Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LadyFlu

Kto czeka na @ i liczy ze jej nie bedzie:) Kto ze mna? :))))

Polecane posty

Gosiaczku zapomniałaś dopisać mnie :) Nick: Kattka24 Cykl starań O(zaraz to wyjaśnię) wiek: 24. O co chodzi że cykl starań 0. Otóż z mężem zawsze się zabezpieczamy. Akurat właśnie w ten jeden dzień tzn 12 dnia cyklu nie zabezpieczyliśmy się,dodam że cykle mam 28 dniowe. Dlatego wydaję mi się że są spore szanse :) A tak bardzo chcę żeby się udało bo wiem że jak się nie uda to nie będziemy tzn mąż nie będzie chciał narazie się starać. Powiedział że jak się teraz uda to fajnie, a jak nie to narazie nie będziemy próbować. No niestety sama w ciąże nie zajdę. A ja tak bardzo chcę być mamą że chciałabym żeby się udało bo w przeciwnym wypadku pozostanie mi czekanie. Dzisiaj zrobiłam test. Wiem że jestem głupia i zbytnio niecierpliwa bo jeszcze do poniedziałku czyli @ cały tydzień. Pojawiła się tylko jedna kreska :( Ale mam jeszcze nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kattku mam to samo,mj tez powiedzial ze jak bedzie teraz to bedziemy sie cieszyc a jak nie to wiem ze sobie poczekam:(ja bym chciala zajsc z zaskoczenia a nie planowac bo wtedy to jest niespodzianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA TESTOWANIA gosiaczek29.........2...............29...............31.0 5.2011 Andziak0307.........?...............??...............01.0 6.2011 ameliana..............?...............??...............2/ 3.06.2011 Get-Ur-Freak-On...4...............25..............3.06.11 LadyLu...............1...............26..............05. 06.2011 sierpniowy aniolek 1...............26..............05.06.2011 cocococoloko.......3...............??...............05.06 .2011 Tygrysek333........3...............26..............11.06. 2011 Kattka24............0................24...............????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj zapomniałam wpisać daty testowania a więc 06.06 . Sierpniowy aniołku co z tymi facetami jest? Ale strasznie się zawiodę jak nie wyjdzie. Ile będę musiała czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA TESTOWANIA gosiaczek29.............2...............29..............31.0 5.2011 Andziak0307.............?...............??...............01.0 6.2011 ameliana..................?...............??...............2/ 3.06.2011 Get-Ur-Freak-On.......4...............25..............3.06.2011 LadyLu...................1...............26..............05. 06.2011 sierpniowy aniolek ....1...............26..............05.06.2011 cocococoloko...........3...............??...............05.06 .2011 Kattka24.................0...............24..............06.06.2011 Tygrysek333............3...............26..............11.06. 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kattku wydaje mi sie ze chca ale sie boja poprostu nowej sytuacji zmian...ciezko ich rozgryzc:)kattku a ztym testem to za wczesnie teraz dopiero maluszek moze sie zagniezdza i dopiero bedzie wytwarzal hcg wiec nie ma sensu robic wczesniej bedziesz sie tylko stresowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że jest za wcześnie, ale jak się czeka to te dni się tak ciągną i ciągną. Sesja za pasem a ja się skupić nie mogę i siedzę cały czas na forum :) Fajnie że są osoby które mają podobną sytuację do mojej. Fajnie że możemy razem CZEKAĆ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze to czekanie meczy i tylko wypatrujesz objawow:(ale mysle sobie ze lepiej troche poczekac miec pewnosc niz zrobic za wczesnie i byc w niepewnosci!na szczescie jest nas coraz wiecej i mozemy sobie zajac czas klikaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co przed @duze bolace bimbalki i w polowie cyklu bardzo bolal mnie brzuch i jeszcze kilka dni po a tak to raczej nie, jem wiecej ale przed@mam tak zawsze.Mam tez podwyzszona temperature powyzej 37 ale przed @tez tak jest.Wiec ogolnie wszystkie objawy przed @jesli podejrzewasz ciaze sa takie same i to jest wlasnie mylne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie