Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 09876

Pierścionek zaręczynowy wybrałyście same czy była niespodzianka?

Polecane posty

Gość 09876

Mam pytanie, dziewczyny wybierałyście sobie same pierścionek zaręczynowy czy narzeczony/mąż zrobił wam niespodziankę i sam wybrał pierścionek i nie spodziewałyście się że się oświadczy? Pytam bo mój chłopak ostatnio jak byliśmy w Aparcie zapytał "dowiem się w końcu jaki masz rozmiar palca?"- bo ja nie znałam rozmiaru. Sprawdziłam rozmiar i powiedział zebym mu pokazała jakie pierścionki mi się podobają. On się przejął że wybierze coś co mi się nie spodoba bo kiedyś skomentowałam jakiś pierścionek na jakimś zdjęciu że brzydki i on powiedział że mi to ciężko coś wybrać żeby się podobało. Jak to było z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż,wiedział jaki mam rozmiar palca,i jakie pierścionki mi się podobają,a i tak kupił coś baardzo nie w moim guście bo jemu się podobał i tyle,ale po czasie przyzwyczaiłam się do tego pierścionka i nie chciałabym żadnego innego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09876
A jak ci się oświadczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09876
a może wypowiedzą się panowie jak wyglądały oświadczyny i kupno pierścionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilaaaulaaala
Moj maz kupil sam, a raczej jego ciocia antykwariusz znalazla mu stary pierscionek dla mnie, teraz juz takich nie robia. Nie wiedzialam, ze mi sie oswidczy. Pierscionek byl za duzy, spadal nawet z najwiekszego palca. Mam bardzo drobne palce, wiec trzeba bylo zmniejszyc do 4.5 (w Polsce chyba rozmiar 7). Moim zdaniem nie wazne czy pyta czy nie, wazne, ze cie kocha i chce z toba byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09876
Ja uważam, że jeśli związek jest dla mężczyzny poważny i planuje przyszłość z kobietą to powinien jej sie oświadczyć jako znak że jest dla niego ważna i chciałby spędzić z nią życie a bardzo często mężczyźni nie oświadczają się bo myślą że muszą od razu brać ślub. Cieszę się że mi się mój chłopak oświadczy bo mam w związku z nim poważne plany i to będzie dla mnie dowód że jestem dla niego ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenne przesilenie
Przechodząc obok wspomnianego apartu rzuciłam hasło jaki śliczny pierścionek ! porozpływałam się nad nim pare minut a potem zapomniałam o sprawie. Pare miesięcy później dostałam owy pierścionek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09876
Tyle osób an kafe i tak mało osób ma doświadczenia z zaręczynami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczyny i pierścionek były dla mnie niespodzianką, choć mogłam trochę przeczuwać, kiedy to się stanie, bo w tym okresie zaczynaliśmy już poważnie planować wspólną przyszłość. Najpierw myślałam, że stanie się to podczas pierwszego wspólnego wyjazdu nad morze, a ostatecznie było to trzy miesiące później, podczas naszej "pół-rocznicowej" kolacji. Pierścionek od razu mi się spodobał, choć był trochę za mały i musieliśmy go poszerzać, a że w tym okresie spotykaliśmy się max 2 razy w miesiącu, to po zaręczynach jeszcze 2 tygodnie chodziłam bez pierścionka i nikomu nic nie mówiłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może wypowiedzą się panowie jak wyglądały oświadczyny i kupno pierścionka" zaręczyny w pieknej scenerii kwiaty + szampan (bez pierścionka) na drugi dzień wspólny wyjazd do Jubilera i narzeczona wybrała sobie wymarzony pierscionek sama :) Nie bawiliśmy sie w podchody,w zdobywanie rozmiaru i inne pierdoły Ukochana była zaskoczona oświadczynami i zadowolona (chyba) że sama mogła wybrac sobie pierscionek taki jaki jej sie podobał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dejkaaaa9
zaręczyny w pieknej scenerii kwiaty + szampan (bez pierścionka) byłabym niesamowicie zawiedziona takimi oświadczynami bez pierścionka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłabym niesamowicie zawiedziona takimi oświadczynami bez pierścionka" a widisz w przeciwieństwie d ociebie moja narzeczona bardzo sie ucieszyła że mogła wybrać sobie sama owy pierscionek bo teraz ma taki o jakim marzyła ? Powiadasz zawiedziona ? a to juz zależy na czym bardziej ci zależy czy na kawałku kruszcu czy na fakcie że usłyszałaś to że twój ukochany chce spędzić resztę życia z tobą ? bo dla mojej połówki fakt że usłyszała co zamierzam był chwilą radości i szczęścia owy pierscionek to tylko dodatek do tej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dejkaaaa9
wiedziałam, że tak napiszesz, że pierscionek to dodatek że wcale jej nie zalezało na pierscionku tylko na twoich oświadczynach itp. mimo wszystko pierścionek to barrdzo ważny "dodatek" i bardzo miły:), a zaręczyny bez pierscionka:O... no cóż jak kto woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izatyryry
