Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LadyFlu

Kto czeka na @ i liczy ze jej nie bedzie:) Kto ze mna? :))))

Polecane posty

Andziak z 9dc masz chłopca? A ajkie masz ogolnie cykle? Bo ja mailam teges majonez w 8dc przy cyklach 28/29 i mam nadzieje, ze ebdzie to dziewuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kattka24
Ja robiłam 8 dni po owulacji, pośpieszyłam się moim zdaniem bo jestem niecierpliwa. Te dni mijają tak wolno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtedy owul. mialam 11*12 dc. a teraz mam krotkie cykle . ale sa dziewczyny ktore maja corke z 4 dnia przed owulacja.ja wtedy bylam pewna corki a tu syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jestem w szoku co tutaj się dzieje:) Wpadłam na chwile, póki mały jeszcze az tak bardzo nie marudzi. Ten topik ma wyjatkowe szczęście, do ściągania prostych dziewczyn, które mają tak ubogie słownictwo, że aż żal czytać. No ale cóż, pewne rzeczy się wynosi z domu i ze środowiska w jakim człowiek sie obraca. Widać miala w swoim życu wyjątkowego pecha. Bidulka :) hehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie wiem, bo monitoringu an mierzenia tempki nie powadze. Generalnie od tego 8dc, codziennie i aż do tej pory pobolewa mnie dół brzucha albo jajnik, wiec po bólu też nie stierdze w którym dniu mialam. Jak ja teraz nie będe miala córki, to już nigdy nie bede miec:( Bo na 3 dziecko to sie juz nie zdecydujemy. Przy takiej rodzince, to juz trzeba miec odpowiednie warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie nie. I tak myśle kupić czy nie kupic, oto jest pytanie hehe:) Myśle, że jeszcze dam rade, na razie sie wstrzymam. Chociaz mnie korci, ze uuuuu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula299
powodzenia wam zycze bo ja juz walcze 2,5 roku:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula299
aniolek fajnie jak by ci sie udalo za 1 razem bede tu zagladac i wam kibicowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My również Paulla trzymamy za Ciebie kciuki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula299
tak mam problemy z prolaktyna a maz ma slabe nasienie czeka nas inseminacja a 1 zabieg to jest 20% szans powodzenia bede tu zagladac jak wam idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA Ci Aniołku w tym nie pomoge, mialam to na naukach przedmałżeńśkich w poradni z babką od tych spraw ale kurcze nic nie pamietam:) A tak jak mówiłam sama nie mierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×