Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

Gość dorociczka
nadal nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
ta mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziewczyny suknie śliczne aż Wam zazdroszczę, że ja takiej nie będę miała. Tak czytam jak piszecie, że został jeszcze rok czy nie cały rok a mi zostały równe 2 tygodnie :) za 2 tygodnie o 15.30 mamy ślub :) I wszystko załatwiłam po za tortem (ale już wiem gdzie będę zamawiać muszę tylko podjechać i zamówić) nie mam fryzjera bo babka do której chciałam iść bierze urlop i zamyka zakład a była z polecenia i nie wiem teraz gdzie iść. I co najważniejsze nie mam wybranego i zamówionego bukietu. Pomóżcie bo mi brakuje już sił nie wiem co wybrać... Sukienkę mam białą, biżuterię złotą, buty beżowo jakieś wysyłałam link i nie wiem jaki bukiet jaki kolor żeby nie było dużo kolorów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka_:*-ja bym radzila,jesli nie masz na ten moment zaufanej fryzjerki(a zostalo bardzo malo czasu),to po prostu umow sie do ktoregos fryzjera w Twoim miescie na probne czesanie..wtedy przynajmniej bedziesz wiedzec czy dobrze czesze czy nie,moze to dodatkowy wydatek,ale na 2 tyg przed slubem to juz niezawiele mozna zrobic..wiem,bo moja siostra na swoj slub zamawiala ok 2 mies wczesniej a ja czekalam z tym wlasnie do 2 tyg.,przed jej slubem i mialam problem ze znalezieniem wolnego terminu...A jesli chodzi o wiazanke to trudny temat..ale jesli nie chcesz za wiele kolorow,to moze po prostu jakies biale kwiaty,prosty i skromny bukiet..?Sama jeszcze tez nie mam pomyslu na bukiet,tzn.mam ich az za wiele i jeszcze nie wiem na ktory sie zdecyduje...POWODZENIA!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam DJ. Wziął 2500 za wesele z poprawinami, zrobił dekoracje światłem i grał super muzykę, dla starszych i młodych. Dodatkowo był z wodzirejem. Bawiłam się trzeci raz na weselu gdzie grał, tylko że nie wiem jak z terminem. 783743673

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś wcześniej pytał o orkiestrę czy dj. Miałam DJ. Wziął 2500 za wesele z poprawinami, zrobił dekoracje światłem i grał super muzykę, dla starszych i młodych. Dodatkowo był z wodzirejem. Bawiłam się trzeci raz na weselu gdzie grał, tylko że nie wiem jak z terminem. 783743673

