Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

apocominick

Konkurs na najładniejsze nogi - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość przystojniaku nie znikaj
z tego tematu bo jako nieliczny dorownujesz tym paniom pod wzgledem fizycznosci, praktycznie cala reszta to zapuszczone pryki z brzuchem piwnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znikam tylko nie pisze za czesto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta Pani co tak brzęczy głośno to dorównuje bohaterkom tematu?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyt dużo czasu zajmuje mu
depilacja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniaku nie znikaj
jestem szczupla i zadbana nie mam piersi w rozmiarze rudej ale miseczkbe B tez ladne aha i nie bede nic pokazywac nawet sie nie wysilajcie czasem tu zagladalam i podziwialam nie tylko panow ale i panie poza tym to jak wiekszosc mezczyzn o siebie nie dba jest przerazajace chcieliby miec w lozku sekbombe a sami sa spasieni i bron boze zwroc uwage to sie obrazi a powyzej mamy przyklad zakompleksionego internetowego walikonika co uczepil sie tej ogolonej klaty jak rzep psiego ogona bo sam trzyma trawnik na torsie i dzien w dzien nawozi go piwskiem i góra tluszczu Wstyd panowie wstyd! wezcie sie za siebie bo wygladacie masakrycznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat tak się składa, że
ani tłuszczu, ani piwnego brzucha nie mam, więc przestań biadolić niewiasto, po prostu śmieszy mnie fakt, że facet spędza w łazience więcej czasu niż kobita, a kosmetyków ma tyle, co w przeciętnej drogerii. a z mojego trawnika jestem dumny i za nic w świecie bym go nie ogolił, nawet tego na tyłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniaku nie znikaj
z tych co tu pokazywali to brzucha nie ma jeszcze gabriel a reszta to pozal sie boze imitacje meskiego ciala a ty u niego w domu siedzisz ze wiesz ile czasu w lazience spedza i wiesz czy goli posladki? meska zazdrosc jest tak zalosna ze az smieszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie każdy musi wyglądać jak młody Bóg.:PUrozmaicenie musi być nawet żeby ponarzekać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale biadolisz kolego strasznie, nie depiluje sie bo mi wlosy nie rosna prawie wcale. Raz na ruski rok pozbede sie kilku wlosow bo wyglada to komicznie takze skoncz i oszczedz sobie wstydu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek 21 z Wałbrzycha
ta pomaranczowa krytykantka to iza_bella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuuuuuuuuuuuuuuuda
jak to? reaktywowało się najeżdżanie paru zapuszczonych dziadów z brzuszkami na przystojniaka Dmat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaa_po
dmat przystojniaku napisalam ci cos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uracz nas jeszcze
jakims zdjeciem na dobry poczatek dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Pan bez męskich hormonów się pojawił. I kilka pustawych laseczek... Wątek upadł. Fuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część Gabriel i Ajron :) Coś to sie porobiło, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) Oho chyba zaliczam się do grona tych pustych laseczek bo nie jestem obojętna na wdzięki omawianego tu dzisiaj Pana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maverik to
splesnialy gruby zazdrosny grzyb :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasandro, ale nie piszczysz, że Ci kisiel po udach cieknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzyb to Ci urósł na twarzy.... Solarium już otworzyli, żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo uprzejmy podrywacz
Pokazujecie jeszcze dziewuszki kawałki sexownego ciała, czas w pracy nie dłużyłby się :classic_cool: I wypraszam sobie, nie mam bebzola, tym bardziej od piwska :O Żądam przeprosin, albo idziemy na solo, musowo na gołe klaciska, miseczka b mi nie straszna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo uprzejmy podrywacz
Boją się, zacznij pierwsza ze zdjęciami na zachęte :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataagata
maverik ja ciebie nie rozumiem, sam zaczynasz pyskowac do dmata jakby ci on przeszkadzal nie wiadomo czemu a potem fochy strzelasz jak ci ktos dogryza...malo meskie zachowanie ;) w oczach kazdej prawdziwej kobiety tracisz duzo, w moich napewno. Wlasnie takich mamy facetow jak ty teraz, troszke zal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata - nie wiem gdzie widzisz pyskowanie. Nie znasz historii wcześniejszego tematu, który skasowano, więc wybacz ale nie wpierdzielaj się miedzy drzwi a futrynę. Focha to możesz mi strzelić Ty najwyżej (jeśli jesteś pełnoletnia), a jako podszyw to każdy może sobie wszystko wygadywać. Ot takie mamy społeczeństwo odważne w dzisiejszych czasach. Więc ktoś inny sie akurat tu jak dzieciak zachowuje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×