Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość cichoszka

Endermologia czy icoone

Polecane posty

Gość Miśka45
Endermologia,kojarzy mi się juz z przestarzałym sprzętem. Fakt co chwilę pojawiają się nowe masyny i człowiek nie wie który zab.wybrać. Ja chodziłam na Icoone ,ponieważ jest to sprzet medyczny i podobno najbezpieczniejszy. Nie ma w nim fal radiowych,podgrzewania itd,co powoduje pekanie naczynek i powstawanie lub pogorszenie stanu zdrowia nóg,jak ktoś ma np.żylaki. Ja miałam problem z cellulitem, lużną skórą i opuchnięciem ciała.Często czułam sie jak balon. Po icoone cellulitu brak ,nogi lekkie jak piórko,a ciało wysmuklone. Polecam zdecydowanie! ja robiłam serię 10zab 40min. Poczytaj na www.kosmedica.pl Maja bardzo dobry sprzet i renomę+fajne rabaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 15
Jestem juz po 4 zabiegach icoona i jednej kriolipolizie na brzuch. Jak narazie to widzę małe efekty ale czeka mnie jeszcze 6 zabiegów icoone i druga kriolipoliza na wewnętrzną część ud. Na jakim poziomie intensywności mialyście robiony icoone? Ja jak narazie tylko na 6 a to wydaje mi sie, że lepsze rezultany byłyby na 10. Będę się odzywać po serii zabiegów i wyrażę moją opinię. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze dopiero teraz wczesniej nie mualam jakos okazji. Juz miesiac tdmu skończyłam serię 10zabiegow icoone i 2 kriolipolizy (brzuch i wewnętrzna strona ud) moje wyniki zaraz po zabiegach to 2cm mniej w nogach, 3cm na pupie i 3cm w talii. Na cellulit icoone nie podzialal tak jak oczekiwalam, nadal jest widoczny tylko minimalnie mniej niż przed zabiegami. Moim zdaniem lepsze efekty bym osiągnęła gdybym miała wykonywany masaż od początku na poziomie 10...jednak pierwsze 5 zabiegów miałam na 5 lub 6. Kriolipoliza wydaje mi się, że zadziałała dobrze, szczególnie na brzuchu. Moim celem jest pozbycie się cellulitu i już sama nie wiem czy wykupywac kolejną serię zabiegów icoone czy próbować ręcznego drenażu limfatycznego. Myślę, że bardzo ważna jest osoba wykonująca masaż icoonem ponieważ to od niej zależy z jaką intensywnością i jak długo jestesmy masowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Angelina404
Ja do zabiegu usuwania celulitu polecam klinike Bonadea mną się wszyscy bardzo dobrze zajeli, nie miałam żadnych komplikacji po zabiegu. Co mnie przekonało do tej kliniki i zmniejszyło mój strach to fizjoterapeuci z 10 letnim doswiadczeniem. Po zabiegu mam piękną wymodelowaną sylwetkę i gładką skórę. więcej informacji o klinice : http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/zabiegi-n a-cialo-odchudzanie-krakow/icoone-modelowanie-sylwetki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okej, a jak często robi się zabiegi icoone? Raz w tygodniu, dwa, codziennie? I jak to jest z partiami? Wybiera się, że chce się tylko brzuch, czy za taką cenę robią wszystkie problematyczne miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam robione około co 3 dni na całe ciało, bardziej skupiając się na udach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdajan123
Miałam kilka zabiegów icoone i już widze efekty . Skóra na udach jest bardziej wygładzona, cellulit jest mniej widoczny. Mysle ze jak jeszcze kilka wykonam to bedzie super. Dodatkowo czułam sie po kazdym zabiegu bardzo zrelaksowana, a sam zabieg bardzo przyjemny.Zabiegi wykonywalam w Skopia Estetic Clinic w Krakowie, wszystko wykonane bardzo profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenia1212
Dziewczyny robiłam endermologie i icoone i uwazam ze icoone jest lepszy jesli chodzi o efekty - szukajcie tylko fajnych promocji mozna trafic jak ja za 10 zbiegow we wrocławiu zapłaciłam 1200 zł wiec praktycznie tyle co bym zapłaciła za endermologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam że obydwa zabiegi dają porównywalne efekty, a o efekcie bardziej decydują umiejętności osoby wykonującej zabieg. Robiłam zabiegi w Krakowie endermologie i w Katowicach icoon. Mogę serdecznie polecić gabinet New Life w Krakowie , seria 15 zabiegów doprowadziła moje nogi do gładkości, zabiegi robiłam w kwietniu i byłam objęta promocją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robilam nie tak dawno zabieg w Klinice Medycyny i Ginekologii Estetycznej Bonadea w Krakowie. Zabieg byl wykonany urządzeniem ICOONE. Efekty naprawde powalajace. Jestem zachwycona swoja nowa sylwetka. Zainteresowanym zostawiam link dla zapoznania sie http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/zabiegi-na-cialo-odchudzanie-krakow/icoone-modelowanie-sylwetki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście wybrałam zabiegi icoone . Są bardzo przyjemne i szybko przebiegają, a efekty są rewelacyjne. Chodzę do zaufanego gabinetu medycyny estetycznej , tutaj podaje linka do ich strony: http://renewstudio.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Alliance to najlepsze urządzenie do modelowania sylwetki i likwidacji cellulitu. Efekty zabiegów potwierdziły jego skuteczność i innowacyjność. Alliance otrzymał nagrodę lekarzy dermatologów estetycznych za najlepsze efekty zabiegowe na ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam wykonywane zabiegi na zwykłym Icoone i tym z laserem a teraz zakończyłam serię zabiegów Alliance i pewnie zapytacie jakie efekty i co polecam. Odpowiem krótko i na temat Alliance!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Alliance nic innego, Icoone to stara technologia taka jest prawda. technologia bazująca na patencie endermologii i nic nowego. Zobaczcie sobie moc Alliance a Icoone w tedy będzie wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ten laser nie przeszedł przez mój strój, bo efekty są marne po serii 12 zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia690
