Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

dzień dobry wszystkim:) emka-piękne suknie:) i bukiet-ja myślałam o białym, ale jak zobaczyłam wybrany przez Ciebie to może skuszę się na kolor;) ciągle mi ten róż chodzi po głowie:) i gdybym miała ubrać kolorowe buty to też jak aquku stawiam na różowe:) ja niestety na nic nie mogę się zdecydować:( nawet głupich zaproszeń nie potrafię wybrać, o sukni nie wspominając:D ale fason sukni pewnie wybiorę dopiero jak przymierzę, muszę zobaczyć w czym najlepiej się czuję (i w czym najlepeij wyglądam!) aquku-Twoja suknia też piękna:) wzbraniam się przed takimi balowymi, tiulowymi, ale te chyba podobają mi się najbardziej:D jagodka-myślę, że dobra krawcowa poradzi sobie z uszyciem ze zdjęcia. wbrew pozorom wiele dziewczyn tak robi, bo ceny niektórych sukien są kosmiczne, a uszycie wiadomo-zawsze mniej:) molekularna-zdrówka życzę! rybcia, burzaburza-witam!:) napiszcie co już macie załatwione-albo przynajmniej jakie plany:) ja na razie wzięłam się za rower i bieganie:D poza tym zdecydowaliśmy z M., że nie będziemy mieć kamerzysty, tzn. kamerzysty miało nie być od początku, ale dostaliśmy propozycję wykonania samego teledysku z ceromonii i przygotowań, który trwałby około 4 min i (uwaga!) kosztowałby 1000zł:D czyli tyle ile niektórzy biorą za 2h film. A od razu wspomnę, że filmy nie są tak atrakcyjne jak zdjęcia, które będzie wykonywał nam mąż tej pani. Dlatego po namyśle stwierdziliśmy, że poprosimi kogoś z rodziny o nagranie przysięgi, bo tylko na tym nam najbardziej zależy. I myślę, że to najlepsza decyzja:) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burzaburza
No więc w Wielkanoc robimy spotkanie oficjalne z rodzicami i dopiero po tej formalności (tak u nas tak się robi..) ruszamy z działaniem. Mamy zarezerwowanego kamerzystę i fotografa bo to nasz znajomy. Sala tez jeszcze nie wiemy która.. bo szykuje sie duuuuze wesele :/ Mysle ze to nie bedzie za pozno ruszac z przygotowaniami w kwietniu ??? Ja juz zaczynam sie odchudzac chodze na zumbe i planuje biegac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczny! jak tam wiosna? my z narzeczonym tez wzielismy sie za odchudzanie, zaczelismy chodzic na silownie nawet fajnie jest :) co do ptrzygotowan to zarezerwowalismy zespol umowe podpiszemy tak do dwoch tyg i umowilismy sie z fotografem jestem przerazona co do sukienki bo tak narazie nie wpadlo mi nic w oko ale mysle ze jak zaczne po salonach chodzic to cos znajde ale to dopiero za pol roku moze do tego czasu schudne? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jestesmy dopiero na etapie sali, niestety dopiero jedna widzielismy w michalowicach, wiec za typy fajnych sal w okolicach warszawy-piaseczna bede wdzieczna :) nakrecilam sie na sale kuklowka ale by bylo 34 km od kosciola, troche daleko :( nie wiem za co sie w ogole zabrac :p pobrac sie chcemy w czerwcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, nowe Panny Młode :) No ja właśnie chciałam zacząć temat odchudzania. Przytyło mi się, bo rzuciłam palenie. Teraz już mi minął taki wilczy apetyt, bo nie palę już dłuższy czas. Dlatego będę więcej trenować - ostatni miesiąc chodziłam na siłownię, teraz będę chodzić częściej i dorzucę bieganie. Jeszcze dzisiaj skoczę do warzywniaka po marchewki zamiast prażynek i banany zamiast czekolady :D Chciałabym schudnąć 10-12kg i utrzymać taką wagę do ślubu. Dziewczyny, trzymam za Was kciuki :) i za siebie też ;) Baba śląska - serio 1000zł za film? My płacimy 3100 ;) Ale muszę powiedzieć, że jesteśmy dość wybredni w tej kwestii i wydziwialiśmy. Już chyba o tym wspominałam, że kamerzyści przyjadą do nas z Poznania- są