Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

Ja stawiam na perły, zresztą w mojej sukni jest jeden element "błyszczący" - pas z pereł i diamencików. A co do przesądów, to też nie zamierzam się w sukni narzeczonemu pokazywać, ale to raczej z chęci zrobienia na nim wrażenia niż z innego powodu;P Pożyczę od niego ten garnitur, i ubiorę brata.. i zobaczymy jak to wygląda z suknią, ale zaczyna mi się marzyć ciemny, prawie czarny garnitur ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondynkaZmiasta - ja kupiłam teraz, jak już wcześniej mówiłam przypadkiem trochę, ale w salonach mi mówili, że teraz mają wyprzedaże, bo zamawiają nową kolekcję, i można w fajnych cenach kupić sukienkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica, też słyszałam taki przesąd. Moja babcia od dziecka powtarzała go mojej mamie i mnie, dlatego u nas w rodzinie nie ma żadnych pereł :P Ale sztuczne nie działają w ten sposób. W ogóle nie działają, bo są sztuczne :P i do tego tańsze niż prawdziwe, także hulaj dusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!ja dopiero tak na 3-4 mies przed weselem polece do polski zeby u ksiedza i w urzedzie papiery zlozyc,to wtedy poszukam salonu,ktory mi uszyje moja suknie marzen..Moja siostra wyszla za maz teraz w czerwcu i tez szyla suknie "na odleglosc" i wyszla slicznie,wiec pewnie udam sie do tego samego salonu..zobaczymy czy wszystko sie uda..buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby przesądna nie jestem, ale perły i ślub zawsze się wykluczały :) _Kreska_, a może przełamać szarość garnituru jakąś wyrazistą koszulą? Pasującą np do Twojego bukietu? A w ostateczności ten garnitur narzeczony może mieć na poprawiny, jeśli planujecie, albo na jakieś inne wesele :) Olivia.. a 3-4mc przed ślubem to nie za późno żeby zaczynać szyć suknię? Wszystko pewnie zależy od miasta i krawcowej, ale słyszałam, że ok pół roku przed trzeba się tym zająć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molekularna - widziałam, że podobną suknię miała ta biedaczka Charlene, ale jakoś mniej mi ona przypadła do gustu :) Dziewczyny, a myślałyście już z jakich kwiatów zrobić bukiet? Ja będę miała moje ulubione frezje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem,ze to troche pozno,ale praca na wiecej nie pozwoli:(Siostra tez jakos tak zaczynala szycie i tylko 2 czy 3 przymiarki miala i super jej suknia wygladala...jesli uda mi sie u tej samej krawcowej,to mam nadzieje,ze wszystko sie jakos ulozy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djraff.pl
DJ NA WESELE www.djwesele.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę miała tulipany. W kwietniu to najtańsze kwiaty :) Kupimy hurtem na giełdzie i będą na stół i do bukietu :)) Zastanawiam się tylko, czy lepiej zrobić różnokolorowe, czy np tylko białe? Pomyślę jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molekularna, dopasuj sobie do sali kolorystycznie, i wymieszaj białe z takimi, które pasują do wystroju ;) Ja też chciałam tulipany, ale jeszcze nie wiem, jakie, no bo suknia ecru i białe kwiaty? a włosy mam kasztanowo-czerwonawe, więc róż odpada :P Ja myślałam o różach herbacianych, chyba że znajdę blado pomarańczowe tulipany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Chciałam się przyłączyć do wątku.. Ślub będę mieć 13.07.2013. Na razie mam zamówiony kościół, salę i fotografa, zespół 'upatrzony'.. Zaczęłam się rozglądać za kiecką ale żadna nie jest w moim typie :( Na razie byłam w 4 salonach i zniechęciłam się do dalszych poszukiwań.. wszystkie z poliestru i fasony nie w moim guście. Poza tym trafiłam na niezbyt miłe panie i jakoś to wszystko wygląda nie tak jak sobie wyobrażałam.. Pewnie będę szyć coś w tym stylu