grudnióweczka się rozchorowała a z tego co pamiętam jedna z Was jest z Kołobrzegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie wyczytalam że matce Szymona grozi 25 za zabojstwo, a ojcu tylko 5 lat, za nie udzielenie pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jal moje dziecię zrobilo sie mniej marudne to inne licho przyszlo. Budzi sie miedzy 3 a 4 na jedzenie i rozwalilo nam to caly porzadek. Je mnuejsze porcje, do repertuaru wyglupow przy jedzeniu doszli jeszcze sztuczne pokaslywanie i proba odebrania mi lyzeczki. Eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mona ja jestem z Kołobrzegu ale powiem Ci szczerze,że nie wiem jaki pediatra przyjmuje na nfz... ja chodze do kierznowskiej (Rzeczna 11b Kołobrzeg 693 284 924)i płace 80 zł...jestem mega zadowolona... jak chcesz to podaje pare nr do lepszych pediatrów i bedziesz musiała sie zorientowac... Aleksandra podbrączyńska Budowlana 26c 2 Kołobrzeg (94) 3527279 Marek Cebula 0604952038 ewa Brodzinska Nowacka Myśliwska 19 30 Kołobrzeg (94) 3521835 ale z czystym sumieniem moge polecic własnie Kierznowską...no tylko,że nie na nfz...przyjmuje codziennie(soboty i niedziele też).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia ha ha z tą łyżeczką u nas podobnie......ja to się zawsze śmieję,że mała pewnie sądzi ,że lepiej się nakarmi niż mama to robi.....:-) ooooo słychać buczenie z łóżeczka......Ania wstała..... więc ja pomykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś podałam zupy ogórkowej bardzo Julci smakowało :) mi koleżanka mówiła jak Amelka była mała żeby jej dać zupę ogórkową bo kwaśna zupa pobudza apetyt :) Julci nie trzeba pobudzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękujemy za życzonka:) zdecydowalam sie na Hipp bio combiotic 2, siostra mi dziś w rossmanie kupi mam nadzieje ze Michalinie posmakuje. kurcze szkoda mi jej strasznie jak tak ciumknie ze dwa razy i wrzeszczy w nieboglosy przez te dziasła;/ Szkoda, ale cóż nie bede dziecka głodem brać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia - Dobrze, że z Amelką lepiej:) Cudne fotki zamieściłaś na FB:) Kiedyś ktoś pisał ale nie pamiętam kto o białej kropce na dziąśle, to ząbek był? Bo u nas się dziś pojawiła, jakby fragment ząbka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcik - Wiem, że już pisałaś o ty ale tyle tych stron, że brak czasu szukać ale powiedz jak prawidłowo karmić łyżeczką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pora na popołudniową :) dzis bylo wszystko na biegu bo nati miala szczepienie. ojjjjjjjj ile placzu bylo az mi przykro ze nati coraz to wiecej rozumnie i juz w korytarzu plakala bo dzieci krzyczaly. wizyta udana pani doktór za nie ma za szczerzeń waga 6,57 wzrost 68cm mamy juz nie podawać witaminy D chyba ze dzień deszczowy i siedzimy w domu. a i mamy gotować kawalek świeżego łososia w odrobinie wody i niech mala wcina dwa rayz w tygodniu rybke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twarda i w miare plaska lyzeczka. Trzeba wkladac prosto a nie bokiem, nie wycierac o gorna warge. Dziecko ma samo zgarnac pokarm. Gdyby ssalo lyzeczke, to trzeba docisnac nia srodek jezyka. u nas ostatnio przy wyglupach Tosi to bardzo roznie to karmienie wyglada ale staram sie wg tych zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie lekarka powiedziala ze do ukonczenia roku wit D codziennie a potem do 2 roku w porze jesienno-zimowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia----mało waga ale nie widac to po natali doktorka nic nie mowila ze malo. a wzrost to według mnie większy jak mierzyłam w domu i ubrania nosimy czesto 9-12. a weitamine moze dla tego ze moja po badaniu krwi ma ponad norme juz drugi ras po mimo ze nie dawalysmy co dzienie bo juz nam pod koniec kwietnia kazala nie dawać 2 razy w tygodniu. dziewczyny dawałyście rybę tak samodzielnie zrobioną ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja dawalam upieklam dorsza w piekarniku-lekko skropilam oliwa i bardzo delikatnie posypalam estragonem. Po upieczeniu w palcach roztarlam dla pewnosci, ze nie ma zadnej osci. I dawalam kawalki takie ze srodka ryby. Awarzywa to juz mialam mieszanke z moich mixow ;) ziemniak, marchewka, cukinia i koperek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no widzisz to wiem czemu łososia kazała bo tam raczej trudno o ość wiec tata ma kupić rybke i mama spróbuje za serwowac coroni tylko czy zje jak mi dopiero co zupki za czela zjadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×