Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kontrabasik

część:)

Polecane posty

kontrabasik -> i coś mi się wydaje że twoi rodzice dobrze zrobili... Koktajl Mleczny. -> poprawione ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie mógł po mnie przyjechać to by mi pozwolili ale nie woli na mnie pokrzyczeć. Dobra już nie chcę o nim mówić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby mu zależało to by przyjechał. coś mi się wydaje że ten twój facet to leń wokoło którego trzeba robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak więc nie mógłby pochlać... kontranasiku, Sabinko, szkoda, że taki z niego dupek.. poczekaj do jutra, nie łam się... teraz ma wypite i dużo gada.. ale na pewno tak nie myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne, po imieniu, prawda- mi też było dziwnie jak do mnie po imieniu napisałaś :D Poza tym ciągle robię błąd w słowie kontarabasik.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontrabasik -> ja ci tylko daje do myślenia czy to odpowiedni facet a nie że jesteś naiwna ;] a czemu nie mam bo nie trafiłem na tą jedyną ;] Koktajl Mleczny. -> może idź spać skoro u ciebie jeszcze sobota :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kontrabasik. O w mordę. Nie bronię.. ale nie chcę go zgnoić na początku. Rozumiem, że ma wychlane a po pijaku różne głupoty się gada. Uważam jednak, że powinien Ci załatwić transport a nie się gniewać, że nie dotarłaś na urodziny. Palant no... ale jak już pisałam- faceci są jak dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koktajl Mleczny. -> dla mnie upicie nie jest usprawiedliwieniem takiego zachowania. bo jak ja pije to w granicy rozsądku i takich rzeczy nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo zamiast na charakter pewnie na urodę patrzsz:p chociaż wg mnie niektóre ładne dziewczyny też są mile i mądre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koktajl Mleczny. -> chodzi o to że jeśli tak późno się zorientowałaś to widać jesteś trochę zmęczona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levviatan No tak, upicie się "niby" nie jest wytłumaczeniem. A nawet chodzą słuchy, że "człowiek pijany-człowiek szczery" Ja w to nie wierzę. Człowiek pijany- powinien iść spać. Po pijaku mówi się dużo rzeczy którch później można żałować. Nie na darmo mówi się też o :kacu moralnym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
levi a Ty zdradzisz nam Twoje imię?:) Koktajl przepraszam powinnam napisać Pani Ewo bo się pszecież nie znamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie chłopak ma 22lata to powinien wiedzieć co robi a że się upił to już jego błąd i nie zamierzam go usprawiedliwiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koktajl Mleczny. -> niemniej przecież człowiek wie ile może wypić aby film mu się nie urwał a nie że pije ile wlezie kontrabasik -> moje imię jest ciekawe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że tak.. ale czasem bywa tak, że wypije za dużo. Idę zaraz spać... idę jeszcze zapalić i sprawdzę jak ma na imię Levvi, jeśli napisze. Piotr, Mateusz.. Łukasz... napisz jak masz na mię. Ja jestem Ewa, miło mi. Ta druga fajna to Sabina.. a teraz Ty.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×