rewelacyjni, więc jak coś, to mogę dać namiary ;) A i jeszcze jedno - myślałyście już o garniturach dla swoich Panów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciala suknie w kolorze ecru a dla narzeczonego chciala bym jakis ciemny garnitur ale... wszystko wyjdzie w praniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo, bo dużo jadłam :P Ale poprawiłam kondycję, teraz będę mogła dać czadu :) Chodzenie na siłownię jest dla mnie przyjemnością szczerze mówiąc, ale wiem, że bez diety ćwiczenia niewiele dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie robisz cwiczenia na silowni bo mi instruktor powiedzial wasnie ze jak chce schudnac to min godz na bierzni pod gorke i szybki chod ze to jest efektywniejsze od biegania i min godz i jeszcze jakies cw na nogi i rece zaskoczylo mnie to ze mi doradzil zeby brzuch (mam tz opone) zostawic w spokoju doploki nie schudne no i wlasnie dieta dieta i jeszcze raz dieta :( powiedzial mi zeby wyeliminowac ziemniaki makaron ryz maslo pieczywo czyli wszystko to co uwielbiam wiec jestem zalamana ma mi diete rozpisac i az sie boje bo mieso dla mnie moze nie istniec ale bez chleba masla zyc nie potrafie ehhh ale damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe koleżanki :) Dziewczyny ja też planuje siłownię lecz czasu brak.. :( także wzięlismy się za odchudzanie w inny sposób narazie dieta kapuściana(tylko njie taka drastyczna jak w przepisach!!!) wstępem do diety 1000 kcal :D chociaz chciałabym 8kg schudnąc do wakacji ruszać na salony i na przymiarki :D juz się nie mogę doczekać :) Co do garnituru to podobają mi się ciemne czarny bądź grafit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci tak... Ja miałam moment w zeszłym roku, że byłam już mega tłusta i miałam podwyższony cholesterol. Dlatego musiałam zrezygnować z masła i zrobiłam to na rzecz serków - takich do smarowania almette czy coś w tym stylu. Też są tłuste, ale zdrowsze niż masło. No i chlebek też lubię, ale jadłam raczej ciemny - taka zamiana już dużo daje. Zanim zaczęłam rzucać palenie schudłam jakieś 12kg. Zasada była prosta - 3razy w tygodniu na siłowni i jedzenie małych porcji co 3godziny. Porcją może być kanapka, jogurt albo coś większego na obiad. Dużo białka i jak najmniej słodyczy. Co do ziemniaków, to trudno mi powiedzieć, bo ja nie przepadam za nimi. Ale z tego co zauważyłam na sobie to wydaje mi się, że można jeść wszystko, tylko o wiele wiele mniej. Ja jadłam ciągle ryż i schudłam bez problemów :P Co do ćwiczeń to chodzi o to, że spalanie tłuszczu zaczyna się 30minut po rozpoczęciu treningu. Kiedy się biega a nie ma się za dobrej kondycji, to ciężko jest dotrwać do tych 30minut. Więc to prawda, że lepszy jest szybki chód (ale taki godzinny) niż na przykład 15minutowy intensywny bieg. Ja najpierw wskakiwałam na stepper - zaczęłam od 5minut, a potem 15. Taka rozgrzewka, żeby podnieść tętno. Potem na maszyny - małe ciężary ale dużo powtórzeń, na początek 20, później robiłam 30. I robiłam takie serie, np. ręce (wyciąg, albo ciężarki), wykroki z ciężarkami (na uda i pośladki - rewelacyjne ćwiczenie!!), łydki i brzuszki. I taką serię powtarzałam 3-4 razy i na koniec znowu na stepper. Ważne żeby nie robić przerw, cały czas musisz być pobudzona, tętno musi być przyspieszone. Wtedy chudnie Ci wszystko, a nie tylko to co ćwiczysz akurat. Po treningu koniecznie wypij coś białkowego, np kefir, bo wtedy mięśnie będą miały siły na następny raz i będziesz jędrna :D Ale się rozpisałam ;) Uciekam na uczelnię, miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molekularna dzieki najgorzej jest zmienic nawyki zywieniowe ze slodyczami u mnie spoko nie ciagnie