ale białą czy ecru - http://stylowi.pl/306105 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Ja dzis bylam w salonie i zakochalam sie w pierwszej sukni ktora zmierzylam;) Jest dokladnie w takim stylu w jakim sobie wyobrazalam (cala z koronki w stylu syreny,ma tak jakby 2 treny);D mimo ze mierzylam jeszcze inne ktore tez byly ladne to ta pierwsza powala z nog i tak. W pazdzierniku ma byc nowa kolekcja to jeszcze sie przejde, w miedzyczasie pochodze po innych salonach bo tylko do konca roku mozna zamawiac ten model. Moja mama prawie sie poplakala a jak zalozylam welon to sama ledwo lzy powstrzymalam;) Znajac zycie pewnie sie na nia zdecyduje ale chce jeszcze poszukac zeby nie miec pretensji. Jedyny minus to to ze tania nie jest;) A co do kwiatow to ja bede miala bukiet z piwonii, na stolach rowniez chce miec piwonie. Wszystkie bukiety w odcieniach rozu i fioletu bo to nasz kolor przewodni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no własnie moja sala jest biała ;) Caaała biała, ma tylko bordowe bodajże kotary na oknach. Także kolor kwiatów jest tylko w moich rękach, bo wszystko będzie pasowało :) Czesc nocnakunda, fajny nick :P Annielica, co to znaczy "tania nie jest"? ;) Ja też nie lubię tych poliestrów i plastikowych tiulów, ale właśnie ceny tych plastików mnie przekonują ;) Poza tym trzeba ratować Matkę Ziemię, suknie z recyklingu to najlepsze, co możemy dla niej zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Nie jest tania bo na dzień dzisiejszy kosztuje 5500zł :) Ale myślę, że może pod koniec roku ją przecenią. Wykonana jest z naprawdę super materiałów(a za takie się płaci) a ja lubię rzeczy solidne i eleganckie. Będę prosiła jeszcze żeby sprowadzili jeszcze jeden model którego nigdzie dostać nie można bo chciałabym zmierzyć i porównać:) Moja sala jest w odcieniach beżu i jasnego złota, ale wynajmę białe pokrowce na krzesła z fioletowymi przewiązaniami, na białych okrągłych stołach ustawię fioletowe bukiety, do tego chusteczki, winietki, upominki dla gości - wszystko w odcieniach różu i fioletu z delikatnym dodatkiem szarości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczyny! Jak tak czytam, że rozglądacie się już po salonach, to zaczynam się zastanawiać czy też nie wybrać się na mały turnus ;) Cały czas wydawało mi się, że jeszcze sporo za wcześnie, ale przecież nic nie zmusza mnie do zakupu... mogę po prostu zorientować się w czym wyglądam korzystnie :) no chyba, że kobitki mnie wypędzą twierdząc żebym wróciła za kilka ładnych miesięcy ;) molekularna biała sala to chyba najlepsze możliwe rozwiązanie :) pełna dowolność! Co do kwiatów - przez długi czas też miałam ochotę na tulipanki, ale kurcze lipiec to już raczej nie ich pora, a szkoda... Trafiłam kiedyś w necie na zdjęcia bukietów z plumerii. http://xoelegantdesigns.com/NaturalTouchPlumeriaFrangapaniBouquetr.JPG To dopiero coś pięknego! Poczytałam jakieś forum i niestety okazało się, że one raczej rzadkie są w naszych kwiaciarniach, a przez to pewnie i drogie. Chociaż na pewno zapytam swoja panią kwiaciarkę o jej możliwości w tym temacie ;) Później złapałam bakcyla na chryzantemy santini, takie zielone kuleczki :P http://us.123rf.com/400wm/400/400/victoo/victoo0708/victoo070800085/1414801-lub-dekoracyjny-bukiet-zielone-chryzantemy-z-pere.jpg Zwykle chyba są dodatkiem ale mnie się marzył cały zielony bukiecik :D Bukiety z piwonii też bardzo mi się podobały! Z resztą do czasu wyboru ostatecznego pewnie jeszcze spodoba mi się cała masa innych kwiatów :D Dobrze, że mamy w czym wybierać ;) nocnakunda - mamy tą samą datę :) wracam do nieszczęsnych książek... Miłego dnia Kobietki życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od nowa...czekanie...