Ja mam za to bardzo dobre efekty po 6 zabiegach icoone z laserem. Cellulitu prawie już nie ma i obwody mniejsze. Dieta bez zmian, spaceruję codziennie od lat a widzę duże zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia690
ja robiłam zabiegi u dr Ambroziaka gdzie jest Icoone. Dr Marcin Ambroziak ma tylko najlepsze technologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykonywałam zabiegi Alliance w klinice La Perlla w Warszawie, wcześniej miałam 2 serie zabiegów Icoone i zdecydowanie efekty bardziej zadawalające mnie przyszły po zabiegach Alliance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam akurat zabieg Maximus i świetnie się sprawdził w pozbyciu się cellulitu dlatego zastanawiam się nad kolejnym zabiegiem Maximus ale chciałabym zniwelować cienie pod oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cedar83
Ja korzystałam tylko z endermologii ICOON. W tym gabinecie http://www.studiourodycleo.pl/oferta/kosmetyka/icoone-rewolucyjna-endermologia-3d . I efekty zaskoczyły mnie samą, bo nie spodziewałam się aż takiej skuteczności. Moim problemem była tkanka tłuszczowa i cellulit. Zdecydowałam się na serię zabiegów, ale już po pierwszym efekt był widoczny gołym okiem. Skóra napięta, wygładzona, odmłodzona. Po kolejnych zmniejszyły się obwody na partiach ciała oddawanych zabiegom. Wszystko zadziałało jak trzeba więc z czystym sumieniem mogę polecić. Teraz zastanawiam się czy nie zrobić serii na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juta 24
Nie mam nadwagi, Zdrowo się odżywiam, od czasu do czasu ćwiczę, ale mimo to moim problemem jest cellulit. Sporo wydałam na balsamy wyszczuplające, domowe masażery- bez efektu. Jakiś czas temu zdecydowałam się na zabieg endermologii. Byłam w szoku, efekty widać od razu.Tutaj widać, jak wygląda zabieg: https://www.youtube.com/watch?v=tKrUgjT3LDw. Super efekty. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy 21
Jestem w miarę szczupłą osobą, dokładnie wybieram to, co znajdzie się na moim talerzu, chodzę na zumbę, ale na moich nogach i tak jest cellulit. Sporo wydałam na kremy antycellulitowe, domowe masażery- bez efektu. Jakiś czas temu zdecydowałam się na zabieg endermologii. Jestem zaskoczona, wreszcie nie wstydzę się swoich nóg. Polecam filmik: https://www.youtube.com/watch?v=tKrUgjT3LDw Sprawdziłam, to działa. Sprawdziłam na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vasanta
Juta 24 i Lexy 21- rozdwojenie jaźni, czy tak biedna reklama, że nawet nie zauważyłaś, że spamujesz dwa razy w tym samym wątku? Masakra :D a przede wszystkim żenada dla Beauty Medica - Toruń, bo nawet kretyn się zorientuje, że to wasza reklama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CindiJan
U mnie endermologia dała naprawdę dobre rezultaty. Dlatego próbuję teraz mantisa (w estetice w Krakowie na sławkowskiej), który też polea na endomasażu. Efekt jest naprawdę motywujący - nie mogę się doczekać końca serii! Praktycznie nie mam śladu cellulitu na ciele, co mnie więcej niż cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zachwycona endermologia alliance byłam na 10 zabiegach i efekty są naprawdę świetne! Moja skóra stała się dużo jędrniejsza, po cellulicie nie ma śladu a boczki stały się prawie niewidoczne! Bardz, bardzo polecam! Zabieg wykonywałam w Laser Delux w Łodzi! https://www.laserdelux.pl/lodz/endermologia-modelowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 26
Zobaczcie znalazłam super wyszukiwarkę salonów z zabiegami depilacji laserowej. Można przeszukiwać po miast. Łatwa w obsłudze. Trzeba tylko wybrać nazwę miasta: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Przez to znaleźć gabinet kosmetyczny z oferujący zabiegi depilacji laserowej. https://www.beautymedica.pl/nadwaga-i-cellulit/skuteczna-walka-z-cellulitem-zabiegi-venus-legacy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrustMe 22
Jest takiportal http://depilacja24.pl/ i są tam porównywane wszystkie rodzaje depilacji. warto porównać co wychodzi taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oba zabiegi oparte są na bardzo podobnych technologiach wykorzystujących stymulację naturalnych procesów metabolicznych. Zarówno endermologia jak i icoone to zabiegi skuteczne wykonywane w seriach. To, który bardziej przypadnie do gustu to kwestia indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×