Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Czy ma ktoś ochotę pogadać?

Polecane posty

No w moim przypadku nie było, ponieważ nie wystąpiły żadne objawy... no i żyję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ja :)
kokosanka, Ty znad morza? Ale bym pojechała nad Bałtyk :) Wieki, jak tam byłam w dzieciństwie... a co do faceta, musisz się zdystansować, już ja to wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ja :)
Beliar, do przodu, pomimo że wiatr nam w twarz,a kij w plecy. Takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosanka kokosowa
No ja aktualnie z nad morza, od 4 lat i chyba tak zostanie:-) Nie mam nic innego na glowie to sie przejmuje fcetem. To juz nawet chyba nie do konca chodzi o niego tylko o to ze chcialam zmienic swoje zycie, rzucilam narzeczonego i obiecalam sobie ze juz nigdy nie bede sama, ze wyjde do ludzi, zaczne korzystac z zycia poki jestem jeszcze mloda... No i po 2 miesiacach znow siedze sama....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam do was czysta i pachnąca ;D Kokosanka dasz radę, teraz jesteś "na świeżo" ale minie ;) i jeszcze jedno! njie jaraj szlugów (ja np od 2 miechów nie palę więc teraz mogę promować sportowy tryb życia) ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ja :)
lepiej, że jeśli coś nie rokuje kończy się szybko...Musisz znaleźć sobie jakieś zajęcie i to na gwałt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokosanka, czasami dobrze jest na chwilę odetchnąć w samotności. Skoro Tobie taki układ nie leży to mamy nadzieję że niedługo znów nie będziesz sama ;) A nad morzem to już lata nie byłem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Beliar - ale dobra!! Może wreszcie przestanę katować Ironów i posłucham trochę Ratta :) forum uczy, bawi, wychowuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosanka kokosowa
Dzieki:-) B. ja nie moge posluchac niestety bo korzystam z int w tel i ten utwor nie jest dostepny dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedmówczyni dobrze mówi, na samotność bardzo dobre jest jakieś zajęcie. Tataria, miło ze znów jesteś i jeszcze milej że podoba Ci się ten kawałek :D To muzyka końcowa z filmu Point Break (super film... polecam ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosanka kokosowa
Wypadaloby zaprosic Was wszystkich nad morze na piwko... Wpadajcie ludziska, mam materac wolny i piwko w lodowce;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ja :)
Beliar - energetyczny kawałek, a i obraz fajny. Ja niezmiennie od lat uwielbiam queen, pewnie dlatego, ze to mój rocznik(mam na myśli powstanie grupy) :) Czy to obciach mój wiek?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokosanka, ostrożnie bo faktycznie wpadnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ja :)
ja zapraszam w polskie góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokosanka z takimi pomysłami to w piątek prosimy wypalać bo wtedy można się jeszcze jakoś zorganiziować ;) Ejjj, właśnie w Poznaniu zapadało! a dlaczego? bo zostawiłam pranie na balkonie.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Beliar właśnie obczytałam recenzję filmu, może mi się podobać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo ja też uwielbiam Queen. Wychowałem się na takich kawałkach jak ,,Show must go on", ,,We will rock you", czy ,,Bohemian Rhapsody" ten, który wymieniłem na końcu to prawdziwe dzieło. Twój wiek z pewnością nie jest obciachowy... w zasadzie żaden wiek nie jest obciachowy. Ty jesteś przecież młoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosanka kokosowa
Jesli nie jestescie psychopatami i nie wykorzystacie mnie sexualnie bez mojego pozwolenia to zapraszam ale ostrzegam ze dojazd na plaze zajmuje 40 min tramwajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ja :)
Młoda, tylko inaczej ;) a co do muzyki, to dopiero teraz mogę swobodnie słuchać(drażniła ucho mojego byłego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosanka kokosowa
Tataria Ty z Poznania? Dzis lech Poznan gral mecz z lecia g. ale nie wiem jak to sie skonczylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ja :)
witaj podszywie, pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyło się tak, że po pierwszej połowie Lech prowadził ale w drugiej "twoi ziomale ;)" rozpykali nas 2:1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ja :)
Beskidy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie macie, jedni góry, inni moje ukochane morze a ja na równinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosanka kokosowa
To nie moi ziomale bo ja oryginalnie z mazur jestem:-) A Lechowi kibicowalam w meczu o puchar polski, z warszawa bodajrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ja :)
kokosanka polecam Ci książkę, którą właśnie czytam: "Pokochaj siebie" Wayne W.Dyer. W sumie to dopiero zaczęłam ale zapowiada się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×