Dołączam do roku 2013 - dokładniej 6 lipiec. Miało być 25.08 tego roku ale wszystko się posypało z powodu tragedii rodzinnej :( wszystko było zamówione, zaplanowane. Niedługo odbieram suknię i nie wiem co z nią zrobić? Trzymać ten rok? martwię się że zżółknie :( babki w salonie powiedziały że mogą próbować ją sprzedać ale że rozmiar jest mały to nie wiadomo czy się uda, już sama nie wiem. W ogóle teraz boję się cokolwiek planować bo jak się okazuje wszystko w ostatniej chwili może runąć :( smutno mi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam białą salę, chyba też z bordowym zasłonkami, molekularna, może organizujemy wesele w tym samym miejscu? ;) Jako że ślub w sierpniu to salę przyozdobimy słonecznikami, będzie wesoło, elegancko i po kosztach ;) Bo to chyba nie jest problem jeśli bukiet będę miała z frezji a na stołach będą słoneczniki, prawda? Chyba nie dajmy się zwariować żeby wszystko do wszystkiego pasowało... A macie może upatrzone jakieś gustowne zaproszenia? Przejrzałam chyba pół internetu i żadne mi się nie podobają, na wszystkich gołąbeczki, serduszka i obrączki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica - a gdybyś spróbowała sama uszyć suknię? Tzn zanieść do krawcowej? :) Ja chcę suknię prostą i skromną, ale też stawiam na dobry materiał, najchętniej jedwab, ale chyba kosztuje krocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od nowa...czekanie-smutne,co piszesz,ale glowa do gory na pewno wszystko sie uda!!!!!!sama sie przekonasz:)my juz tez planujemy nasz slub od prawie 5 lat i nigdy nic nie wychodzilo:( ale teraz juz jak AMEN W PACIERZU,ZE SIE POBIERZEMY!!!!!trzeba myslec pozytywnie!!!:)3mam kciuki!!a u nas DZIS ZACZYNA SIE ODLICZANIE-DO SLUBU POZOSTALO 365 DNI:)Za rok o tej porze bede juz praiwe stala na slubnym kobiercu:)praiwe,bo slub o 17tej,hihi..pozdrawiam wszystkie przyszle Panny Mlode, a przede wszystkim te z 27.07.2013:)buziaki Dziewczyny!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annielica, to rzeczywiście nie za tanio :) Ale faktycznie, tak jak laylin pisała, może pomyśl o krawcowej? To zawsze wychodzi taniej. Laylin może w tym samym miejscu :) a skąd jesteś? ;) Ja bym wolała, żeby pasowały kwiaty moje do tych na stole, ale wątpię, żeby to był jakiś bezwzględny wymóg :) A co do zaproszeń, to my z narzeczonym co jakiś czas siadamy i przeglądamy Allegro no i ciężko nam idzie... Jedne nam się spodobały, więc zamówiliśmy próbki, które okazały się jakimś żartem... Zrobione z wątpliwej jakości papieru technicznego i tapety, która się odklejała od reszty. Jakaś masakra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Olivia, rzeczywiście mają duży wybór :) Poszukamy tam na pewno!! Jest 17.20, za rok o tej porze pewnie już będziesz w okolicach przysięgi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)yeeeeeeeeeeeeeee!jak tylko o tym pomysle,to az serce rosnie:)ten rok bedzie sie dluuuuuzyl...ale czym jest rok na tle tych lat,ktore juz minely..?:)damy rade!!!:)mam nadzieje,ze cos wybierzesz:)powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam zapytac przyszle Panny Mlode,ktore mieszkaja za granicami Polski,a biora slu w Polsce..jak zalatwiacie to wszystko?Jak radzicie sobie z szyciem skuni,zalatwieniami,dokumentami,itd..?Bo ja niebardzo wiem,jak to wszystko zalatwiac ta odleglosc,a urlop tak na zawolanie to nie zawsze mozna dostac:(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Ja chyba jednak wole kupic,boje sie ze krawcowa nie uszyje tak jakbym chciala a jednak z salonu jest dokladnie taka jak trzeba. Jak kupie koronki i inne koraliki i zaplace krawcowej(szycie takiej sukni zajmie kupe czasu) to moze wyjsc podobnie... Kiedys szylam sukienke na studniowke ze zdjecia to tez drogo wyszla bo 600zl za kiecke,a jednak troche sie roznila od oryginalu mimo ze szyla jedna z lepszych krawcowych;/ Licze na to ze ja przecenia bo to bedzie ostatni dzwonek kiedy bedzie w sprzedazy. Wczoraj mierzylam suknie za taka sama kwote byla przeceniona na 3000 zl ;D Ponadto u nas taka tradycja ze suknie pannie mlodej sponsoruje mama w prezencie a moja sie zgodzila (jestem jedynaczka) mimo,ze do zamoznych nie nalezy. Ja jednak bym chciala zeby wszystko do siebie pasowalo, dlatego wybralismy kolor przewodni i chcemy zeby wszystko bylo ladnie skomponowane;) A jak u was ze swiadkami? Kogo wybraliscie? Ja mam z tym problem bo potracilam kontakt z przyjaciolkami,siostry nie mam a byle kolezanki nie chce prosic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo! ;) chwilę mnie nie było, a tu proszę, tyle się działo! Tyle nas przybyło :) extra! czytałam to co pisałyście na temat sali, dekoracji itp. i wiecie ci Wam powiem, wstyd się przyznać ale nie pamiętam dokładnie jak wygląda moja sala :D tzn. jeśli chodzi o szczegóły, kolory. Ogólny zaraz pamiętam :) to było w końcu rok temu! :) straszne, jak to minęło! a teraz- za równy rok, o tej godzinie pewnie będę już mężatką, bawiącą się na własnym weselu :D nieźle :) co do świadków to na 99,9% będą nimi moja siostra i brat mojego M. a jeśli chodzi o suknię, to ja nie mam żadnej kompletnie wizji. żadnej. niektóre mi się podobają ale to nie jest TO. :) a bukiety ślubne to też niewiem jeszcze z czego będą :) konwalie nawet mi się podobają :) chryzantemy, goździki, kalie :) i róże standardowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie baaardzo podoba:)nawet podobna krojem do tej,ktora ja wybralam,hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×