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz DJ bierze 1400zł z poprawinami. Mega się cieszę, że udało nam się go znaleźć, trochę po znajomości :) Właśnie jem jabłkową owsiankę, błonnikową bombę!! I zaraz idę biegać :))) Ale będę szprychą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariolaT
Jeśli szukacie niepowtarzalnych dekoracji, zaskakujących gadżetów i wielu wielu innych akcesoriów potrzebnych do urządzenia imprezy okazjonalnej, to polecam wam firmę Godan!!! http://www.godan.com.pl/e-sklep,pl.html Sprawdzona firma godna polecenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki niezapominajka ;) Dziewczyny, czy któraś z was bawiła się na weselu gdzie był Dj?, albo zna z opowiadań.. ciągle się waham, wolałabym Dj chyba niż zespół, ale nie umiem "wczuć się w klimat" ;) napiszcie swoje uwagi, spostrzeżenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Kreska-powiem Ci tak moim zdaniem lepszy jest dobry DJ niz kiepski zespol. Bywalam i na takich i takich weselach i powiem ze bywalo tak, ze z DJem ludzie milion razy lepiej sie bawili niz z zespolem ktory smęcił. Ja dobrze wspominam wesele z DJem;) Aczkolwiek sama bede miala zespol ale wiem ze to zespol konkretny,ktory rzeczywiscie bawi ludzi i wszystkich bola nogi od tanczenia,bo jak mialabym brac byle jaki to lepiej brac DJ. Jak masz fundusze i znasz fajny zespol to bierz zespol,a jak nie to szukaj poleconego DJ. W koncu dobry zespol na weselu to 80% sukcesu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge jedynie powiedziec jak było u mnie. Mieliśmy problem z orkiestrą i ktoś polecił nam dj. Konkretnie tego o którym pisałam wcześniej. Zadzwoniłam do faceta i umówiliśmy się na spotkanie. Pierwsze jego pytanie, czego Ja oczekuje od niego po za dobrą muzyką oczywiście? co mogłam powiedzieć, jedynie dobrej zabawy i zabawiania gości. Zaproponował mi kilka fajnych atrakcji na weselu jako urozmaicenie całego wielkiego dnia. Bardzo spodobał nam się pokaz tańca :-) Nie pamiętam co tam jeszcze było, ale troszkę miał wersji. Samo wesele super. Ładne oczepiny bez wulgarnych wstawek jakie czasami robią orkiestry (nie wszystkie oczywiście ale bawiłam się na takich weselach gdzie poczułam niesmak). Zabawa trwała do 6.00 rano. Miało być do 5.00 ale bez żadnej dopłaty itp rzeczy bez problemu. Co ważne. Było ich dwóch. Jeden grał muzykę a drugi zabawiał gości jako wodzirej. U mojej znajomej orkiestra niestety troszkę popiła i z każdą przerwą było coraz gorzej. Dlatego zdecydowaliśmy się na DJ bo nawet jak by wypił to i tak puszczając muzykę nie było by jakiś fałszów. Co się okazało. Panowie jak to panowie :-) symbolicznie za nasze zdrowie i koniec. Ja osobiście jestem za DJ, no chyba, że ktoś ma naprawdę mega sprawdzoną orkiestrę. Życzę Wam moje Panie kolorowych snów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
ja jestem za zespołem,na małym przyjęciu to moim zdaniem może być dj ,ja mam wesele na 120 osób,dla mnie dj kojazy się z dyskoteką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooooo, ja miałam wesele na 140 :-) mnie się wydaje, że są właśnie tacy dj co tylko na dyskoteke sie nadają, ale są i tacy co są show menami i grają tylko na tego typu okazjach. Takie jest moje zdanie, ale mogę się mylić oczywiście :-) a miałam iść spać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny:) w koncu moge napisac:) na swoje wesele nie wzielabym dj bo nie wiem jak takie wsele wyglada. i po prostu mi nie pasuje dj do wesela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam takie inne pytanie, nie wiem czy juz bylo. stosujecie jakas dietke albo cwiczycie? bo mi sie taaaaak bardzo nie chce:) narzeczony mi ciagle tlumaczy ze to dla mojego zdrowia powinnam cwiczyc ze bede sie lepiej czula itp. no i zawsze przyznaje mu racje ale i tak nie cwicze:) chcialabym schudnac 7 kg ale nie chce mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
ja zaczęłam stosować dietę ananasową,przeczytałam o niej tu na forum,bardzo łatwa i prosta w obsłudze [ha ha ha]tylko kosztowna miesięcznie chudnę 1 kg,jak chcesz to spróbuj,codziennie rano wypijasz 0,5 litra niegazowanej wody,potem jesz normalnie posiłki ale po każdym posiłku jesz kawałek ananasa,nawet jak zjem loda czy kawałek czekolady to zjadam ananasa,ananas musi być świerzy,stosuje od 4 miesięcy i schudłam 4 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Czytam Was cały czas ale nie udzielam się bo zwyczajnie nie mam co pisać - nie mamy sali, nie rozmawialiśmy o napojach itp, ogólnie nic nie wiemy:) SałatkaOowocowa poruszyłaś temat ślubny, który jako jedyny na razie realizuję - odchudzanie :D Dieta to MŻ, nie jem słodyczy i chipsów (najwyżej w weekend trochę) i nie piję kolorowych napojów ani alkoholu (najwyżej w weekend trochę:)). Co prawda do naszych ślubów jeszcze dużo czasu ale w tym roku chcę pomierzyć suknie ślubne i muszę być laseczka. Na razie waga pokazuje prawie 2 kg mniej. Ogólnie do zrzucenia mam jeszcze 5 kg. Nie ćwiczę ale mam zamiar. Kiedy to nie wiem bo nie lubię sportu i ćwiczeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze duuzo czasu mam do slubu ale juz zaczynam myslec nad tym jak schudnac. ale jak mi sie bedzie chcialo jak teraz to nic z tego nie bedzie:) tak ogolnie to moja figura mi sie podoba ale lepiej by bylo gdybym schudla:) i narzeczony by sie cieszyl ze w koncu zaczynam cos robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Ehh a ja nawet jak schudne to chudnie mi pupa i biust a brzusio zostaje... Ja myslalam zeby przed slubem wziac kilka lekcji z trenerem i niech mi tam cwiczenia ustawia. Chcialabym schudnac 4kg waze 52 a chcialabym 48.. Chociaz musze przyznac ze suknia ktora mierzylam jest bardzo dopasowana a wygladala na mnie rewelacyjnie dlatego sie nie spinam. Ponadto moj Mis twierdzi ze chude wieszaki mu sie wcale nie podobaja i zawsze chwali moja figure;) Ale wymodelowac zawsze cos mozna ;P Mam pytanie czy jesli zapraszamy jakas osobe w starszym wieku i wiemy ze przyjdzie sama (wdowa naprzyklad) to trzeba pisac w zaproszeniu ze z osoba towarzyszaca? Czy moze to nietaktowane zapraszac osobe bez pary i wypada dopisac osobe towarzyszaca a najwyzej ta osoba sama wybierze czy chce przyjsc sama czy z kims?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)Anielica-ja na przyklad starsze osoby,ktore wim ze sa wdowami lub kawalerami bede zapraszac same,bo moim zdaniem,to troche przykro pisac z osoba towarzyszaca,jesli wiem,ze takowa zmarla..:( przywoluje to zle wspomnienia..SalatkaOwocowa-sukienka super,ale trzeba miec chyba do niej spore i ladnego ksztaltu piersi..:)hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annielico - ja wychodzę z założenia, że rozmowa załatwia wszystko. Napisałabym na zaproszeniu "z osobą towarzyszącą", ale wręczając zaproszenie wyjaśniłabym skąd taki zapis. Sałatka Owocowa - bardzo ładna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×