Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lukaszz

Prosze o głosowanie czy wiek mężczyzny gdy jest młodszy jest dla kobiety atutem

Polecane posty

Gość Lukaszz

Prosze o głosowanie kobiet na tak lub nie czy wiek mężczyzny gdy jest młodszy jest dla kobiety pod względem wyglądu atutem czy raczej nie i jak jest w kwesti stałego związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhh
chyba pierwszy głos: teraz już zdecydowanie TAK. Ale na staly zwiazek to nieduza róznica, do 10 lat chyba, wieksza jest ryzykowna. Dla obojga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukaszz
Prosze o pisanie kobiet w jakim są wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam faceta 3 lata młodszego od siebie. I to już wydawało mi się za dużo ale...uznałam, że to zbyt duża różnica nie jest. A swojego wieku nie podam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachaaaa12345
atutem? - nawet nie wiesz jak tym mnie rozsmieszyles:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukaszz
Prosze o wypowiedz kobiety po 30 roku życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bardzo rozumiem pytania
jak czyjś wiek może być atutem dla innej osoby? Najwyżej dla tego faceta może być atutem. W opisanej sytuacji dla kobiety atutem jest JEJ wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagle mloda
wole faceta starszego, przystojnego z humorem niz mlodego faceta, ktory jest kompletnym burakiem...co ma wiek do atrakcyjnosci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo proste
Starsi faceci w wiekszosci przypadkow maja kase, czesto dobra prace, duze doswiadczenia w seksie, znaja potrzeby kobiety, maja dobre znajomosci i sa ogolnie dobrze zoorganizowni w spoleczenstwie. Moga kobiecie zapewnic to czego mlodzi raczej nie moga i nie potrafia zapewnic czyli bezpieczenstwa i wygodnego zycia. Co moze dojrzalej kobiecie dac mlodziak? moze impulsywny i szybki seks, ale zycie to troche wiecej niz lozko. Chyba rozumie sie, ze dojrzala kobieta w pierwszym rzedzie szuka faceta w zblizonym do siebie wieku i dopiero jak juz nie moze nic znalezc to moze wziasc pod uwage mlodszego, ale nie za bardzo mlodego bo wtedy bedzie czula sie niezbyt pewnie w takim zwiazku. No chyba ze wezmie sobie zakapiora, ktory da jej gwarancje, ze zadna inna nie bedzie probowala jej go odbic to wtedy moze cczuc sie dosc pewnie i duzo takich zwiazkow widac na ulicach, ona starsza, dosc ladna i zadbana a on mlody i czesto nieatrakcyjny mozna powiedziec zakapior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 18:08 [zgłoś do usunięcia] nie bardzo rozumiem pytania jak czyjś wiek może być atutem dla innej osoby? Najwyżej dla tego faceta może być atutem. W opisanej sytuacji dla kobiety atutem jest JEJ wiek." Dla mnie wiek jest arcyważny-osoby które są urodzone w niewłaściwym miejscu lub czasie nie mają u mnie szans:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aero79
32 lata - tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwinga
ja mam 29, mąż ma 24, razem od 6 lat:) kwestia stalego zwiazku: najpierw nie do pomyslenia, nie realna, teraz nie zamienilabym na iinnego faceta, jest super naprawde:) co do atutu to niewiem heh wkoncu to ja wygladam mlodziej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retgtrgthtrh
nerwinga 29 latko "nierealna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bardzo rozumiem pytania
Nie chodziło mi o to, że wiek nie jest ważny, tylko o złe użycie zwrotu, że coś jest czyimś atutem! To do Maxa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvvvvvvvtttttttttttaaaa
A czy wiek kobiety,gdy jest ona starsza jest dla mężczyzny atutem?:-) Myślę,ze wręcz przecwinie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinkaaa
38 lat :) Tak jezeli chodzi o znajomosc wakacyjna lub flirt.Nie jezeli ma to byc staly zwiazek i roznica wieku jest wieksz niz powiedzmy 8 lat.Taka kobieta sama osmiesza sie w oczach innych podobnie jak ci mezczyzni ktorzy nagle zaczynaja sie uganiac i wiazac z kobietami wieku wlasnych dzieci ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieńka26
Witaj. Ja mam 26 lat i powiem szczerze, że nie chciałabym młodszego faceta (chyba, że max o 2 lata). Wiesz co to zależy też na jakim etapie życia jesteś. Ja skończyłam studia, więc z maturzystą średnio bym się dogadywała, to troszkę inny świat. Natomiast z kimś kto studiuje już lepiej. Jeżeli zarówno kobieta, jak i młodszy facet np. pracuje, to mogłoby się udać. Grunt to znaleźć wspólny język, tematy, pasje. 35 - latkę może coś innego śmieszyć niż 20 latka, będą się lepiej czuć w innych miejscach, w innym towarzystwie. Ale są czasem młodzi goście, nad wiek dojrzali. Jeżeli taki jesteś, są duże szanse na sukces. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×