Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LadyFlu

Kto czeka na @ i liczy ze jej nie bedzie:) Kto ze mna? :))))

Polecane posty

Dobra Rybka ja kończe, bo mały juz taki maruder ze hohoho. Zaraz bede go kąpac a potem butla i lulu:) Mam nadzieje, ze zasnie bez problemu, to wtedy szybciej sie odezwe. Ale co by bie było to do szybkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam dziewczynki, jesteście czy X Factora oglądacie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyyyy ja też włąśnie wcinam:) Mały poszedł spac, a ja pocichaczu do lodówki i najpierw była z kiełbaską a teraz na zagryzke paczka chrupków orzechowych. JAk usypiałam małęgo to mialam jakies lekkie bóla brzucha przez chwile, jakby skurcze. Ale po chwili puściło... Ja nie wiem już, czy ja sobie czegos czasem podświadomie nie wywołuje i ten apetyt też taki dziwczny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak zawsze przed okresem powiem ci ze czy blizej @tym mniejsze mam nadzieje moze dlatego ze nic nie czuje teraz oprocz bimbalkow.wczesniej naprawde chcialo mi sie spac i bylam nieprzytomna popoludniu pewnie w owulke tez jakie hormoniska sie wytwarzaja ze spac sie chce:)niewiem juz co mam myslec zostalo czekac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nie mówie o tym, że w lodówce czeka na mnie porcja lodó. I pewnie skonczy sie tak jak wczoraj, ze bede je pałaszowac gdzies tak kolo 22. Okaże sie, ze w ciązy nie bede a przez te moje obrzarstwo bedzie 4 kg do przodu, hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myśle, że możekupie jutro test i zrobie we wtorek z rana. Jak wyjdzie to oki a jak nie to najwyżej za pare dni zrobie drugi. Słyszałam, że bobo niebieski strumieniowy jest bardzo czuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecierpliwek z ciebie:Pja wole nie zeby pozniej nie miec rozmyslan!ale jak ty masz mniej wiecej 2 tyg po przypuszczalnej owu to mozesz juz robic:)ja mimo ze mam ten czuly od 4dni przed @robie w dzien @bo mam nieregularne i lepiej poczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez slyszalam ze ten bobo jest najlepszy dziewczyny tez pisaly ze te takie najtansze z tesco albo jakis supermarketow tez sa dobre!Ja rok temu robilam cler blu i szybko pokazal dwie niestety na drugi dzien dostalam@wiec teraz sie boje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już myślałam, ze bede miala kompana we wtorkowy poranek :) Sama nie wiem. Ech, pomyśle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lejdusiu ty mnie nie nakrecaj lobuzie ja musze poczekac bo ja ok 20 mialam owu to by za wczesnie bylo wiesz chociaz nigdy niewiesz kiedy ta owulacja jest rzeczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Twoj facet nic Ci nie gada, ze tak wieczorami siedzisz przy kompie i wiecznie kafe..:) Bo mi juz gada, ze sie uzależniłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bo sam siedzi przy kompie a ja sobi siedze w sypialni i jak widze ze ktos klika to sie dolaczam nie mam nic innego do roboty pogode mamay paskudna jak to w holandii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ja tez niedługo uciekam. To miłego wieczoru, paaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocococoloko
Witam :) ja też czekam do niedzieli. to moj 3 cykl staran. niestety ZNOWU jestem chora- grunt ze bez goraczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche uporządkowałam :) NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA TESTOWANIA Get-Ur-Freak-On...4...............25..............3.06.11 LadyLu...............1...............26...............05. 06.2011 sierpniowy aniolek 1...............26...............05.06.2011 Tygrysek333........3...............26..............11.06. 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliana
witam, moja @ terminowo powinna byc 2/3 czerwiec, wiec czekam...nie wiem kiedy robic testy lub beta. jedne test zrobilam wczoraj ale negatywny- pewnie za wczesnie, a beta kiedy mozna juz? czy przed @4-5 dni cos wykaze? czy nie ma sensu robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek29
witam:) jeśli można to się dołączam 2 cykl staran, okres 31,05 więc juz jutro się okaże :) mam syna 9 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA TESTOWANIA gosiaczek29.........2...............??...............31.05.2011 Andziak0307.........?...............??...............01.06.2011 ameliana..............?...............??...............2/3.06.2011 Get-Ur-Freak-On...4...............25..............3.06.11 LadyLu...............1...............26..............05. 06.2011 sierpniowy aniolek 1...............26..............05.06.2011 cocococoloko.......3...............??...............05.06.2011 Tygrysek333........3...............26..............11.06. 2011 Jeśli kogoś zapomniałam to proszę się wpisywać :) Co u Was dzisiaj słychać?? gosiaczku odezwij się do nas koniecznie jak się czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliana
Kusi mnie zeby zrobic beta, ale @ terminowo powinna byc 2 lub 3 czerwca. czy to ma sens jelsi jutro to zrobice- dzis i tak juz za pozno do laboratorium, ale jutro to bedzie 2-3 dni przed @. wyjdzie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betę z krwi można zrobić już 6 dni po zapłodnieniu a czasami nawet i szybciej wychodzi zależy kiedy nastąpiło zagnieżdżenie się zarodka. Wydaje mi się że nie powinno być za wcześnie ale nie wolisz poczekać przecież to tylko 4-5 dni. A jak się okaże że na betę jest za wcześnie to nie potrzebnie będziesz się tylko stresowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek29
mam 29 lat :) czuje sie normalnie no może piersi troszke bola ale to równie dobrze może byc przed okresem :), czasami kłucie w podbrzuszu , no nic zobaczymy ja jutro testu nie zrobie jeszcze poczekam do środy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×