Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość cichoszka

Endermologia czy icoone

Polecane posty

Gość gość
W przypadku gdy tkanki tłuszczowej jest niewiele jak najbardziej sprawdzi się zabieg ICOONE dodatkowo ujędrni i wymodeluje ciało. Natomiast jeśli jest nieco większy problem polecam jednorazowy zabieg liposukcji laserowej, który usunie nadmiar tkanki tłuszczowej i jednocześnie obkurczy skórę dzięki działaniu lasera. W przypadku gdy nie ma potrzeby pojędrnienia skóry polecam metodę Body-Jet czyli liposukcję wodną. Po zabiegach liposukcji znakomicie sprawdza się zabieg Icoone, który pozwoli uniknąć ewentualnych nierówności i pomoże w szybszym wygojeniu się ciała. http://www.mediderm.com.pl/icoon2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętajcie że Boby Jet jest zabiegiem inwazyjnym a icoon nie. Mialam wykonywany zabieg inwazyjny i śmiało mogę napisać, że nie jest to przyjemne i bez bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sądzicie o zabiegach na urządzeniu Body Health ? Mam zamiar je kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z zabiegów w Małapolskim Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej Consensusmed gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam zabiegów na LIPO M6 TM, lepiej wykonać zabiegi na normalnej endermologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sądzicie o zabiegach na urządzeniu Body Health ? Mam zamiar je kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pomogę bo nie korzystałam, przykro mi, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam BODY HEALTH BHS 301 Sculptor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja i tak mam swoje zdanie na ten temat :) że dla pieniędzy to się zapomina o wszystkim, polecam Endermologię z firmy ITP S.A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też Ania14
Polecam zabiegi i icoon i endermologie LPG.Jeden i drugi zabieg jest bardzo skuteczny.Mam dosyć rozbudowane uda więc wykonałam też 4 zabiegi urządzeniem Med 2Contour Medical i jestem zachwycona w udzie straciłam 5 cm .Gorąco polecam Beauty Medica.Jedyny gabinet ,który posiada najnowsze urządzenia w wersjach medycznych i do endermologie LPG i Icoon w Toruniu.Med Contour też tam robiłam.Na Med Contour chodziłam do pani Ani a Icoon robiła mi pani Iza.Gorąco polecam www.beautymedica.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia777
Ja pozostaje tradycjonalistką i zostaje przy endermologie a jak nie mam kasy to bańka chińska ;) mam swój ulubiony gabinet, gdzie zawsze dostanę jakąś promocję i wiem, że zabieg bedzie dobrze wykonany. Jesli endermologia albo bańka w Warszawie to tylko w Instytutcie New Look www.instytut-urody.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg8706
Stosowalam Icoone i LPG, dla mnie efektywniejszy okazał się LPG po serii 10 zabiegów skóra wyraźnie jędrniejsza, obwód bioder zmienjszył się o 3 cm. Z LPG jest niestety ten problem, że aparat doczekał się mnóstwa podróbek, poza tym salony kosmetyczne oferują zabiegi już od 39 zł…aparatem 10 letnim, który miał zupełnie inną głowicę, programy, siłę zasysania. LPG tak, ale tylko najnowszej generacji Endermolab 2, albo jeszcze lepiej Integral cellu M6…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z zabiegów Endermologii i mam je wykonywane na jednym z pierwszych aparatów i jestem bardzo zadowolona :) miałam też zabiegi na najnowszej aparaturze i moim zdaniem nie ma różnicy. Tak naprawdę to najważniejsze jest jak mamy wykonywany zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meg podaj nr seryjne maszyn bo zbyt dobrze operujesz nazwami urządzeń, podaj jeszcze salon w którym pracujesz lub jesteś właścicielką. Po co te bzdury tu chodzi o coś innego niż polecenia swoich salonów i urządzeń !!!!!!!!!!!!!!! Wykup sobie reklamę no chyba że Ciebie na nią nie stać !!!! Kolejna która nie rozumie sensu tego miejsca !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Wi
W Toruniu najnowocześniejsze urzadzenie do zabiegów ICOON posiadają w gabinecie BEAUTY MEDICA depilacja laserowa i kosmetologia medyczna Toruń.Wszystkim polecam wykonywałam sobie serię 10 zabiegów skóra mi się wygładziła na udach ,na brzuchu miałam luzną skórę po porodzie i też jest super,a na pewno dużo lepiej.Rozpoczęłam też depilację mają najnowocześniejszy laser Palomar Vectus (ulepszona wersja Light Sheer) Jestem po 4 zabiegach na pachy i nie mam włosów, teraz kolej na bikini.No i jest tam po prostu miło, sympatycznie i bardzo profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suntech
Icoone wersja kosmetyczna wraz z glowicami rok 2012 stan idealny tanio sprzedam Technologia pozwalająca na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry. Technologia oferuje zabieg skuteczny oraz bezpieczny dla skóry. Możliwość pracy na dwóch głowicach jednocześnie daje szybkie efekty. 1180 mikrootworów na każdy dm2 gwarantuje skuteczny zabieg z zachowaniem pełnego szacunku dla skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaolaWarszawa
