Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość cichoszka

Endermologia czy icoone

Polecane posty

Gość gość
Mi na cellulit pomógł dermomasaż podciśnieniowy. Oprócz tego ubyło mi kilka cm w obowodzie ud. Salon znalazłam na stronie www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynocha tym co podają linki do stron , nie stać was na reklamę, to nie chodzi o reklamowanie swojego interesu lub znajomych, tylko o opinie bez linków do stron. WYNOCHA , DOŚĆ REKLAMOWANIA SALONÓW, BURAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja dość podawania nazw salonu, logiczne że skoro endermologia czy icoone działają to tak samo działają i są efekty w każdym salonie, nie ma innej możliwości, różnią się tylko ceną za zabiegi!!!!!!!!!!!! stać was na urządzenia a nie stać was na reklamę, tragedia!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co wy myslicie, ze reklama tutaj jest bezpłatna. Przeciez wlasciciel salonu nie siedzi tu i nie pisze tylko ma wykupioną reklamę. Zwykle za około 100 wpisów chcą 500 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy ci co kasuja za wpisy rozliczja sie z US

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Icoone to tylko z drenażem przed każdym zabiegiem, efekt gwarantowany, śmiało mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, ze rozliczają sie z US, bo to normalne firmy, wystawiają faktury za reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z tym, że musi być drenaż, rok temu robiłam zabiegi icona i miałam super efekty. W tym roku robię endermologie ale tak średnio jestem zadowolona, lepsze efekty miałam na tej starszej enermologi niż na tej nowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam za to porównanie do endermologi i dermomasazu. Uwazam, ze dermomasaz jest o wiele lepszy, nie potrzeba przy nim kombinezonu i widac od razu reakcję skóry. Oczywiscie dermomasaz musi robić fachowiec. Polecam sprawdzone miejsca, które mozna znalezc na stronie www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam dermomasaż i też korzystałam z endermologii śmiało mogę wydać opinię, że endermologia jest lepsza jeżeli chodzi o efekty. Zakładanie stroju w niczym mi nie przeszkadzało, osobiście większe efekty i to o wiele większe miałam po serii zabiegów endermologi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi po endermologii pogorszył się stan skóry. Moze miałam źle dobrane parametry ale skora na udach zrobiła się jeszcze bardziej zwiotczała, a cellulit bardziej widoczny. Miałam robioną całą serię, a kombinezon dostałam gratis. Teraz po przeanalizowaniu wszystkiego żałuję, ze na to chodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 185
Chodziłam na endermologie ale aparatem LPG oryginalnym 2 lata temu miałam 15 zabiegów straciłam ok 3 cm w brzuchu i 1 cm w udzie może to nie dużo ale miałam dołki na udach że jak stałam na słońcu to tylko w pareo i rewelacja cellulit mi zniknął prawie zupełnie potem urodziłam drugą córeczkę i zaczęłam chodzić w to samo miejsce ale się okazało ze Eris kupił sobie icoon i mnie na mówili za dużo większe pieniądze tylko zero efektów niby dwie glowice ale jakieś mizerne zero zasłania wyrzucone pieniądze jestem załamana jak na forach czytam o zachwyt ach nad tą podróbka endermologie to chyba właściciele salonów z tym szajs em to piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 185