właśnie nie bolą piersi, co jest zaskakujące bo zawsze przed @ tak mnie bolą że dotknąć się nie mogę. A teraz nic zupełnie. I tak samo jak ty miałam bóle podbrzusza, dodam że nigdy na tyle przed @ mnie nie bolał. A właśnie to jest okropne jak się czeka i chcę bo sobie niepotrzebnie wkręcasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz jak ciebie bolaly przd@a teraz nie bola to to juz jest zastanawiajce ja mam wszystko jak przed@:)i dodam ze krzyz mi daje popalic tydzien temu tez mnie bolal ,przestal teraz znowu?!niewiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to czekamy, nie ma innego wyjścia :) Oczywiście w dzień spodziewanej @ koniecznie napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:)) Rzadko sie odzywam, ale to dlatego, ze corcia daje mi w kosc i caly czas musze sie nia zajmowac. Cud, ze w tej chwili zajela sie troche sama soba ale pewnie na krotko. Mnie nie dopisujcie na razie to tabelki bo jeszcze sie nie staram. Jezeli nasz temat przetrwa do jesieni to wtedy chetnie sie dopisze:)) Poki co bede co jakis czas to wpadac (o ile mnie nie wygonicie))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka ciekawostka dziewczyny:)-W niektórych przypadkach w początkowym okresie ciąży ilość produkowanego przez ciałko żółte progesteronu jest zbyt mała, aby spowodować całkowite zatrzymanie miesiączki. Wówczas w normalnym terminie miesiączki wystąpi krwawienie, z tym że będzie ono bardziej skąpe. Krwawienie takie będzie trwało krócej i w odróżnieniu od krwawienia miesiączkowego nie będzie poprzedzone bólem brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliana
tygrysku mozesz dopisac ze to moj zerowy cykl bo jesli jestem w ciazy to bedzie wpadka, ale bede sie bardzo cieszyc. mnie w sumie jakby wszytko minelo..jedynie to ciagle te piersi sa wieksze ale nie bola wcale, no i czuje sie jakby bardziej nabrzmiala ze spodnie mi sa ciasniejsze, a niby sie odchudzalam.. :) hehe zobaczymy. tez juz sie niechce nakrecac bo z drugiej sytrony nie chce mi sie w te ciaze wierzyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka:):):(
witam wszystkich, szczegolnie nowe kolezanki, u mnie wyjatkowo bolesna @, no ale jeszcze kilak dni i nowe staranka:) trzymam za was kciuki, jestem bardzo ciekawa ktora z was jest w ciazy :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hejka dziewczynki co tu taka cisza:)jak tam brzuszki cycuszki?:) ja dzisiaj sie zdolowalam bo przed poludniem troche mniej bolaly bimbalki czasem bywa ze wtedy spada hormon podtrzymujacy ciaze ale poznym popoludniem znowu zaczely bolec:)mam taki dyskomfort ze najchetniej bym je odciela:Djakbym mogla Lady Lu-6dni razem z cocococoloko testujemy a przed nami jeszcze gosiaczek29 juz jutro:)pozniej andziak i ameliana get-ur-freak-on no i na koncu tygrysek:) jeszcze gdzies tu kattka byla ale nie widze jej na ost wykresiku.No to jest nas 9:) Ile z nas jest w ciazy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Rybeczki, jak samopoczucie w tym upalnym dniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi ten test po głowie nie ukrywam, ale nie kupuje poczekam na @. Mój mały jest dosc absorbującym dzieckiem i trzeba mu duzo uwagi poświęcic, wiec jesli mi sie nie uda to trudno. Najwyżej innym razem, bedzie wtedy zawsze ciut większa różnica wieku :) Wiesz, tak sie nakrecałam, nakrecałam ale po wiekszym przemyśleniu chyba sobie zdałam sprawe, że a tak mega bardzo to mi nie zależy. Będzie, to oki a jak nie to trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie daltego, ze moj maly daje mi czasmi tak popalic, ze hoho... ?I odrazu mam taki obraz przed oczami, ze jedno marudzi a drugie ryczy w łózeczku a ja nie wiem w co rece wsadzic hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ze ja tez:)myslalam sobie ze bedzie to super a jak nie to tez bo wtedy mamusia zapewni mu jeszcze lepszy byt no i starsza madrzejsza bedzie:)a tak wogole to coraz bardziej mysle ze to jeszcze nie to niewiem czemu ale tak przeczuwam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×