Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maagduśka

zbyt młody wyląd

Polecane posty

hej mam problemik - malutki :) wyglądam bardzo młodo jestem niska, szczupła, mam blond włosy i do tego na twarzy to jakbym miała z 18 lat, amam 24, wczoraj roznosiłam CV po różnych sklepach i nawet takich z elegancką odzieżą dla kobiet, w każdym z tych sklepów osoba przyjmująca moje cv (miałam takie wrażenie) myślała sobie "CO ZA MAŁOLATA" zwłaszcza że teraz pełno licealistów po maturach szuka zatrudnienia, i w niektórych sklepach nawet nie zerknęli na cv a stanowczo i nie raz chamsko mówili że potrzebne jest doświadczenie, ja już mam doświadczenie bo pracuje odkąd skończyłam LO. nie lubię się mocno malować zwłaszcza latem, czuję się jakby twarz pod tapetą była cała spocona, ubieram się normalnie... spodnie z materiału jakaś koszulka i uwielbiam japonki no wiadomo że jak ktoś już mnie zaprosi na rozmowę to nałożę na siebie czy spódnice czy nawet spodnie ale i buty na obcasie koszule prasowaną czy coś podobnego ! strasznie mnie to wczoraj raziło to ich spojrzenie! no ja się cieszę że młodo wyglądam, zaraz ktoś powie że oddałby coś tam żeby młodziej wyglądać, i nie mówię że chcę wyglądać jak babeczka 30 lat, ale nawet jak idę z moim dzieckiem na spacerze to ludzie się na mnie patrzą i sobie myślą opiekunka albo siostra w sklepie prawie za każdym razem jak kupuje jakiś zakazany towar to proszą mnie o dowód - ma ktoś jakieś delikatne rady jak sprawić wrażenie że jestem osobą z doświadczeniem, starszą a nie 18stką po LO ? no nie wiem czy się dobrze wyraziłam mam nadzieję że mnie rozumiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oniemialam...
ciesz sie ze mlodo wygladasz..moim zdaniem to Ty masz z tym problem a osoby Ci zazdroszcza. zakladaj na spotkania o prace szpile.delikatnie sie maluj i przede wszystkim ladny usmiech i pewnosc siebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmfdgg
pokaz zdjecie, tak to ciezko cos doradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oniemialam...
nie mam nk..ani facebooka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ja nie mam żadnych zabezpieczeń każdy może oglądać mój profil. nie tylko znajomi no ale zalogowanym w ogóle to chyba trzeba być, ja nie mam nigdzie indziej zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmfdgg
lepiej ci z grzywka, pomaluj sie i bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmfdgg
jak tam uwazasz, ale na zdjeciach gdzie masz grzywke wygladasz ladnie, a bez to taka szara myszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ skąd
wyglądasz na swoje lata, więc chyba przesadzasz. Ale faktycznie w związanych włosach i bez grzywki wygladasz gorzej niz na tych pierwszych fotkach. Idź do dobrego fryzjera i niech ci wymysli jakąś fajną, pasującą do ciebie fryzurkę i będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie fajnie :) dzięki ! faktycznie pójdę do fryzjera, ale dobrze by było znaleźć najpierw pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dlatego właśnie nie bardzo chciałam dawać te fotki bo na zdjęciach wygląda się trochę inaczej niż w rzeczywistości a zdjęcia z grzywką robione były kilka lat temu, najaktualniejsze to w okularach ale używam ich tylko na uczelni i w samochodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ skąd
a może właśnie odwrotnie - jak cię widzą, tak cię piszą. Zrób coś z włosami a pracę zaraz znajdziesz. W końcu liczy się zwykle pierwsze wrażenie :) Bo faktycznie jeśli idziesz na rozmowę i wyglądasz tak jak na tym zdjęciu, którego link podesłałaś, to po prostu postrzegają cię jako niezaradną szarą myszkę. A w dzisiejszych czasach niestety liczą się tylko młode, szczupłe i sliczne:) Więc przemyśl czy nie warto byłoby najpierw zainwestować w siebie i dopiero wtedy szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ skąd
może jestem trochę brutalna, ale może pomyśl o soczewkach zamiast okularów? Masz drobną buzię i te okulary trochę cię przytłaczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem że nie za bardzo do mnie pasują ale soczewek ze względów osobistych nie nałożę raczej nigdy a okulary tj napisałam tylko w tych dwóch miejscach, więc to nie problem dla mnie, kiedyś może zrobię sobie takie bardziej modne ;) bo te to już kilka lat mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypoominasz mi
troche ta agnieszke z you can dance ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robię krótką albo średniej długości fryzurę jak ktoś tu jeszcze z doradzających zawita to może jutro po wyjściu od fryzjera dam jakieś foto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ skąd
no i gdzie ta fotka z nową fryzurką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj byłam na imprezie wieczorem i miałam robione zdjęcia ale aparat został u brata w domu .. a zdjęcie z komórki wygląda strasznie słabo nie nadaje się na nk, wrzucę na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja7676
ja mialam tak samo zawsze... kiedys nawet jeden koles spytal sie czy gimnazjum juz skonczylam czy nie... i nie dowierzal ze juz dawno tak.a bylam w 4 klasie sredniej szkoly;/ palant :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ skąd
a ty jesteś zadowolona z tej nowej fryzury? Jak się z nią czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×