mnie gorzej z chipsami no ale staram sie ograniczac do min teraz wlasnie sie staram pic duzo malo jesc tz malymi porcjami, no i mam nadzieje ze bede szczupla do kwietnia 2013 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybcia - co do sali to Ci niestety nie pomogę, bo jak widać w pseudo jestem ze śląska:) natomiast co do odległości-dokładnie ja mam tyle od kościoła do sali:) z pewnością te pół godziny trzeba liczyć na dojazd, ale myślę, że to nie jest jakiś wielki problem. molekularna- 1000zł za sam 4 minutowy teledysk, za film biorą 3500 zł, za same foto płacimy 4000 zł, więc 7500 zł za wszystko. Gdybym miała nieograniczone fundusze to na pewno bym się skusiła, choć według mnie do filmu rzadko się wraca i raczej to zbędny wydatek. I jak już to wybrałabym coś pokroju filmów MP Studios, ale oni to już biorą naprawdę grube pieniądze. a co do diety, ja jak widać w stopce schudłam 10 kg i moja dieta polegała głównie na ograniczeniu węglowodanów-czyli zamieniłam chleb i makaron na razowy, ryż biały na brązowy, zrezygnowałam z ziemniaków, słodyczy, napojów, piwa. no i dużo ruchu:) sukces murowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK JUZ PISZEMY O DIETACH... ja bylam najpierw na diecie jogurtowej potem na jablkowej i dopiero po ich zakonczeniu zaczelam chudnac poza tym jadlam normalnie. do tego cwiczylam i poszlo 7 kg jak kiedys mialam w stopce... nie jadlam slodyczy i chipsow nie pilam alkoholu (kompletnie nic). od jakiegos miesiaca znow waga mi podskoczyla na 63-64 kg (z 60 kg) bo pozwolilam sobie za duzo... ale od listopada do dzisiaj codziennie robie brzuszki i od czasu do czasu w domu robie sobie fitness :) i brzuszek mam ladny :) oponka jak oponka ale taka mala i ladna :) pozbylam sie cellulitu na udach i pupie i rozstepow na udach:) parametry ud, bioder, piersi zmniejszyly sie o kilka cm :D no ale wrocily kg... od kilku dni znow jem po kilka jablek na dzien i nie chodze do mcdonalda nie jem chipsow i ograniczam slodkie... wiec mysle ze efekt do chrzcin bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak długo stosowałaś dietę jabłkową? jest skuteczna? ja po kapuścianej schudłam 6 kg w tydzien ale wszystko wróciło...:( ponieważ kocham jeść :D a waga idzie w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baba śląska, słyszałam o MP Studios, są super, to fakt. Ale nawet nie próbowałam się dowiadywać ile sobie życzą :P Do nas przyjadą Oscar Studio. Co to jest dieta jabłkowa?? Same jabłka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molekularna- przejrzałam stronkę Oscar studio. filmy są rewelacyjne:) właśnie o przynajmniej taki efekt mi chodzi. a ta nasza kamerzystka widzisz nie dość, że chce więcej kasy to jej filmy do pięt nie dorastają tym z oscar studio. odchudzanie odchudzaniem! najważniejsze to potem utrzymać tą wagę do ślubu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogóle nie bardzo chciałam film, to Narzeczony chciał. Ja też uważałam, że szkoda na to pieniędzy, ale jak On się uparł, że chce i już to postanowiłam znaleźć kogoś zajebistego, kto zrobi nam ładny film bez kiczu i podkładu w stylu disco relax ;) Myślę, że będziemy zadowoleni :)) Hehe właśnie, ja wiem, ze chudnięcie to dla mnie żaden problem, gorzej nabrać tych nawyków żywieniowych, żeby nie urosnąć z powrotem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jadlam tak : 1 sniadanie; chlebek + jablko 2 sniadanie; chlebek na 3 przerwie jabklo potem obiad normalny i tak w kolko a jak bylam na jogurtowej to na 1 sniadanie jogurt 2 chlebek 3 jogurt i normalny obiad :) pomoglo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta... podziwiam Was kobietki, ja