Zdecydowanie Icoone. Przede wszystkim jest przyjemniejszy i bardziej skuteczny+bezpieczny. Ja miałam problemy z nadmiarem wody w organizmie,często czułam sie spuchnięta,ciężka,bolały mnie łydki i kostki. Wykonałam serię 10 zabiegów-chodziłam cały miesiąc regularnie. Efekt rewelacyjny. Natychmiast po zabiegu człowiek czuje się lekki,jędrny,ciało się wysmukla. Dodatkowym plusem jest likwidacja celulitu. W trakcie serii bardzo porawiła mi się jakość skóry oraz pozbyłam się nadmiaru wody z organizmiu.Samopoczucie genialne.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaolawwa
W warszawie polecam gabinet Kosmedica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletta3445
próbowałam na własnej skórze ,obu zabiegów i ja polecam Icoona. Bardzo przyjemny zabieg,ujędrniający,zmniejszający cellulit. Ja osobiście obwodzie dużo nie straciłam,ale moje ciało jest smukłe jakby wymodelowane. Najbardziej zależało mi na pozbyciu się wstrętnego celulitu i utracie wody,ponieważ czułam się często jak balon. Dodam także ,że chodziłam na zabiegi i wprowadziłam lekkostrawną dietę. Ciało w ciągu miesiąca znacznie się zmieniło na plus. Na pewno zrobię jeszcze 1 serię przed wakacjami. Na pewno ważna jest osoba wykonująca. Robiłam zabiegi w 2 gabinetach i były wykonywane inaczej. Panie miały rózne taktyki. Z czystym sumieniem mogę polecić gab.na Pięknej. Kosmedica. Poza tym dziewczyny Icoon jest bardzo bezpieczny i ma wiele programów medycznych. Zaprowadziła na zabieg także swoją mamę ponieważ miała problemy z bólami mięsniowymi i pomogło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki zabiegowi Icoone w znacznym stopniu zmniejszył mi się cellulit, zabieg redukuje również obrzęki nóg, wygładza skórę i ją ujędrnia, likwiduje tkankę tłuszczową. Ogólnie modeluje sylwetkę i jest bardzo przyjemny. Każdy kto spróbuje będzie zadowolony. Korzystałam z tej usługi w Krakowie w Consensus med, napewno wykonam jeszcze jedną serię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki zabiegowi Icoone w znacznym stopniu zmniejszył mi się cellulit, zabieg redukuje również obrzęki nóg, wygładza skórę i ją ujędrnia, likwiduje tkankę tłuszczową. Ogólnie modeluje sylwetkę i jest bardzo przyjemny. Każdy kto spróbuje będzie zadowolony. Korzystałam z tej usługi w Krakowie w Consensus med, napewno wykonam jeszcze jedną serię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiliM
Nie wiem co to jest za rodzaj endrmologii,ale chodziłam na Icoona i jestem naprawdę zaskoczona efektami. Tak jak ty ćwiczyłam,wprowadziłam dietę,schudłam,ale skóra pozostawiała wiele do życzenia. Poszłam na konsultację do gab.Kosmedica i zdecydowałam się na serię zabiegów. Ja wykupiłam 10 zab+dostałam 2 gratis,bo była taka promocja. Skóra jest wygładzona,cellulit zredukowany myślę,że w 80%,a dodatkowo bardzo szybko zeszły mi boczki po tym zabiegu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dora2341
Dziewczyny! Własnie kończeę serię Icoone i efekty są totalne! Robiłam 15 zabiegów, odrobinę zaczęłam ćwiczyć i nic więcej nie zmieniałam.. za to moje ciało zaczęło się zmieniać. Efekty zaczełam widzieć po 5 zabiegu. W obwodach nóg zeszło po 3,5 cm!!!!! Serio nie sądziłam, że będzie aż tak dobrze! Robiłam w Kato w Body Care Clinic (spoko miejsce, fajne kosmetolożki, ceny całkiem wysokie, ale warto).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinnazuanna
Witam własnie sama myśle nad icoone , robiłam endrmologoe i super efekty , ale chce cos silniejszego aby poprawić skore , znalazłam we wrocławiu promocje 10 zabiegów 990 zł i chyba sie skusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiscie robiłam endermologie w pakiecie 15 zabiegow, dodam ze zdrowo sie odzywiam i cwicze od zawsze ale skore z natury mam wiotka wiec chwytam sie wszelkich sposobow, Niestety u mnie, osoby o cienkiej skorze endermologia dala krotkotrwale efekty-owszem skora w trakcie sesji i zaraz po byla przyjemna w wygladzie,ale po 2mc wrocila do stanu sprzed zabiegow. Duzo dluzszy efekt daly regularne masaze limfatyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam serię zabiegów na Icoone laser efekty takie same jak na zwykłym z którego byłam nawet bardziej zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka213
Ja osobiście polecam klinikę Bonadea znajdującą się w Krakowie, a dokładniej zabieg usuwania cellulitu w tejże klinice, który był przeprowadzony przez magistrów fizjoterapii z 12stoletnim doświadczeniem. Zabieg ten nazywa się "ICOONE" czyli tzw. modelowanie sylwetki. Wystarczy nam już 10 do 15 zabiegów w dobrej cenie. 10 zabiegów to tylko 1 tysiąc złoty, natomiast 15 zabiegów to 1500zł+2 zabiegi gratis:) Bonadea to jakość w przystępnej cenie. Polecam wszystkim, którzy się nie zdecydowali, bądź nadal się wahają. Bonadea najlepsza jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam zabiegi Icoone Laser w Poznaniu efekt taki sam jak na zwykłym,mam porównanie bo korzystałam z wcześniejszego urządzenia, ten hit to nie hit tylko kit. Szczera prawda, jestem zawiedziona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka88
Bardzo polecam zabieg usuwania celulitu w klinice Bonadea. Sama tam wykonywałam zabieg icoone. Mają 12 lat doswiadczenia magistrowie fizjoterapii. Jakość w przystępnej cenie. Za 10 zabiegów zapłaciłam 1 tys złoty, lecz jeżeli ktoś ma dużo więcej problematycznej skóry to może się zdecydować na 15 zabiegów po 1500 + 2 gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×