Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karnacja Lekko Ciemna

Gdzie kupić w Wawie dywanik łazienkowy?

Polecane posty

Gość Karnacja Lekko Ciemna

Nie mam auta a chciałam kupić dywanik łazienkowy w miare tani - mieszkam bilsko Okęcia, ale dojazd do IKEA to byłby koszmar :( [dywanik tak na oko 60x100, do 50zł ] Nie chcę kupowac online bo kupiłam jeden właśnie i on do wszystkiego tylko nie do łazienki ;/ A po jutrze goście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karnacja Lekko Ciemna
A ktoś pełnoletni i poważniejszy? chciałabym uniknąć pchania się przezp ół miasta, dlatego pytam, czy ktoś nie zna jakiegoś sklepu, aby nie chodzic po próżnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widzisz wieku w niku ? Jaja zabawne, ale naprawdę na szydelku możesz wyczarowac superancki, stylowy, dywanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupi podszyw po podstawówce
zmienił w nicku margolki literkę o i durnowatych rad udziela debilka,liczysz na to ,że skompromitujesz prawdziwą margolę debilko? Za głupia na to jesteś a 66 w nicku to nie rok urodzenia, jak byś podszywie lepiej znała margolkę to byś wiedziała co to znaczy, ja wiem.Nie słuchajcie debili!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delti dot jest ok
w ikei, jysku, obi, leroy merlin, praktikerze, komforcie, makro, hipermarketach real, carrefour, kauflandzie, okresowo w lidlu i biedronce. kupuj takie na gumie (specjalne lazienkowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delti dot jest ok
w najwiekszych tesco tez powinno sos byc. mozesz tesz sprawdzic w pepco i textil markecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delti dot jest ok
i troche drozsze sa jeszcze w dekoradorze, bhs, duce, muji, flo, home&you, zara home, byc moze tez i w almi decor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delti dot jest ok
cos* tez*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gernowefa
Ja jednak stawiałabym na sklep online http://mowiszimasz.com.pl/ Możesz przeczytać skład materiału, żeby wiedzieć czy dywanik się nadaje. Ja z mojego jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×