się biorę, biorę i zabrać nie mogę :( ale jeszcze chwila i zacznę bo widok w lustrze mnie przeraża :/ Mówiłyście o skromniejszych sukieneczkach, więc podeślę stronkę, zobaczyłam i się zakochałam... http://www.slubnesuknie.com.pl/amethyst.html#0 co do fotografa, to już mamy i w niedzielę jedziemy podpisać umowę :D http://www.facebook.com/pages/Fotografia-%C5%9Alubna-Tomasz-Cicho%C5%84/302123746499933 molekularna- teraz dużo mężczyzn do ślubu wybiera takie czarne garnitury na "wysoki połysk" śliczne, mój kuzyn miał taki na ślubie, wyglądał megaprzystojnie :) a mój PM jest żołnierzem więc będzie miał mundur w dniu wesela :) chociaż ten wydatek mu odpada :) a jeśli mogę zapytać, ile płacicie za Oscar Studio? piękne filmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka - mój malutki Narzeczony ma prawie dwa metry wzrostu, waży 115kg i wydaje mi się że w wysokim połysku nie będzie dobrze wyglądał. Byliśmy w sklepie Bytom - tam w cenie garnituru jest uszycie go na miarę. Myślę, że z tego skorzystamy, bo on jest bardzo szeroki w plecach a ma szczupły brzuch. Musi mieć dobrze skrojony garnitur na miarę przez tą "niewymiarowość" ;) Uwielbiam mundury :D Za Oscar studio płacimy dokładnie 3150zł - 2900 za film bez pleneru plus 250zł za dojazd do Trójmiasta. Świetny fotograf! Ja już jestem zmęczona oglądaniem tych wszystkich zdjęć. Muszę się w końcu zdecydować, bo moje Słońce powiedziało, że dla niego wszystkie zdjęcia wyglądają tak samo i ja mam się tym zająć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, My 14.09.2013. Jesteśmy świeżo po rezerwacji sali i chociaż wcześniej nie wierzyłam to przyznaję - 2 lata przed ślubem trzeba już szukać. My się zabraliśmy za to w lutym i to co nam się podobało i miało przystępne ceny już pozajmowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he dla mnie nie byla za skuteczna ani jedna ani druga... teraz jablka jem bo je uwielbiam :D schudlam dopiero po zakonczeniu owych diet :) no ale ja takze kocham jesc wiec kg wrocily... alez mamy dzis piekna pogode w amsterdamie ja juz 4 dzien z rzedu chodze w krotkim rekawie :D http://www.slubnesuknie.com.pl/amethyst.html#6 to bylby moj typ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna pogoda, słonko cudownie przygrzewa i ten spiew ptaków... odpływam :D oby pogoda dopisała nam wszystkim na śnaszych ślubach :) stary przesąd głosi że Panna Młoda przed ślubem powinna wystawić swoje pantofelki na parapet i to wróży dobrą pogodę w dniu ślubu... mamcia powiedziała że jak ja nie wystawię to ona tak zrobi, dla zasady :D więc zachęcam i was Kobietki :D molekularna: mój mężczyzna ma 172cm wzrostu, więc nawet szpilki na wysokim obcasie odpadają, a Ty możesz sobie na nie pozwolić, więc pod tym względem Ci zazdroszczę :P co do garniturów w sklepie Bytom, piękne, i obsługa bardzo kompetentna, przynajmniej u nas :) zaskoczona byłam ceną filmu weselnego... świetnie zmontowany, a cena barrrrdzo przystępna. Podobne filmy robi "piękny dzień" firma z Krakowa, cudowne filmy i bardzo wzruszające, ale jak napisałam maila z zapytaniem o szczegóły i cenę to zaparło mi dech w piersiach :P nie pamiętam dokładnie ile ale na pewno coś 9.500 za jednodniowy film do 1:00 , plener i teledysk 4 min. :D Ja też wszystko oglądam i załatwiam na początku, tylko daję mojemu PM do zobaczenia, pytam o opinię i wybór a później już on dzwoni i pyta o szczegóły :) ślubna: wiem coś o tym... sami załatwialiśmy salę równo 2 lata przed weselem i pozostały 2 terminy, jeden w maju, drugi w sierpniu :) Suknia już wybrana? jakieś typy? malapannamloda: Amsterdam... zazdroszczę :D ale ja na balkonie tez już siedzę w krótkim rękawku, tylko