Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

annielica ----> my też myśleliśmy nad klipem ślubnym, ale niestety 3000- 5000zł to dużo jak za 3 min nagrania. Ogólnie zrezygnowaliśmy z kamerowania na rzecz niebanalnych fotek:D A płyta z nagraniem porysuje się i będzie mi szkoda że tyle kasy wydałam na kamerowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
.Lipcowa - widzisz my na szczęście za dużo nie wydaliśmy na tego kamerzystę bo skoro za cały pakiet 3800 zł płacimy gdzie koło 2000zł bierze sam fotograf to kamerzysta wcale nie wychodzi tak drogo:) Znajomi nam mówili że warto mieć film bo dużo chwil nam uleci i jak będziemy oglądać to zauważymy rzeczy których wcześniej nie widzieliśmy :) Ale oczywiście kamerzysta to nie obowiązek ;) Bardzo ważne są fotki - potem będą wisiały całe życie nad kominkiem ;D Apropo alkoholu to my chyba będziemy liczyć coś około butelki na głowę, ale to jeszcze nie wiadomo bo chcemy kupić Finlandię a wiadomo, że to duży koszt. Myśleliśmy nawet żeby na stołach postawić Finlandię a na bramy po drodze mieć jakąś gorszą, w sumie kilka dobrych butelek będą ludzie po drodze wyłudzać;P zastanawiamy się nad "Drink barem" tak żeby osoby które nie chcą pić wódki mogły wypić drinka, więc trochę butelek pewnie odejdzie na rzecz innego alkoholu ;) Myślę, że na 100 osób trzeba liczyć jakieś 80 butelek na pewno. Można się dogadać w hurtowni, że jak coś zostanie to się odda;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KWIECIEŃ: Malapannamloda .......... 13.04.2013 .......... Opole taka sobie jaa ............ 13.04.2013 .......... Kraków molekularna ............... 20.04.2013 .......... Gdynia MAJ: jagodka1................... 04.05.2013 .......... Gdańsk CZERWIEC: baba śląska ................ 15.06.2013 .......... Gliwice rybenka1988natka ....... 20.06.2013 .......... Rybnik LIPIEC: .Lipcowa. .................. 05.07.2013 .......... Gniezno :)trzynasta (: ............. 13.07.2013 .......... Sandomierz aquku ....................... 27.07.2013 .......... Kraków Majka ....................... 27.07.2013 .......... Gdańsk Olivia.. ..................... 27.07.2013 ........... Zamość SIERPIEŃ: annielica .................. 10.08.2013 .......... Białystok rosaaa ..................... 15.08.2013 .......... Rzeszów salatkaOwocowa ......... 24.08.2013 .......... Łuków Meena_Harper ............ 31.08.2013 .......... Katowice WRZESIEŃ: dominika2013 .............. 07.09.2013 ........... Radom dorociczka ................. 14.09.2013 ........... Zabrze Niesłysząca88 ............. 14.09.2013 ........... Dąbrowa Górnicza olciaaa91 ................... 28.09.2013 ........... Żary Dzień dobry Kobietki ! Dodałam się do listy i przy okazji trochę ją "zmodernizowałam" ;) Mam nadzieję, że niczego nie pokręciłam i że Wam - tak samo jak mnie - będzie się na nią lepiej patrzyło :) Widzę, że jest nas co raz więcej! Miło :) Odchudzanie, odchudzanie... byłam przez weekend u rodziców - mama za dobrze gotuje :D i już wszystko stało się jasne :P Co do cen, o których piszecie to jestem przerażona! U nas są niższe zapewne przez mniejsze miasto, ale z tego powodu mogę się tylko cieszyć :) uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć salatkaOwocowa. smaczny masz nick:) my nadal sali nie mamy więc o zdjęciach i filmie nawet nie myślimy:) dziewczyny znowu mnie stresujecie :D jeśli chodzi o ceny to zupełnie nie orientuję się. wydaje mi się, że butelka na głowę to musowo:D plus pewnie jakieś winko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już sama nie wiem ile mamy mieć litrów wódki:D Pytałam paru osób która jest najlepsza i każdy mów coś innego:-P O jaaa:-) Jestem pierwsza z licowych na liście:D Faajnie. Ale nie pierwsza w ogóle:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, trzynasta, super pomysł! Teraz jest przejrzyściej i od razu wszystko widać, super :) Ciągle się waham co z tym fotografem. Chyba jednak napiszę do paru innych, żeby pokazali mi swoje oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzynasta tabelka wygląda bardzo profesjonalnie:) dopisuję się bo gdzieś po drodze zaginęłam chyba:) KWIECIEŃ: Malapannamloda .......... 