Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Stary Satyr

Cywilizacyjne zmiany podejścia do seksu?

Polecane posty

jestem, Juken* kurde, co się ze mną dzieje? :O I po raz kolejny - SATYR - Ty NIE ROZMAWIASZ. Nie pytasz, chociaż chcesz niby. Ty tylko GADASZ o sobie/do siebie do dopuszczajac nikogo do głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głos to masz 17 latki a śmiech 9 latki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, vero, nie wiem znów o czym mówisz. Kto podkreśla, że jesteś niepełnoletnią albo dziewicą? Jeśli to ja, to mnie zupełnie źle zrozumiałaś. Po prostu muszę sprawdzić, bo nie chcę iść do więzienia za głupotę... Co byłoby, gdyby się okazało, że rozmawiam o seksie z 12-to latką? A od tej pory milczę i słucham Ciebie, bo faktycznie masz trochę racji. A do Juken - to że się nie traktuje tego czy owego zupełnie serio nie znaczy, że trzeba zupełnie odlecieć i zmienić tematu w sieczkę. Przynajmniej warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeterminowana ? :P czyli można Cię kupić na przecenie ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś sto tysiecy razy pisałam tutaj ile mam lat (po raz enty - 24 już pełne). :O i ile mam wzrostu - (1.78 m) Nudzi mnie to. Ileż mozna się powtarzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juken - wieczorami siedzę w Biedronce na półce z napisaem "Przecena". ^. rok mija a dalej nikt nie chce mnie kupić. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj adress sklepu , kupię Cię i nawet koszyk do spania dla Ciebie :classic_cool: ps. mam nadzieje że uda mi się nauczyć Cię polecań "podaj kapcie" albo "podaj piwo" :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam trzymać budę w bloku ? :O tylko koszyk, a jak będziesz grzeczna to pozwolę Ci wskoczyć do łóżka :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie same spostrzeżenia jak autor tematu, z tym, że jestem trochę młodsza, ale widzę, że wokół już "nie gra" jak powinno, wszystko staje się dla mnie wypaczone i chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z każdym nowym wchodzącym w okres dojrzewania rocznikiem jest coraz gorzej. 10 lat temu, kiedy byłam gówniarzem patolę oceniłabym na 3/10. Dzisiaj jak tak sobie żyje patrzę na teraźniejszych 14latków daję lekka reka 8/10. Za kolejne 10 lat skali braknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja86sia - zgadzam się zupałnie, że główną zmianę widać w podejściu dziewczyn (i kobiet). Faceci zawsze byli takie bardziej zwierzaki, a mnie staremu romantykowi, trudno się pododzić z tym, że dziewczyny opisują, że "spotkałam faceta, ciacho, chciał w pupę, dałam itp.". I do tego z takimi ocenami: "wyjął, patrzę a tu ledwie 10 cm, co on mi tu pokazuje". Jakoś mi to wszystko mało gra. No chyba, że wszystkie te posty od dziewczyn to w rzeczywistości podszywający się faceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi sie wydaje, że zostałam persona non grata. To biore graty :classic_cool: , które szumnie nazywam zabawkami i idę.Joł 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa ..... weszłam sobie , przeczytałam pierwszy post , myślę sobie - o, ładnie się zaczyna , ale jak widzę kończy sie jak zwykle. czy twój post autorze to jakieś " zagadanie " na temat czy tylko taka luźna gadka ? bo nie bardoz wiem jak to potraktować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczyłem raczej na zagajenie tematu, ale teraz to juz sam nie wiem. Jak mi przekazano jasno to jest forum do blablania. Ale jeśli chciałabyś powiedzieć coś na poważnie to ja to zniosę ze spokojem. Pisz poważnie, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy inaczej nie piszę :) nie sadzę ,zeby nasze rozpasanie można było zgonić na cywilizację, bo tak naprawdę znaczyłoby to ,zę nikt nie jest za nic odpowiedzialny . A prawdę jest to , żę upadek naszych obyczajów zaczyna sie od naszych domów , od rodziców pozwalających na wszystko , poprzez media , kóre w pogoni za ogladalnościa nie zawahają sie przed niczym aż po kościoły bardziej zajmujące sie polityką i umacnianiem wpływów . Nawet szkoły nie wydają mi sie tak szkodliwe z brakiem autorytetów jak włąsnie atmosfera i wychowanie wyniesione z domu . czy wystarczająco poważnie ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy bardizej widać to po kobietach ? nie sadzę ? one po prostu są bardziej krzykliwe , bardziej widoczne . A o ile kobiety stały siebardizej " wyzwolone " o tyle meżczyźni stali sie bardziej dziecinni , infantylni wręćz z tak wielką awersją do odpowiedzialności i honoru , na niespotykana skalę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×