Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LadyFlu

Kto czeka na @ i liczy ze jej nie bedzie:) Kto ze mna? :))))

Polecane posty

Utworzyłam swoje nowe konto... Tzn. Pseudonim, email, hasło, zznaczyłam ze akceptuje regulamin i tak mi sie samo zrobiło. Nie wiem dlaczego Tobie tak sie nie zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadna fladrucha nie bedzie sie wiecej podszywac:)wczoraj to chyba cos wypila i postanowila wyrzucic swoj zal jakas desperatka:Dale jak zaczelam pisac jej nickiem to cisza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój szkoda gadać! A z tydz w ndz godz zero! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm12
mi wlasnie wyszedl test pozytywny a jakis tydz temu mialam okres:Oooo jestem w strasznym szoku sie boje...coz zobaczymy czy znowu dostane okres czy juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo ja jestem ciekawa, jak to z nami bedzie:) Ze tez pewnych rzeczy nie da rady przyspieszyc:) i zeby jeszcze w tą dziewczynke trafic! Kurcze ja, jak nie bede miala dziewczynki to juz nigdy nie bede miala, a tak zawsze marzylam o corci! Moj nigdy w zyciu nie zdecyduje sie na 3 dziecko. I ja w sumie tez juz 3 to bym chyba nie chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nic nie mierze, ewentualnie obserwuje śluz ale raczej licze na szczeście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka:):)
dzien dobry wszystkim staraczkom, ja wpadlam tylko podziekowac za cieple slowa i udanej niedzieli zyczyc, bo mam dosc zajety dzien i nie wiem czy bede mogla zarzec tak wiec buziaczki poczytam was pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widze, ze wszystkie moje Rybeczki gdzies pouciekały...:) W takim razie ja tez uciekam i bede wieczorkiem. Miłego dzionka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie:)) Wczoraj tu nie pisalam bo caly dzien spedzalam go aktywnie z coreczka. Bylysmy na spacerze w parku, potem bawilysmy sie przed domem, potem w domu, mala ma tyle energii, ze ja sie zastanawiam skad ona ja czerpie. Czasem wysiadam przy niej, ale ciesze sie z drugiej strony, ze jest taka zywa bo to znaczy, ze ma sie dobrze. Wiosenko - przykro mi bardzo, ale nie trac wiary:)) Czasem niestety trzeba nieco poczekac (ja np musialam czekac bardzo dlugo), ale nagroda jest bezcenna:)) Wierze, ze wkrotce zostaniesz mama:)) Ja wciaz odczuwam bol podbrzusza jak na okres, okres przewiduje miedzy 7 a 10 czerwca (nie znam dokladnie dlugosci mych cykli a to bedzie moj drugi okres po porodzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Przykro mi wiosenko, ale nadejdzie nowy cykl i nowe starania i tego sie musisz trzymac. Wczoraj juz mialam takie okropne bole, ze zaczelam sie zastanawiac czy nie mam jakiejs torbieli na jajniku. Dzisiaj to na szczescie ustalo. Witam wszystkie nowe dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czy i ja bym mogła się przyłączyć ?? @ powinnam dostać 11.06 więc jeszcze dużo czasu ale czekam tak jak Wy :) Co prawda się nie nakręcam ale nadzieja zawsze jest:) Przeczytałam Was od samego początku i trzymam za wszystkie mocno kciuki :) Wiosenka współczuję ale pamiętaj nowy cykl nowa nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pomysł może żeby nam było łatwiej wszystko zapamiętać i wiedzieć kiedy która będzie testowała to zrobimy tabelkę :) NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA TESTOWANIA Tygrysek333........3...............26..............11.06.2011 Jak chcecie to się wpisujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA TESTOWANIA Tygrysek333........3...............26..............11.06. 2011 Get-Ur-Freak-On...4...............25..............3.06.11 Ja tam mimo wszystko sie nakrecam :) w szczegolnosci, ze juz niedlugo bede wiedziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze mam objawy ciazy :D Kazdego miesiaca :D W tym cyklu czuje jednak wzmozony bol podbrzusza i zaczelam go czuc duzo wczesniej niz zwykle, bo zaraz po owulacji. Jestem bardziej senna, albo tylko mi sie wydaje... Piersi mnie nie bola wcale, co jest dla mnie dziwne, bo przed kazda @ ledwo co moglam stanik nosic, tak mnie bolaly. Teraz widze, ze sie powiekszyly. :) takie mam 'objawy' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Rybeczki:) Witam nowe forumkowiczki:) Mam chwile, bo synuś własnie zasypia. Oczywiście przyłączam się do tabeli. NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA TESTOWANIA Tygrysek333........3...............26..............11.06. 2011 Get-Ur-Freak-On...4...............25..............3.06.11 LadyLu...............1...............26...............05.06.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może akurat się tym razem udało:) już niedługo się okaże :) to trzymam kciuki a jak na razie muszę uciekać papappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja:)witamy tygrysku:) NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA TESTOWANIA Tygrysek333........3...............26..............11.06. 2011 Get-Ur-Freak-On...4...............25..............3.06.11 LadyLu...............1...............26...............05. 06.2011 sierpniowy aniolek 1...............26...............05.06.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Get-Ur-freak-on to Ty w 95% jesteś w ciąży :) Mnie dziś pobolewał prawy jajnik, ale nie az tak mocno, tylko lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady, wez mnie kochana nie nakrecaj jeszcze bardziej :D Dlaczego tak myslisz? :D Mi sie wydaje, ze to troche za wczesnie, mimo wszystko na objawy ciazowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Get ur freak on dlaczego zostalo ci 5dni przy wczesnej owu kto wie...echhhh moj sie smieje ze tyle jem a to pewnie przed okresem(nakrecaczka:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×