13.04.2013 .......... Opole taka sobie jaa ............ 13.04.2013 .......... Kraków molekularna ............... 20.04.2013 .......... Gdynia MAJ: jagodka1................... 04.05.2013 .......... Gdańsk katrin zeta dżons ........04.05.2013 ...........Warszawa CZERWIEC: baba śląska ................ 15.06.2013 .......... Gliwice rybenka1988natka ....... 20.06.2013 .......... Rybnik LIPIEC: .Lipcowa. .................. 05.07.2013 .......... Gniezno trzynasta (: ............. 13.07.2013 .......... Sandomierz aquku ....................... 27.07.2013 .......... Kraków Majka ....................... 27.07.2013 .......... Gdańsk Olivia.. ..................... 27.07.2013 ........... Zamość SIERPIEŃ: annielica .................. 10.08.2013 .......... Białystok rosaaa ..................... 15.08.2013 .......... Rzeszów salatkaOwocowa ......... 24.08.2013 .......... Łuków Meena_Harper ............ 31.08.2013 .......... Katowice WRZESIEŃ: dominika2013 .............. 07.09.2013 ........... Radom dorociczka ................. 14.09.2013 ........... Zabrze Niesłysząca88 ............. 14.09.2013 ........... Dąbrowa Górnicza olciaaa91 ................... 28.09.2013 ........... Żary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli że ja muszę policzyć 70 litrów wódki? Masakra. Wystarczy żeby upić armie żołnierzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meena_Harper ---> ja na Twoim miejscu przejrzałabym kilka ofert innych fotografów tak żeby nie mieć wątpliwości i nie żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że tabelka się podoba :) katrin tak właśnie czułam, że kogoś pominęłam albo coś pokręciłam, inaczej być nie mogło ;) Meena Też uważam, że lepiej obejrzeć i porównać kilka ofert. Będziesz bardziej pewna wyboru. Ważne też jest podejście fotografa, więc jeśli tylko masz możliwość to spotkaj się osobiście i pogadaj. W końcu musi to być rzeczowy, kontaktowy no i miły człowiek. Jeśli trafisz na mruka możesz się spodziewać, że i współpraca może nie pójść najlepiej. POWODZENIA! :) Trafiłam kiedyś na kalkulator alkoholu i napoi http://wesele.plock.pl/wesele-8.html ale póki co nie wiemy ile dokładnie będzie gości, więc jeszcze mi się nie przydał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
litr na glowe wydaje mi sie ok:) u nas pewnie bedzie tak kupowane. my prosimy 200 osob ale jestesmy swiadomi ze czesc nie przyjdzie. czyli tak ostatecznie to bedziemy szykowac na jakies 120 osob... i zarezerwowalam dzis kucharke:) czyli mamy kucharke sale i zespol:) kamerzysty bedziemy szukac w nastepnym tygodniu bo jutro wyjezdzamy z narzeczonym na wakacje:) az sie boje jakie beda ceny u kamerzysty i fotografa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już sama nie wiem ile mamy liczyć na głowę tej wódki... Litr? To chyba faktycznie przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my za fotografa placimy 700 zl a potem jak chcemy fotoksiazki albo albumy to po 100 zl za kazda..chyba nie jest zle..i bedzie z nami od moich przygotowan z domu do konca oczepin,w cenie wliczony jest juz tez dojazd:)to chyba rozsadna cena..? A wodki zazwyczaj liczy sie 0,5 l na glowe i jakies 15-20 butelek wiecej na wszelki wypadek...jesli wesele jest w lecie to nawet tyle nie pojdzie:) 1l to wedlug mnie chyba za duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......no i oczywiscie