Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Vlicita

Czy masaż stóp coś znaczy?

Polecane posty

Gość Vlicita

Pytam poważnie bo dzisiaj miała miejsce taka sytuacja, kiedy ze znajomymi pojechaliśmy w 4 osoby nad wodę poopalać się to koleżanka mi wystawiła stopy i poprorosiła o masaż.. oczywiście jej zrobiłem ale chciałbym zapytać was.. czy coś jest na rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vlicita
straszni smierdzialy te syry ale jakos wytrzymalem, jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vlicita
Na koniec zwaliłem konia na jej stopy. Myślę że chciala zobaczyć jak się spuszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekonamist
ja na twoim miejscu bym pozniej te stopy jej wylizal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 31lat
Być może że wpadłeś jej w oko i chciała cię sprawdzić czy robisz koleżankom masaże czy tylko swojej ewentualnej kobiecie,jednym słowem spaliłeś sprawę. Swoją drogą to ja bym się tak nie dał wykorzystywać,jak chce masaże to niech znajdzie sobie faceta a nie szuka naiwniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vlicita
prosze o powazne odpowiedzi a nie jakies durne podszywy :O a czemu mialbym jej nie zrobic? laska mi sie podoba a moim fetyszem są stopy wlasnie kobiet.. wiec dla mnie to prawie jak sex bylo :D tylko caly haczyk polega na tym, ze ona ma chlopaka.. i sam nie wiem co mam o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 31lat
Laska ma chłopaka a ty jej stopy masujesz?? ale z ciebie pipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu jej nie wylizales
tych stópek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vlicita
//Laska ma chłopaka a ty jej stopy masujesz?? ale z ciebie pipa.// czemu pipa? to chyba ona chciala abym jej wymasowal stopy a nie , ze ja ją namawiałem.. a trudno abym jej odmówił skoro mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vlicita
bo wylizałem jej łechtaczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vlicita
no kurwa, a to moja wina, ze ta laska akurat taka jest? ja swojej potencjalnej kobiecie ufał bym, ze czegos takiego nie robi i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 31lat
Dlatego tak napisałeś,bo zachowałeś się jak jakiś sługa,wierz mi kobiety lubią facetów z charakterem a nie takich co są na zawołanie wszystkich lasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 31lat
napisałem*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttttttj
jak jesteś ciota, to do końca życia będziesz stopy lizał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szef wszystki sze.
troszkę zjebałeś, bo mogłeś już pociągnąć z tematem.. od stóp poszedł byś w górę, łudki.. uda.. już niedaleko do tyłeczka, potem brzusio, ramiona, kark.. i ona już by była rozmażona, potem chwila bajery i ruchasz ją jak dziką świnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 31lat
Większego szacunku by nabrała do ciebie,gdybyś jej odpowiedział tak: "Ja mam ci stopy masować? masz faceta,niech on ci masuje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vlicita
facetow z charakterem hahahaha to rownie dobrze, jak fajna laska rozlozy przed toba nogi to rozumiem ze byś odszed i zrezygnowal z dymanka? no bo przeciez jestes facetem z charakterem hahaha prosze cie, nie rozsmieszaj mnie.. ja kocham stopy kobiet, to moj fetysz, dla mnie taki masaz stop to niczym sex.. i mialbym z tego zrezygnowac skoro sama o to poprosila? jebnij sie w leb gosciu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vlicita
jak jej robiłem ten masaż to łynta mi stała jak maszt.. .prawię się spuściłem, oczywiscie kiedy wróciłem do domu to natychmiast pamięciówke strzeliłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 31lat
Jasne że bym odmówił,a co ja jestem,jakaś szmata? szanuj się trochę ,chłopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 31lat
nie jestem z rodzaju tych prostaków,co ruchają wszystko co się rusza i na drzewo nie ucieka.Szmatą nie jestem i szmat nie ruszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorze, raczej nie dokładaj do tego jakichś specjalnych ideologii. Masz miłe wspomnienia, jest dobrze. :P Aaa co do tego fetyszu to nie jesteś sam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się z takim workiem na spermę nie zadawał

Poprosiła cie o masaż stóp a ma chłopa

Wyobraź sobie że w alternatywnej rzeczywistości jesteście parą a inny facet robi jej to samo lub coś mocniejszego a ona mu na to z chęcią pozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mun stopa powiedział mi ze marzy o zrobieniu masażu stop Przemysławowi. Chciałby być drapany po gębie jego paznokciami pomiędzy łapaniem się za gucz z Przemysław. Mam skriny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×