Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość cichoszka

Endermologia czy icoone

Polecane posty

Gość Ginerwa4432
Ja jestem bardzo zadowolona z endermologii i moim zdaniem to jeden z najbardziej skutecznych zabiegów. Co prawda jak miałam pierwszy raz go wykonywany to było średnio przyjemnie - tak mnie cellulit był “ubity”, bolało bardzo. Niemniej - efekt końcowy “absolutne wow”. Teraz powtarzam zabieg ale zdecydowałam się na endermologię alliance w estetica na sławkowskiej. Jest dużo silniejszy ale praktycznie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się całowicie osoba która wykonuje zabieg icoone jest niezwykle istotna ponieważ tak naprawdę to ona decyduje o wyborze programu jak i mocy na której pracuje. Też jestem po serii 10 zabiegów i efekty są widoczne. Teraz mam zamiar pójść na kilka zabiegów aby zrobili coś z moją blizną na brzuchu. Też jestem bardzo ciekawa efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta8012
Kiedyś chodziłam na endermologię co nie było najlepszym wyborem dla moich pękających naczynek. Problem się nasilił. Jestem po serii icoone (10 zabiegów) i efekty są bardzo dobre a naczynka mniej widoczne. Cellulitu już nie ma. Piję wodę, ćwiczę 2x w tygodniu i raz na 4-6 tygodni chodzę na zabieg przypominający. Jak dla mnie zdecydowanie icoone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie z kolei Icoon jest za słaby a endermologia nie działa , no chyba ze na "duze" osoby. Ja jestem szczupła ale cellulit tez mnie dopadł po Mirenie. Ponieważ ostatnie dwa lata mieszkałam w USA , tam zaczęłam chodzic na zabiegi VelaShape, są to najbardziej skuteczne certyfikowane FDA zabiegi po których cellulit zupełnie zniknął a uda i pupa bardzo się ujędrniły. Zabieg robilam 1 raz w tygodniu 8 razy. W Polsce jest mało tych urządzen bo sa drogie ale warto poszukać. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie z kolei Icoon jest za słaby a endermologia nie działa , no chyba ze na "duze" osoby. Ja jestem szczupła ale cellulit tez mnie dopadł po Mirenie. Ponieważ ostatnie dwa lata mieszkałam w USA , tam zaczęłam chodzic na zabiegi VelaShape, są to najbardziej skuteczne certyfikowane FDA zabiegi po których cellulit zupełnie zniknął a uda i pupa bardzo się ujędrniły. Zabieg robilam 1 raz w tygodniu 8 razy. W Polsce jest mało tych urządzen bo sa drogie ale warto poszukać. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Może nie tu powinnam pisać, bo nie miałam endermologii. Z icoonaz laserem na ciało jestem zadowolona. Jestem po 6 zabiegu z 10 i widzę zmniejszony cellulit, powiedziałabym, że o 75%, mam ładnie wymodelowaną pupę, zmniejszył mi się brzuch, uda (w salonie mnie mierzyli, więc na koniec podam konkretne centymetry). Co jeszcze; miałam duży problem z luźną skórą po ciąży i tutaj też duża poprawa. Chciałam skusić się jeszcze na zabiegi na twarz, ale kosmetolog stwierdziła, że to TYLKO lifting i poleca Pollogen Legend. Dużo droższy, ale zdecydowałam się. Jestem po 1 zabiegu, skóra jest bardziej napięta. Acha, po zabiegu była zaczerwieniona, ale to szybko mija. Szukam osób które robiły icoona na twarz. Mi chodzi o poprawę owalu twarzy, zmniejszenie lwiej zmarszczki i zmarszczek wokół oczu. Sądząc z opisów na stronach salonów wydaje się, że powinnam to osiągnąć icoonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę powiedzieć, że próbowałam i zabiegu icoone i endermologii. Jestem bardzo zadowolona z jednej i drugiej metody rok temu wykonywałam serię endermologii,teraz zdecydowałam się na zabiegi icoone w Laser Delux przy ulicy Widok https://www.laserdelux.pl/warszawa-widok/icoone-modelowanie-sylwetki Efekty są takie, że pozbyłam sie cellulitu, moja sylwetka jest szczuplejsza. Teraz zapisałam sie jeszcze na fitness, żeby utrzymać osiągnięte efekty. Polecam icoone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha432

Nie miałam endermologii, ale robiłam rok temu przed latem icoone i byłam bardzo zadowolona z efektów. W tym roku tez już zaczęłam serię zabiegów, bo znalazłam fajną promkę w poznańskim idealiste niedaleko posnanii. Jak na razie byłam na 2, więc troche przede mną... ale myślę, że przed latem zdąże xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Icoone :) tym bardziej, że jest opcja icoone + laser, i daje to szybsze efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra mała

ja miałam oba zabiegi i oba są super :) ale Icoone moim zdaniem jest bardziej rozległy bo  możesz sobie wybierać focusy na określone partie ciała - w moim przypadku były np. w już w pakiecie a robiłam w estetica nova u dr Rybickiej - no i pi zabiegu widziałam ze ciało  jest fajnie wyszczuplone, ogólnie bardziej jędrne i zwarte, cellulit się zmiejszył, wygładziła się skóra, moim zdaniem zabieg świetny dla osób które już straciły nadzieję na jędrne ciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Gdzie mozna zrobic dobrz Icoona z laserem w Gdańsku lub Sopocie? Polecicie dobry salon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi

Icoone z laserem. Niema nic lepszego aktualnie. Polecam wam salon w Sopocie - maja duzo promocji. 

Www.bsgsoppot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATARZYNA

Ja również polecam Body Shape Garden w Sopocie. Mają dobre ceny i nie ma problemu z umówieniem dogodnego terminu. 

18 minut temu, Gość Ewa napisał:

Gdzie mozna zrobic dobrz Icoona z laserem w Gdańsku lub Sopocie? Polecicie dobry salon?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka

Byłam przez lata wierną fanką  endermologii - efekt był zawsze fantastyczny.  Teraz przerzuciłam się na endermologię alliance w estetica na sławkowskiej.  Dokładnie ta sama skuteczność ale teraz nie muszę zaciskać zębów z bólu podczas zabiegu:) Relaksujące mizianko a ciało potem WOW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Endermologia jest skuteczna - nie przeczę. Ostatni zabieg wykonałam trzy lata temu i byłam bardzo zadowolona ale...zabieg jest dość bolesny, nieprzyjemny i nie było mowy, by ponownie poddać się serii. Dla mnie odkryciem stała się  endermologia Alliance w estetika w krakowie. Efekt niesamowity a przy tym sam zabieg można nawet nazwać relaksacyjnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat 🙂

Ja chodzę na zabiegi icoone i jestem bardzo zadowolona z rezultatów 🙂 chodzę na nie do Derma MED w Krakowie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×