Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LadyFlu

Kto czeka na @ i liczy ze jej nie bedzie:) Kto ze mna? :))))

Polecane posty

Wiesz co, to ze grzeczniutkie to jedno... Ale tez ciut wieksza różnica wieku, tak sobie wczoraj przed snem myslałam o wszystkim. Ja jestem całymi dniami sama, bo moj Kocur jest w pracy do wieczora. I musiałabym wszycho ogarnąc sama.I teraz tak: synus ma 1,5 roku juz jest taki chodzący, i co chwile, mama piciu, mama am, mama susiu, mama dada, mama itd. A tu obok małe ryczy, bo chce jesc, ma mokro, ma kolki i krzyczy w niebogłosy(to dopiero jest masakra).A juz nie mowie o posprzataniu, ugotowaniu czy zakupach hehe:) My tej ciązy nie planowalismy, po prostu nas poniosło i tak jak pisałam jak bedzie to fajnie a jak nie to tez oki :) Dobrze, ze wyluzowałysmy:) Bo od nakrecania sie można bylo zfiksowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie a co do mnie to ja i tak ciagle mysle o dziecku ale mysle ze Bozia wybierze kiedy ma przyjsc na swiat:) witamy andzia dotychczas taka cisza na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miedzy pierwszym a drugim synem jest dwa lata i miesiac.miedzy drugim a trzecim trzy i pol.ale rocznikowo sa co trzy lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa pełne lata albo i wiecej to juz tak fajnie. Eh, nie ma co zobaczymy:) Pisałas Aniołku, ze naliczyłas nas tu 9? Ciekawe jaki bedzie procent fasolinek ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak mialyscie z cycuszkami w ciazy:)bo moje pieka swedza bola i niewiem co jeszcze:(mam wrazenie jakbym miala gryzacy welniany stanik a jest z bawelny echh...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weż mnie kobieto nie strasz:) Własnie tez ostatnio o tym myślałam, jak tu ztakimi malcami wyjsc na dwór zwłaszcza zimą. MAle w glebokim a synus jeszcze za maly bedzie zeby caly czas dreptac... O jaaaaaaa, ale bedzie jazda jesli to ciąza. Chyba nie przemyslałam sprawy do konca wyskaując z moją euforią tego topkiu hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czasami masakra jak z horroru.ale super patrzec czasami jak sie razem bawia.dzisiaj uczyli najmlodszego rysowac samochod a potem bawili sie w lekarza.a maly chodzi za nimi jak cien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane o mnie zapomniałyście do tabelki a się tak rozpisałyście ze nie nadążyłam czytać ja powinnam dostać dzisiaj@ ale jeszcze niema ale coś czuje ze dostane i będzie następny cykl starań jak zawsze :( i z tego co widzę najdłużej sie staram NICK...............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA TESTOWANIA marta2387...............7...............24...............30.05.2011 gosiaczek29.............2...............29..............3 1.0 5.2011 Andziak0307.............?...............??............... 01.0 6.2011 ameliana..................?...............??............. ..2/ 3.06.2011 Get-Ur-Freak-On.......4...............25..............3.0 6.2011 LadyLu...................1...............26.............. 05. 06.2011 sierpniowy aniolek ....1...............26..............05.06.2011 cocococoloko...........3...............??...............0 5.06 .2011 Kattka24.................0...............24.............. 06.06.2011 Tygrysek333............3...............26..............11 .06. 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj robiłam ale popołudniu i wyszła jedna kreska teraz czekam co z tego wyjdzie jak nie dostane okresu to wtedy zrobię bo czuje ze go dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziak, pyatnie do Ciebie bo masz najwieksze doswiadczenie:) Czy twoje ciaze róznily sie od siebie? Co prawda amsz trzech chłopaków ale chodzi mi oto czy na poczatky byly jakies róznice. Bo ja np przy moim synku, gdyby nie to e nie bylo @ to nie powiedzialbym, ze jestem w ciazy. Nnie mialam nawet lekkich bolow brzucha czy jajnika jak mam teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak jutro nie dostane @ to kupie test i zrobię w środę rano i dam później znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakiekolwiek objawy mialam tak kolo 6 tygodnia.wczesniej nie czulam wogole ze jestem w ciazy.ostatnia ciaza byla inna.mdlosci i omdlenia do 5 miesiaca.a tez syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliana
a czy to normalne ze mnie piersi nie bola ale sa wieksze, takie ladnie zaookroglone, pelniejsze jak nigdy, ale sa miekkie, nie twrade i nie bola wcale. nadal siusiam duzo jak na ilosc plynow jakie pije, pozatym nic nadzwyczajnego nie czuje, choc dzis w jednej chwili mialam odczucie jak na malpe :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek29
witam wszystkie dziewczyny :) dziś powinnam dostać okres jak na razie to go niema ale cos czuje ze jednak go dostane :( mam takie uczucie ciężkości w dole brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od wczoraj co chwila zagladam bo mnie boli brzuch jak przy @.Ale narazie nie ma.a jak testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek29
tez co chwile sprawdzam :) testu na razie nie robie poczekam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałaś zrobić jutro 1.06 nie wytrzymałaś :) A ja stwierdziłam że spokojnie czekam na rozwój wydarzeń. Nie kupuję żadnych już testów. Co ma być to będzie. Zresztą targają mną jakieś sprzeczne emocję. Jednego dnia marze o tm żeby być w ciąży o niczym innym nie myślę a drugiego znowu myślę że ja się narazie na matkę nie nadaję. Tak więc postanowiłam ie czekać. Wszystko w swoim czasie się wyjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Mnie dzis zaczely potwornie bolec piersi. Bole podbrzusza ustaly. Z tym siusianiem to mam tak samo, ale to dlatego, ze ja mnostwo wody pije. Andziak zycze, zeby @ jednak nie przyszla. U niektorych kobiet trzeba odczekac nawet do tygodnia po terminie spodziewanej miesiaczki, zeby zobaczyc te 2 kreski na tescie. Tak bylo w przypadku mojej kolezanki :) Jej testy negatywne wychodzily do 6 tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kofane:) Ameliana to normalne wczoraj czytalam o piersiach i czasem jest tak ze sa pelniejsze wieksze jakby naszly woda i nie bola kazdy ma inaczej mnie np bola przy dotyku drazni mnie bawelniany stanik nawet:(ale sutki znowu mnie bola Andziak a ty powtorz test za 2 dni moze hcg jeszcze niskie jest:) Z tym siusianiem ja nawet nie zwracam uwagi bo ja caly czas sikam a to dlatego ze mialam kiedys przewlekle zapalenie pecherza w przeszlosci:(i chyba sie skurczyl.. Mnie brzuch nie boli wcale jeszcze 5 dni i tescik ale nastawiam sie na negatyw ,entuzjazm poszedl w las nie wiedziec czemu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowalam, ze bede dzisiaj testowac. Jesli nie wyjdzie to trudno, a ciezko mi wyczekac jeszcze 3 dni. Moze akurat, w przypadku ewentualnej dzidzi, poziom hormonow bedzie na tyle wysoki, ze cos na tescie sie pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×