Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bahus

Kilka pytań do kobiet.

Polecane posty

to, że obiecanki, cacanki nie skończą się na staniu:P widzę, że lubisz slowne gierki tylko do czego one prowadzą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No to droga Lusiu Ty nie jesteś chyba najlepszą interlokutorką w takim razie " Jestem, jestem, tyle że wielcy ludzie są za życia niedoceniani ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy słowne
a czy słowne zabawy muszą do czegoś prowadzić? Nie mogą być zabawą na chwilę? Bahus jaki Ty ograniczony jesteś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz, zadałem pytanie i już jestem ograniczony? dobre:D, nie znasz całej wymiany zdań miedzy mna i Pindulką więc to raczej Ty jesteś ograniczona skoro wyciągasz wnioski na podstawie jednego zdania wyrwanego z kontekstu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy słowne
Baqhus to Ty jesteś ograniczony i coraz bardziej to widać po Twoich postach niestety. Pogódź się z tym chłoptasiu :P I to chyba ty nie rozumiesz znaczenia słów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow ale mi dowaliłaś, chyba się popłaczę:D, dobrze, że nie biorę do głowy wypowiedzi frustratek takich jak Ty dziewczynko, co zazdrość zżera, że nikt nie chce z Tobą gadać w realu i na forum więc wylewasz swoje żale na cudzych topikach? :D jak Ci się nie podoba, to nie musisz czytać, bo widzę, że w temacie topiku nie masz nic sensownego do powiedzenia do powiedzenia a jedyną umiejętnością jaką posiadasz jest bezpodstawna krytyka więc pa, pa, bo szkoda czasu na dywagacje z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak widac.
co zazdrość zżera, że nikt nie chce z Tobą gadać w realu i na forum " a skąd pewność, że z tą pomarańczką nie rozmawiasz na swoim temacie i w temacie pod czarnym nickiem?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jeśli tak, to zmienia postać rzeczy i w takim razie współczuję z powodu schizofrenii, to ciężka choroba ale podobno uleczalna więc im szybciej zaczniesz się leczyć tym większe szanse na wyzdrowienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak widac.
yyyy :o to do mnie było, czy do tej pomarańczki powyżej ?:D jeśli do mnie, to cię rozczaruję. To nie ja pisałam tamte posty, a tak tylko na myśl mi przyszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie zastanawiałeś
się czasem czy przypadkiem nie ty jesteś chory. który normalny facet siedzi całe dnie na kobiecym forum i udaje, że nie szuka kobiety a w rzeczywistości postami błaga o kontakt z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
następna nawiedzona,:O która wie lepiej ode mnie co i dlaczego, gdybyś nie zauważyła, to te forum jest kobiecym już tylko z nazwy a stosunek płci jest 50/50 i juz wyjaśniałem, że nie tyram w fabryce i wykonuję wolny zawód więc mam duzo czasu a po za tym to nie Twoja sprawa co tu robię i ile czasu, chyba jesteś kolejnym sfrustrowanym pasztetem, którym w realu nikt się nie interesuje, skąd w takich jak Ty tyle negatywnych uczuć w stosunku do innych, co chcesz tym osiągnąć, udowodnić, że jesteś lepsza od innych, wyluzuj rajtuzy, bo inaczej z tej zgryźliwości żyłka Ci pęknie:D a na przyszłość, jeżeli nie masz nic do powiedzenia w temacie topiku, to się w ogóle nie wypowiadaj, to jedna z zasad kultury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Odnoszę wrażenie, że inteligencja, czułość, opiekuńczość i romantyzm nie są teraz w cenie. Kobiety jednak wolą drani?" Bahus, czy Twoje ostatnie posty to opcja " na drania" ? Ciekawi mnie to, bo chyba nie są to twoje zachowania "z natury" :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .senitnallaB
Jakiś taki nerwowy ten bahus się zrobił. Pewnie ma jakieś powody :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bahus, moim zdaniem tez powinienes wyluzowac... a jesli powiesz, ze jestes wyluzowany, to ja powiem, ze tego nie widac po Twoich ostatnich postach... uhm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stybghytdcf
bahus jesli w ten sposob zachowujesz sie jako wyluzowany, to az zastanawia mnie jak wygladaja twoje relacje gdy jestes spiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem spięty tylko irytuje mnie, że po raz kolejny, kolejna niewydarzona i domorosła psycholożka wmawia mi,że ten topik jest ogłoszeniem matrymonialnym, no ile można to samo tłumaczyć, jestem na tyle wychowany, że jak ktoś do mnie pisze to staram się odpowiedzieć ale ile można pisać to samo, to że chcę kogoś poznać nie oznacza od razu, że szukam związku, czy nie można już popisać z kobietą po koleżeńsku, czy wszyscy mierzą innych swoją miarą? a najlepsze jest to, że najbardziej mądrzą się Ci, którzy fruwają na pomarańczowo i sami nie zakładają żadnych tematów, bo najlepiej krytykować samemu zostając w cieniu, nie mam zamiaru ciągle się z czegoś tłumaczyć, nie szukam tu akceptacji, zadałem pytania, uzyskałem na nie odpowiedzi i na dobrą sprawę mógłbym zamknąć ten topik ale nie robię tego ze względu na kilka osób, z którymi milo mi się tu rozmawiało ale widzę, że i one zaczynają wtórować większości, no cóż... widać, że środowisko furumowiczów doskonale odzwierciedla przekrój polskiego społeczeństwa, zawiść, zazdrość, jeden mądrzejszy od drugiego, bezpodstawne oceny i wylewający się jad a wśród nich nieliczne normalne jednostki, możecie po raz kolejny zjechać mnie za moje poglądy i wypowiedź ale prawdę mówiąc jest to już bez różnicy, jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził i ja też nie mam zamiaru... P.S. PINDULKA, dzięki za obiecanego maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak widac.
no i znowu się spiął :D a jak się naprodukował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bahus -> @ jak widac. - nie pitol. :O w ostatnim swoim poscie napisal jak jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak widac.
bahusowi udało się wyrwać naiwną pindulkę. Misja zakończyła się sukcesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×