Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Czy ma ktoś ochotę pogadać?

Polecane posty

Gość mam ja :)
ja już nie będę tak nadawać, nawet na tych z tej "gorszej" grupy, bo za chwile wyjdzie ze nie lubię mężczyzn, a to nie prawda ;) Zawsze nieźle się dogadywałam z chłopakami, miałam dużo kolegów :) Tylko mąż mi się nie udał niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ja :)
nie rozpatruj w tych kategoriach Kokosanka, jesteś uczuciowa i wrażliwa. Dobrze zeby to docenił jakiś mężczyzna, nie wykorzystał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ja :)
Beliar, co jadłeś niezdrowego na kolacyjkę?;) Czy miś przeżyłby dzisiaj? hahahahaha! Przyznawaj się tu zaraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolacje? Nie jadłem nic :D Jakoś nie miałem ochoty. I dziwić się dlaczego nie mogę utrzymać masy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ja :)
masz niedowagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedowaga to to chyba nie jest... niecałe 180cm wzrostu przy niecałych 70kg. Nie jestem z takiej wagi zadowolony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z chęcią bym przyjął.. Jak by tak mozna było to by wiele osób się pchało do mnie drzwiami i oknami. Ja potrzebuję 15 kilo żebym się czuł dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ja :)
waga chyba dobra ;) Ja swego czasu miałam nadwagę ( zwalam na ciąże ;)), a potem drastycznie schudłam przez stres ponad 20 kilo. Nikt mnie nie poznawał, a jak już, to pytano czy nie mam raka. Teraz wróciłam do normy - 164 cm 57 kg, ale jadłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bym przytył to wróciłbym do sportów walki, a tak to nie mam takiej pewności siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ja :)
Beliar, nie przesadzaj z tymi kilogramami :) Lepiej, że jesteś szczupły, to ja Ci już to mówię, bo wiem co to nosić za dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ja :)
a jaka dyscyplina? Mnie raz na prześwietleniu płuc facet zapytał, czy nie trenowałam sportów siłowych. Do dziś nie wiem o co mu chodziło???????? Czy taka jestem sflaczała, bo przestałam czy co? hahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ja :)
Kochałam kiedyś Bruce Lee ;), a potem Limahla :) ale Wy tego pewnie nie pamiętacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo ba, tyle że Bruce Lee to nie Karate, lecz Kung Fu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ja :)
Mój brat przed laty trenował karate. Ale nie pamiętam nawet do jakiego pasa doszedł, to było dawno... Zawsze mi imponowali tacy ludzie, mają zasady itd. Tam chyba niedobrze być tęgim, chodzi o szybkość i koncentrację. A Ćwicząc mięśnie same przybędą, zresztą nie znam się tak na tym:) Pochwal się trochę osiągnięciami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ja :)
a przecież mówiono Bruce Lee karate mistrz! hahahaha! Dobranoc Kokosanka! Ja tez już zmykam, bo od rana za kółko, bezpieczeństwo na drodze sprawa nadrzędna! Dobranoc Beliar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tutaj nie mam się czym za bardzo chwalić. Ćwiczyłem na początku jako dzieciak, zrezygnowałem. Po kilku latach do tego wróciłem, jednak słaby kondycyjnie przez fajki. Po kilku miesiącach zaczęło się poprawiać, zacząłem sklejać powoli w miarę skuteczne metody walki, na zawody w kumite wtedy nie pojechałem. Teraz już sporo czasu trwa kolejna przerwa, ja generalnie się zajmuję czym innym. Chcący coś osiągnąć musiałbym teraz zacząć ćwiczyć bardzo poważnie, a zwyczajnie nie mam już na to czasu. Przechlapane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ja :)
Jeszcze przeczytałam... i nie zaniedbuj tego, bo widać ze to pasja u Ciebie, a nie na szpan. A co do fajek, to masz przestać, koniecznie! To najgorsze co może być... Namawiam też usilnie mojego mężczyznę, bo nie chcę wiedzieć co byłoby gdyby zachorował :( Mój nałóg to słodycze, a mam post w tej intencji i nie jem już trzeci tydzień i nie słodzę! :) Pa, Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ja :)
Dobry wieczór jeśli ktoś tu zaglądnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor:-) Wlasnie zajrzalam zeby Ci napisac ze zakupilam dzis " dlaczego mezczyzni kochaja zolzy" wlasnie czytam i wychodzi na to ze zrobilam z siebie popychadlo... I jeszcze kupilm za jednym zamachem " dlaczego mezczyzni polubiaja zolzy":-) Musze szybko przeczytac bo mysle ze mialas racje, zle ze mna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ja :)
Cześć ! :) Czytaj, czytaj....Nie osądzaj siebie tak surowo, to ze jesteś kochana, to nic złego;) Bądź MĄDRZE KOCHANA! Miłej lektury ;) pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ja :)
o matko... ktoś odświeżył stary temat! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×