Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość cichoszka

Endermologia czy icoone

Polecane posty

Gość szczuplaczek
Jeżeli o mnie chodzi polecam oba zabiegi, endermologię, ale tylko orginalną i icoona. Miałam wykonywane oba zabiegi i w obu przypadkach jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaroLew
Ja korzystałam też z zabiegów icoona i bardzo polecam, super efekt, warto. Szczególnie polecam Panią Dominikę i Anetę w gabinecie w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabiegi ICOONE w Warszawie w klinice LA PERLA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziuniaczek07
Moim zdaniem icoon to bardzo dobry zabieg jeden z najlepszych z jakich korzystałam. Teraz wykupiłam serię zabiegów icona razem z exilisem, trzymajcie za mnie kciuki co do icoona jestem pewna a exilisa nigdy nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam zabiegi icone po liposukcji i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno temu miałam endermologię, teraz mam serię Icoone w Vitars w Wieliczce. Nie ma porównania, to nowa jakość. Jestem po 8 zabiegu i efekt mnie zadowala, a w sumie będzie 10 zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybrałabym icoone na Twoim miejscu, polecam http://pieknosc-spa.pl/ chyba nawet teraz promocję mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezapelacyjnie icoone. Stosowałam dwa lata temu endermo z marnym skutkiem :/ Widząc efekty koleżanki w tamtym roku sama zdecydowałam spróbować raz jeszcze ale z icoonem. Wykupiłam serie 10 zabiegów w Kasun, jestem po 3 i już widoczne są pierwsze efekty :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy może ktoś mi polecić jakieś miejsce w Toruniu, gdzie robią icoone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TYLKO ICOONE I NIC WIĘCEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaMłoda
Dziewczyny, baaardzo polecam Endermologię! Bardzo dużo czytałam o tym zabiegu i w końcu się zdecydowałam mimo różnych opinii. Przygotowywałam się do ślubu i zależało mi na brzuchu,udach i ramionach bo to jednak trudno poprawić ćwiczeniami. Rewelacja! W ogóle sam zabieg jest fajny. Na początku jak się ma spory cellulit, to ciało musi się przyzwyczaić, ale z każdym kolejnym zabiegiem jest coraz przyjemniej i szybko pojawiają się efekty! Polecam dla każdej babeczki, która chce zmienić swoje ciało! Rewelacja! Robiłam te zabiegi w Łodzi w http://www.crystalclinic.pl/ i tam pani o wszystkim opowiada. Co jak wygląda, dlaczego działamy tak a nie inaczej, co trzeba robić, żeby utrzymać efekt. Cena w porównaniu z innymi też jest fajna (dla mnie co jest zbyt tanie nie jest dobre...) Polecam wszystkim niezdecydowanym! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia900
Dziewczyny, kilka lat temu korzystałam z endermologii i powiem szczerze nie polecam, skora nie wyglądała lepiej:( dwa tygodnie temu skonczyłam serie icoone i jestem zachwycona efektami, naprawde polcam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem przekonana do velasmooth - u mnie dużo lepiej zadziałało niż endermologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia984
Osobiście polecam icoona, miałam oba zabiegi i bardziej jestem zadowolona z icoona. Może to kwestia indywidualna każdego organizmu, ale większe efekty mam po icoonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie przeszłam z zabiegów endermologii na icona, bez porównania efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrota
Icoone - Warszawa, ul. Świętokrzystka, velvet skin, Pani Kasia - efekty są bardzo widoczne - już po pierwszym zabiegu, absolutnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
icoone jest super i działa. polecam z czystym sumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na pokazie icoone, jedna wielka sciema. Nie działa wcale lepiej od endermologie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Icoone jest słabe, żeby nie powiedzieć beznadziejne. Po 10 zabiegach i diecie żadnych zmian, ciało nawet nie jest wymodelowane. Jedyny pozytyw to skóra - gładka jak po liftingu. Lepiej wydać te pieniądze na coś innego. Stanowczo odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie byłam na icoone, za to miałam liposukcję ultradźwiękową i dermomasaże. Straciłam kilka cm w pasie i w udach oraz pozbyłam się cellulitu. Polecam salon www.beautypremium.pl , efekty gwarantowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ajkon srajkon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Icoone. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem skąd te ceny za icoone. Żadna rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po serii zabiegów Icoone i przy odrobinie wysiłku z mojej strony mam efekty i nie jestem z konkurencji, tylko kobietą która skorzystała z całego pakietu zabiegów a nie z pojedynczego. Polecam z czystym sumieniem mimo dość sporych kosztów, ale miłe panie co dzisiaj nie kosztuje to nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i tu sie mylisz. Nie trzeba wydawać kilkadziesiąt tysięcy zeby kupić urzadzenie icoone, ktore nie jest nic lepsze od tańszych maszyn, a działa w identyczny sposob, cena za zabieg jest wtedy tez odpowiednio niższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt, że coś co działa będzie zawsze kosztowało, ja kupiłam zabiegi na zakupach grupowych na jakimś urządzeniu co miało mnie zmniejszyć o 2 rozmiary a okazało się, że nic się w rozmiarach nie zmieniło. Dobrze, że zapłaciłam tylko 399 zł. Mogę tylko pozazdrościć tym co mogą sobie pozwolić na drogie zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto tu mówi o kupowaniu urządzenia, ja pisze o zabiegach i ich afektach, może zaraz mi będziecie chcieli sprzedać jakieś urządzenie . Ja korzystam z takich zabiegów a nie kupuje lub sprzedaję urządzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewne jest, że zanim kupisz urządzenie to handlowcy obiecują złote góry, wchodzą wam po papierku w d.... a jak kupisz to już koniec współpracy, nawet to samo urządzenie wynajmą waszym pracownikom, za które wy wcześniej zapłaciliście gotówką. Taka jest prawda o handlowcach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Icoone jest super Wykupiłam serię 10 zabiegów, jestem po różnych zabiegach, niektórych bardzo bolesnych Icoona poleciła mi moja przyjaciolka. Zabieg jest przyjemny ,bezbolesny i przynosi oczekiwane efekty!!! jestem po 5 zabiegu: uda zmniejszyły swój obwód o 4cm, brak cellulitu!!! A mam jeszcze do wykonania 4 zabiegi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×