Gdy byliśmy w sklepach z biżuterią i oglądaliśmy sobie asortyment narzeczony spytał mnie , które się podobają.wskazałam kilka. Po jakimś czasie wybrał sam(z tych wskazanych przeze mnie) i się oświadczył :) a rozmiar znał bo kiedyś u niego przez przypadek zostawiłam stary pierścionek hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo wszystko pierścionek to barrdzo ważny "dodatek" i bardzo miły" Tak i go ma taki jaki sobie wymarzyła :) więc nie wiem w czym masz problem? Ze dostała go kilka godzin później po zaręczynach? że nie w tamtej chwili? bo nie kumam za bardzo ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dejkaaaa9
że nie w tamtej chwili? dokładnie. jednak zakumałes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dejkaaaa9
no i? no i ciąg dalszy mnie nie interesuje. ja pierscionek w chwili oświadczyn dostałam wiec nie jestem w takiej sytuacji. to po co mnie pytasz no i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Regresa
Ja bym takich oswiadczyn nie chciala. Oznacza to bowiem, ze moj facet malo o mnie wie. Nie ma pojecia, jaki mam rozmiar palcow, nie ma pojecia, co lubie, brak mu pomyslowosci i inwencji. Dla mnie to takie nudne praktyczne zareczyny odarte w romantyki, ktora bardzo lubie. Jakos wydaje mi sie, ze wlasnie cale te pochody ze zdobywaniem rozmiaru i niespodzianka to jest to. W Twojej sytuacji pierscionek zareczynowy chyba jest zbednym dodatkiem, moze milym, ale w sumie chyba pozbawionym "zareczynowosci". Przynajmniej dla mnie. Ale ja nie znosze po rowni prezentow nietrafionych i tych ktore musze sama kupowac. Na szczescie nie dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Regresa
* odarte z romantyzmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie oświadczyny nie były niespodzianką, bo planowaliśmy i wspólne mieszkanie wkrótce i w ogóle mieliśmy poważne plany, o zaręczynach też rozmawialiśmy. Narzeczony zabrał mnie do jubilera i pokazałam mu jaki pierścionek mu się podoba. Jakiś czas później jechaliśmy nad morze na urlop i narzeczony chciał mi się tam oświadczyć, ale... zapomniał pierścionka zabrać. :D Kupił więc jakiś odpustowy pierścioneczek i na plaży mi się oświadczył hehe, do dzisiaj z uśmiechem to wspominam. :D Po przyjeździe oczywiście włożył mi na palec właściwy pierścionek, ale ten znad morza trzymam do dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierścionek wybrałam sobie sama, przymierzyłam, sprawdziłam jak leży;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w sumie chyba pozbawionym "zareczynowosci"" czego? :D nie chcę tu opisywać całej otoczki jaka była podczas tej uroczystośc bo to zbędne ale było fantastik !!! ale wiedz jeszcze jedno,że między nami były juz rozmowy o tego typu sprawach i znałem jej stanowisko o wiele,wile wczesniej ... sama mi nadmieniała nieraz że jesli chodzi o pierscionek to wołałaby w takiej sytuacji po prostu byc przy wyborze ... nie rozumiem jednego dlaczego mi zarzucasz "brak mu pomyslowosci i inwencji."? Oznacza to bowiem, ze moj facet malo o mnie wie." jakas paranoja:) z twoich ust płynie Dostała piękny naszyjnik ode mnie + pierscionek z okazji rocznicy (sam wybierałem) była zachwycona !!! Po prostu zareczynowy chciała wybrac sobie sama Wiec nie rozumiem jak możesz mnie oceniac w kategoriach "że mało wiem o swojej kobiecie" ? Wieczorem była zachłysnieta i wniebowzięta Do dzisiaj (1,5 roku wstecz ) to wspomina za każdym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie spierałabym się, jak jest lepiej. Każdy ma inny charakter i inne podejście. Ja nie jestem zbytnio romantyczna, więc dla mnie gdyby narzeczony oświadczył się w łózku po przebudzeniu, to miałoby nadal taką samą wartość. Istotne jest dla mnie to, że narzeczony chce spędzić właśnie ze mną resztę życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupił więc jakiś odpustowy pierścioneczek i na plaży mi się oświadczył hehe, do dzisiaj z uśmiechem to wspominam" Ewusiak ale w mniemaniu poniektórych skoro nie miał nad morzem tego prawdziwego pierscienia to oznacz pewnie że masz narzeczonego ślimote,gapę,zapominalskiego i nie myślacego o tym co potrzeba :) ps.Fajny pomysł miał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Regresa
Zwracam honor, zalozylam, ze to Twoj wybor. Dla mnie po prostu tacy ludzie z przesadnie praktycznym podejsciem (wole sama wybrac bo on jeszcze zle wybierze) to nudziarze. Zatem Twoja narzeczona raczej nie ma inwencji i nie ufa Ci, ze wybierzesz jej cos, co jej sie spodoba, skoro pragnie Cie wyreczac. To mile, ze jej posluchales. Ale nie zazdrosze ;-) Po prostu mi sie takie podejscie nie podoba, podobnie jak wspolczesne pierscionki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc dla mnie gdyby narzeczony oświadczył się w łózku po przebudzeniu, to miałoby nadal taką samą wartość." Dokładnie najwazniejsze w oświadczynach są słowa !!! niewazne kiedy i gdzie z czym i przy czym Najwazniejsze jest to że jest chęć spędzenia wspólnie życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×