Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość XesseX

Pierwszy raz będę płacił za seks :D

Polecane posty

Gość Nananaa
Kobiety, jak je znam, są nieraz tak dziwaczne w swoich oczekiwaniach, ze wcale się nie dziwie, ze mężczyźni czasem wolą prostytutki. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrserf
_kasandra_ - to w czym problem w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALTERO nie mam zamiaru prowadzić z toba dyskusji, obrazileś mnie już tyle razy w tych kilkunastu wypoconych zdaniach, że nawet pisanie ci ironicznych odpowiedzi nie jest interesujące ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może frrserf, ale dla mnie są ważne uczucia, wtedy jest zupełnie inaczej, dużo lepiej, nieporównywalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrserf
altero - słowem - zagiąłeś koleżankę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi księżniczko. A tak na marginesie to jakoś nie widzę, żebym cię szczególnie obrażał. Tępa suko było do pomarańczy, chyba raz nazwałem cię idiotką, ale co się dziwisz jak masz takie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zagiął, a sprowadził dyskusję na tor, na który nie mam zamiaru wkroczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrserf
altero -tego nie wiem, poza prostytutkami z inną nie spałem. tez mi sie wydale (podkreślam to słowo) że jest lepiej,niestety w tym życiu nie będzie mi to dane, nie ma więc co płakac lepiej wziąc alternatywę w postaci płatnego seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrserf
bo to jest tor , na którym Cię zagiął:P no dobra dobra jesteśmy na kafe - tu kobieta zawsze ma rację:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też już nie będzie dane więc jedziemy na tym samym wózku. Nie ma szans żebym się ponownie w jakiejś zakochał, strasznie mi się pogorszyła opinia o nich. Jakbym miał większą kasę to ręki nie dam sobie uciąć, że nie będę korzystał już nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasa i bajerami
kobiety bardziej są napalone na sex bo więcej maja z tego przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrserf
kasa - nie na seks, tylko na seks z odpowiednimi facetami. poza tym - jak to jest,że to faceci w związkach żalą się,że ich kobieta gra seksem? gdyby było tak jak piszesz to raczej byłoby na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasa i bajerami
zobacz na Kalisza i jego laske :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frrserf muszę spytać bo to co piszesz jest dziwne, co może być z mężczyzną nie tak, żeby nigdy nie był z kobietą z wyjątkiem prostytutki? przychodzi mi tylko jedna odpowiedź do głowy, ale nie napiszę tego bo nie chcę zrobić nikomu przykrości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te kobiety które Cię ganią pewnie zazdroszczą że to nie one te półtorej stówy wyhaczą w postaci kina, kolacji, perfum i taxi pod dom. Doskonale rozumiem autora, sam miałem prawie 2 lata przerwy od seksu i różne myśli chodziły mi po głowie i też miałem podobne myśli. Gdyby nie trafił mi się łut szczęścia w postaci obecnej dziewczyny to też pewnie bym złożył wizytę w agencji :( Faceci mają swoje potrzeby, a nie zawsze są w stanie poderwać kobietę z różnych powodów więc to dla nich jedyny ratunek na rozładowanie napięcia. Idź i baw się dobrze :) Pamiętaj o prezerwatywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frrserf "jak to jest,że to faceci w związkach żalą się,że ich kobieta gra seksem? gdyby było tak jak piszesz to raczej byłoby na odwrót" zobacz ile jest tu tematów, że brak jest seksu w związku i to nie z powodu kobiety, a mężczyzny, aż trudno uwierzyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywistym jest, że seks to jedno z narzędzi do manipulacji facetami w rękach kobiety. Główne narzędzie. Gdyby nagle ród męski dopadła jakaś epidemia i ich libido, popęd seksualny spadł na łeb, na szyję to by był dramat. Bo te kretynki w większości przypadków swoją egzystencję opierają na swoich facetach. Mało której chce się kształcić i walczyć o pozycję w tym gównianym świecie. Wolą sobie jakiegoś frajera owinąć wokół palca i dupą zdobywać dla siebie to czego chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrserf
tajemnica - podoba mi się Twoje wyjaśnienie - przyjmuję je kasandra - pisz, o mnie się nie bój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrserf
kasa - kalisz ją po prostu kupił, czym się to różni od prostytucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrserf
kasandra - pisz śmiało, jak już zaczęłaś to skończ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"frrserf muszę spytać bo to co piszesz jest dziwne, co może być z mężczyzną nie tak, żeby nigdy nie był z kobietą z wyjątkiem prostytutki? przychodzi mi tylko jedna odpowiedź do głowy, ale nie napiszę tego bo nie chcę zrobić nikomu przykrości ..." Odpowiem za kolegę - w waszej nomenklaturze "nie ma tego czegoś". Czyli najczęściej jest takim spokojnym, ułożonym facetem, który do tego nie wygląda za ciekawie. Braki w wyglądzie najczęściej próbuje wyrównać kulturą osobistą i umiejętnością słuchania i rozmowy z kobietą. Ma jakieś kompleksy wobec czego nigdy nie rozwinął w sobie charakteru zdobywcy. Przez kobiety szufladkowany jako przyjaciel, czyli taka pipka do wyżalenia się i powiedzenia jacy to inni faceci są źli. To najczęstszy typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrserf
dobra, a możesz mi przedstawic swoja teorię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przedstawię z uwagi na to, że to forum nie czytacie tylko wy, ale także inne osoby,a to co mam na myśli mogłoby je poważnie dotknąć, a nie chciałabym ich urazić i koniec tego tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problemy kobiet z brakiem seksu w związkach prawdopodobnie dzielą się na 2 grupy: - facet jest dużo starszy i jego możliwości łóżkowe są niższe od partnerki, czysta biologia - kobieta po ślubie się upasła, jest zmierzła i strzela fochy, co facetowi odebrało ochotę do umizgów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrserf
altero - połowa trafiona, połowa kulą w płot. herbatnika nie dostaniesz,ale plusika w kajecie Ci zapiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrserf
kasandra- to z łaski swojej nie pisz tak nastepnym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kasa - kalisz ją po prostu kupił, czym się to różni od prostytucji" No dokładnie, te kobiety są kupowane. Żadna normalna laska nei byłaby ze starym, tłustym dziadem, nawet jeśli ma fajny charakter. A takich dziadów, gorszych od K, którzy mają młode laski jest mnóstwo. Pieniądz jest wielkim afrodyzjakiem :D. Kobiety wiedzą, że najczęściej poza urodą nie mają nic do zaoferowania i jeśli się nie sprzedadzą to będą wiodły nudny żywot. Jak już napisałem, uczciwsze są dziwki, które nie ściemniają po co dają dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×