sesja po po slubie tez jest wliczona:)zapomialam dodac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukaj na tym portalu,co ja..wczesniej wstawilam link:)Zeby tego bylo malo,fotograf nawet nie chcial zaliczki,podpisalismy umowe,ale on powiedzial,ze calosc platna przy odbiore zdjec:)suuuper po prostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze Wam powiedziec Dziewczyny,ze bardzo sie ciesze,ze jestescie, i ze ja tu jestem:)FAJNIE TAK POPISAC I POCZYTAC O SLUBIE I WESELU..TAAAAK DLUGO CZEKALISMY NA TO ZEBY MIEC W KONCU DATE,ZE TERAZ O NICZYM INNYM NIE MYSLE..:)HIHI DZIEKI WIELKIE!BUZIAKI:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Olivia.. - kurcze faktycznie w porównaniu ze mną cena serio przystępna prawie 3 razy taniej za fotografa :) Ale cuż takie ceny mniej wiecej są u mnie w mieście a jak coś taniej to lipa straszna :( Nie ma co porównywać cen bo wiadomo że co miejsce to i ceny inne:P ... a moja koleżanka która wychodzi za mąż w Warszawie i słyszała że płacimy 200zł za talerzyk twierdzi, że to tanio i za nic nie wytłumaczysz jej że jak na Białystok to wcale nie jest tanio... :) Liczcie wódkę jeszcze do rozdawania po drodze i jako nagrody na oczepinach !:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bardzo cieszę się, że tu trafiłam:-) Po weselu będzie można poczytać nasze wpisy, jak się stresowałyśmy itd. :-) Chyba jednak będziemy liczyć 0,5l na głowę. Litr to przesada. No i oczywiście z 20 butelek więcej na rozdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Chwilkę mnie nie było a tu tyle się wydarzyło ;) Witam nowe Panie! Tabelka czaderska :) Wydaje mi się, że jak się ma kamerzystów, to można wziąć fotografa z niższej półki. Tak naprawdę wybierze się później te 3-4zdjęcia, żeby powiesić na ścianie albo postawić na komodzie... Tak mi się wydaje. Olivia, my trafiliśmy na świetną dziewczynę, która bierze w sumie 1300zł albo 1200, już nie pamiętam. I to było dość tanio w porównaniu do innych, więc zszokowało mnie Wasze 700zł :) Fajnie :) A co do wódki, my też będziemy liczyć 0,5l na głowę (licząc nawet osoby, o których wiemy że na 100% nie będą pić) plus flaszki na konkursy i dla jakichś tam innych wyłudzaczy flaszek :) Musimy też dokupić napoje, bo w menu mamy 0,75l na głowę. Myślę, że to trochę za mało. Na szczęście to nieduży koszt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile litrów napoju na głowę liczysz Molekularna? My mamy w ofercie 1,5 litra na głowę. Musimy jeszcze dokupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak myślę, że w sumie ze 3litry na głowę by się przydały. Napojów zawsze idzie dużo, a i nigdy się nie zmarnują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Kurczę a u mnie w ogóle nie ma napojów, my musimy je zapewnić :( tak jak ciasto i owoce... Ciekawe ile to będzie kosztować:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że warto kupić soki w kartonach w Biedronce:-) I tak będą nalewane do dzbanków. Kupimy też trochę napojów gazowanych. Jeżeli coś zostanie to na pewno nie zmarnuje się. My mamy w ofercie owoce, ciasto bez tortu i 1,5l napoju na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivia-- dziekuje bardzo:) mam nadzieje ze bedzie bardzo cieplo:) ja tez sie bardzo ciesze ze tu trafilam:) mozna sie poradzic, fajnie:) ja sie strasznie stresuje tym wszystkim. a do slubu jeszcze rok a ja juz to przezywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) a do mnie chyba jeszcze nie dotarło, że wychodzę za mąż bo jakoś za bardzo na luzie podchodzę do tego :D oglądam suknie i bukiety na necie i to tyle.może w ten weekend pojedziemy obejrzeć wstępnie zarezerwowaną salę. ciągle mi się wydaje, że jeszcze tyle czasu mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×