widoków nie mam tak pięknych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna pogoda, słonko cudownie przygrzewa i ten spiew ptaków... odpływam :D oby pogoda dopisała nam wszystkim na śnaszych ślubach :) stary przesąd głosi że Panna Młoda przed ślubem powinna wystawić swoje pantofelki na parapet i to wróży dobrą pogodę w dniu ślubu... mamcia powiedziała że jak ja nie wystawię to ona tak zrobi, dla zasady :D więc zachęcam i was Kobietki :D molekularna: mój mężczyzna ma 172cm wzrostu, więc nawet szpilki na wysokim obcasie odpadają, a Ty możesz sobie na nie pozwolić, więc pod tym względem Ci zazdroszczę :P co do garniturów w sklepie Bytom, piękne, i obsługa bardzo kompetentna, przynajmniej u nas :) zaskoczona byłam ceną filmu weselnego... świetnie zmontowany, a cena barrrrdzo przystępna. Podobne filmy robi "piękny dzień" firma z Krakowa, cudowne filmy i bardzo wzruszające, ale jak napisałam maila z zapytaniem o szczegóły i cenę to zaparło mi dech w piersiach :P nie pamiętam dokładnie ile ale na pewno coś 9.500 za jednodniowy film do 1:00 , plener i teledysk 4 min. :D Ja też wszystko oglądam i załatwiam na początku, tylko daję mojemu PM do zobaczenia, pytam o opinię i wybór a później już on dzwoni i pyta o szczegóły :) ślubna: wiem coś o tym... sami załatwialiśmy salę równo 2 lata przed weselem i pozostały 2 terminy, jeden w maju, drugi w sierpniu :) Suknia już wybrana? jakieś typy? malapannamloda: Amsterdam... zazdroszczę :D ale ja na balkonie tez już siedzę w krótkim rękawku, tylko widoków nie mam tak pięknych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukni jeszcze nie mam, ale powoli rozglądam się. Mi zależy na sukience z lekko przykrytymi ramionami, bo mam dość szerokie, i deliatnie rozkloszowanej - bo ani nie chcę wyglądać jak wielka baba, ani jak zapałka. Na razie urzekła mnie stąd Alta http://www.margarett.pl/lang/pl/page/kolekcje/id/3/kolekcja/35/ A co do pogody, to nic mi nie straszne z wyjątkiem wietrzyska, bo wtedy fryzurę szlag trafi. Ale jakoś bardzo się nie martwię. U nas jesień raczej ładna jest, w tym roku była ładniejsza od lata :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce się życ kiedy tak grzeje słoneczko :) Molekularna - Też mam narzeczonego podobnej postury i wagi :) tak więc też trzeba będzie szyć garnitur na miarę. ale najpierw trzeba schudnąc :P:P co do szpilek to racja Emka - nie słyszałam o takim przesądzie :) ale nic nie zaszkodzi a jakby pomogło... :D Lipiec ostatnio0 bywa różny pod względem pogody.. Co do cen jestem zaskoczona że tak dużo płacicie... aczkolwiek byłam na stronie oscar studio i filmy bardzo ładne i warte tej ceny :) ja mam w planach wynająć studio gdzie płacę 3500 za foto(z plenerem)+video a jakościowo jest wszystko super :) jak słyszę ceny 9.500 to też mi sie w głowie kręci :) Slubna - model alta jest według mnie najładniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emka moja mama to zna tyle przesadow ze glowa mala :) co do Amsterdamu... ja mieszkam w dzielnicy wiec tez nie mam zbyt ciekawych widokow :) sami czarni :) moj PM ma 175 cm ja 160 wiec nie ma problemu z obcasami :D ale i tak nie bede szalec :) ja na urlopie bede ogladac sie za sukniami maly podglad nie zaszkodzi. bedziemy kupowac alkohol i zaproszenia bo wysylac je bede juz z holandii :) bede podpisywac umowe z sala i fotografem i jak dobrze pojdzie to z dj'm :) juz sie nie umiem doczekac :D ja tez jestem zdziwiona takimi cenami ale moze w Opolu jest taniej ??? ja bede miala tylko zdjecia :) nie chce filmu bo i tak nikt nie oglada tego. moze jedynie poprosze o nagranie przysiegi kogos z rodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×