Chodziłam na endermologie ale aparatem LPG oryginalnym 2 lata temu miałam 15 zabiegów straciłam ok 3 cm w brzuchu i 1 cm w udzie może to nie dużo ale miałam dołki na udach że jak stałam na słońcu to tylko w pareo i rewelacja cellulit mi zniknął prawie zupełnie potem urodziłam drugą córeczkę i zaczęłam chodzić w to samo miejsce ale się okazało ze Eris kupił sobie icoon i mnie na mówili za dużo większe pieniądze tylko zero efektów niby dwie glowice ale jakieś mizerne zero zasłania wyrzucone pieniądze jestem załamana jak na forach czytam o zachwyt ach nad tą podróbka endermologie to chyba właściciele salonów z tym szajs em to piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podróbka to masz na imię, icoon to urządzenie tego samego konstruktora co stworzył endermologię, po latach doświadczeń stworzył nowszą wersję urządzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam i na serii icoona i endermologii. Efekty super po jednym i drugim, ale Icoon znacznie lepiej ujedrnia. Poza tym duze znaczenia ma kto robi zabieg. Na icoonie bylam w consensusie w Krakowie i moge powiedzieć że dziewczyna-fizjoterapeutka-wiedziala co robi. Jak chcecie i tak wydać pieniądze na takie zabiegi to wybierzecie icoona. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrałabym icoone na Twoim miejscu, polecam http://pieknosc-spa.pl/ chyba nawet teraz promocję mają usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam zabiegi icona. Moim zdaniem sa to najlepsze zabiegi medelujace sylwetkę i redukujące cellulit. Co do zabiegów na twarz nie mogę się wypowiedziec ponieważ nie korzystałam. Zabiegi na ciało z czystym sumieniem mogę polecić www.mediderm.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyznam ze nie pobowalam icoone, ale mialam serie zabiegow enderomologii i jestem zachwycona rezultatami. Zabiegi mialam robione w instytucie estetyki w gdansku http://www.instytutestetyki.net.pl/zabiegi-na -cialo-endormologia-lpg.php i efekt widac do tej pory. Oczywiscie caly czas dietka i cwiczenia, ale nie widze nawrotow cellulitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam wykonywane zabiegi obydwoma urządzeniami. Po Icoone są szybsze efekty. Zabieg jest przyjemniejszy, polecam zabiegi w beauty-center.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu wykupiłam pakiet 10 zab Icoone ( ponoć najbardziej optymalny) i jestem bardzo zadowolona. Myślę, że wiele zależy też od rodzaju skóry, niemniej jednak przyniósł znakomite rezultaty. Do Spa skierowałam się z problemem poluźnionej skóry i cellulitem. Poza tym zabieg sam w baaardzo odprężający. Efekty: brak cellulitu i znacznie ujędrnione ciało. Polecam salon Piękność Dnia Day Spa na Wilanowie. Pozdrawiam, Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu wykupiłam pakiet 10 zab Icoone ( ponoć najbardziej optymalny) i jestem bardzo zadowolona. Myślę, że wiele zależy też od rodzaju skóry, niemniej jednak przyniósł znakomite rezultaty. Do Spa skierowałam się z problemem poluźnionej skóry i cellulitem. Poza tym zabieg sam w baaardzo odprężający. Efekty: brak cellulitu i znacznie ujędrnione ciało. Polecam salon Piękność Dnia Day Spa na Wilanowie. Pozdrawiam, Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś pije zielony jęczmień? Jakie są efekty po jego stosowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam BEAUTY CLINIQUE w Szczecinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje znajome robiły ten zabieg o tutaj http://www.vicihair.pl/ i były z niego zadowolone. Nie znam szczegółów, ale może kiedyś sama skorzystam z tego zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sądzicie o l-karnitynie, czy to działa, czy nie ma wpływy na prawidłowe działanie wątroby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy na schudniecie jest czerwona pomarańcza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
body jet to odessanie tkanki tłuszczowej mnie kosztowała 7000zł ,ale jak masz niewiele to nie ma sensu ,ja po ciążach ialam brzuch wystający ,co mnie do szewskiej pasji doprowadzało ale może u ciebie będzie inaczej trzymam kciuki w Warszawie kosztuje tyle samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
body jet to odessanie tkanki tłuszczowej mnie kosztowała 7000zł ,ale jak masz niewiele to nie ma sensu ,ja po ciążach ialam brzuch wystający ,co mnie do szewskiej pasji doprowadzało ale może u ciebie będzie inaczej trzymam kciuki w Warszawie kosztuje tyle samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×