Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

Dziewczyny a zauwazyłyście że niny cos ostatnio nie ma, moze ona tez na porodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś po wizycie. 37 tc skończony, zaczynam 38. Szyjka nadal bez zmian, gotowa do porodu ale główka małego wysoko więc raczej na poród się nie szykuje mój urwis!! Dziś bez humoru jestem, na nic nie mam ochoty! Mój właśnie poszedł do pracy, dwa dyżury pod rząd, wróci jutro po 19 i .... zapomniał komórki zabrać!!! a więc zostaję sama, jak będę rodzić to nawet nie będzie wiedział! eeee doła mam.... Gratuluję monia - jak ja już bym chciała mieć małego przy sobie.... W sobotę miałam sesję brzuszkową, zdjęcia sa słodkie, pokazałabym ale tak publicznie na forum się wstydze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia fajowe fotki! z którego tygodnia ciąży są te zdjęcia? kajtusza nie wstydź się! a może chciałybyście założyć skrzynkę pocztową na którą można by wrzucać nasze i malutków zdjęcia? tak żeby na forum nie pokazywać się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia piękne twoje zdjątka. Ja mam na płytce, nawet nie wiem jakbym miała to wprowadzić w sieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia1910 - super zdjęcia macie :) Zazroszcze... Ja z powodu obleśnych rozstępów chowam brzuch :( Monia- gratuluje i współczuje dość ciężkiego porodu... z tym przecięciem... Dziś dostałam wytyczne na kartce od koleżanki która chodziła na prywatne zajęcia do położnej. Podziele się tym z Wami :D 1) Herbatka z liści malin od 36- 38 tyg ciąży. 2) Masowanie krocza (odcinek od pochwy do odbytu) olejkiem migdałowym już od 35 tyg można. 3) wiesiołek w kapsułkach od 38 tyg. Oczywiście ćwiczenia mięśnia Kegla i oddychanie przepomowe 3razy dziennie :D Ja też się nie mogę doczekać mojej córeczki na tym świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem też za wspólnym mailem :) andzia1910 śliczne zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie jak byłam w Pl to zapomniałam wiesiołka, malin i tego olejku kupić. i teraz mama ma mi dowieźć. może nie będzie za późno :P zobaczymy może choć troszeczkę będzie łatwiej dzięki wspomagaczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na garnek.pl właśnie wgrywam zdjecia, zaraz dam linka Moje zdj nie są takie profesjonalne jak andzi, robił je kolega, który amatorsko zajmuje sie fotografią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wercia_bmw
no i wrocilam z zakupow kosmetycznych dla malego. Za duzo nie kupowalam "linomag masc ktora zabiore do szpitala , emolium do kąpieli , krem na odparzenia , oliwka ,mydelko , krem ochronny na buzke i narazie to wszystko. Nie chcialam przesadzic a na poczatek chyba wiecej nie trzeba? andzia świetne fotki :) zazdroszcze takiego malego brzuszka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.flora
andzia1910 Super te fotki i pamiątka! ja namawiałam męża ale on to taki chce być w porządku do naszej starszej córki, bo z nia nie mielismy takich zdjęć, no i stwierdził ze jak teraz zrobimy to może nam kiedyś w przyszłości zarzucić ta Starsza ze z nią w brzuszku to się nie fotografowaliśmy, ale w ogóle to fajny pomysł z taką sesją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.flora
katjusza81 wszystko działa, równie fajna sesja z brzuszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) monia_aa Gratulacje :) Niech synuś zdrowo rośnie :) Byłam dzisiaj na zakupach. A kupiłam kosmetyki: * oilatum soft emulsję do kąpieli 250ml * aksamitne mleczko nawilżające nivea 500ml * szampon i płyn do kąpieli 2w1 nivea 500ml * krem na każdą pogodę nivea * chusteczki nawilżające pampers sensitive- 4 opakowania (w rossmanie mają promocję, 3 opakowania+ 1 gratis) I w aptece kupiłam trochę rzeczy: * tantum rosa * majtki wielorazowe z siateczki- 2 szt. * podkłady poporodowe- 2 opakowania * sterimar- spray do noska * bepanthen- krem zapobiegający odparzeniom i jednocześnie krem do pielęgnacji sutek * octenisept do pielęgnacji pępka Może komuś pomoże moja lista :) Dostałam od kuzynki buteleczkę SAB simeticon na kolki, także już nie muszę kupować :) Zastanawiam się tylko czy kupić espumisan na wzdęcia. Myślicie, że się przyda jeżeli mam już ten SAB na kolki? W ogóle to wzdęcia a kolki to to samo czy co innego? Bo jestem zielona :O Byłam dzisiaj na wizycie w poradni. Wody dalej w dolnej granicy normy, no ale najważniejsze, że w normie; posiew moczu nic nie wykazał; szyjka twarda i długa a to już 35 tydz. :) Kupujecie karuzele do łóżeczka? Jeżeli tak to jakie? Z projektorem? Jakiej firmy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajtusza - fajowe zdjęcia :) założyłam skrzynkę. jak któraś chce hasło to poproszę o maila na adres luty2012@interia.eu napiszcie tylko nick z kafe żebym wiedziała komu wysyłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katjusza super zdjątka, ja swojego namawiam zeby od dawna zeby mi parę zdjęc zrobił pamiątkoych ale jakos sie doprosic nie moge. Zazdroszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katjusza81 Super fotki! :) W którym tyg. je robiłaś? Też mi się marzy taka sesja :) Aaaa i śliczna z Was para, Mały ma po kim odziedziczyć urodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała_agatka Fajny pomysł z tą wspólną skrzynką! Będziemy mogły przesyłać sobie zdjęcia z brzuszkami, potem fotki naszych maleństw... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do karuzeli ja kupie ale dopiero ok. 3mż, narazie karuzela bedzie traktowana przez takie maleństwo jak obcy:) Noworodki boją się nawet własnych rąk, nie rozróżniają kolorów i takie cuda wianki są im całkiem obce... więc zakupię później... a dziękuję, dziękuję... od razu humorek się poprawia:) tak jak napisałam, zdjęcia robione w sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczniówka 2012
hej :) dziewczyny uważajcie komu dajecie hasło do poczty bo pewnie część z was podczytuje styczniówki i wie bądź i nie ale też mamy taką pocztę i wstawiałyśmy fotki nasze i brzuszków potem już dzieciaczków ale jakaś mało życzliwa osoba zmieniła nam hasło i nie możemy się zalogować... Co do nacinania krocza to nie boli pod warunkiem że położna natnie je podczas skurczu jeśli niestety zrobi to pomiędzy skurczami to lipa :/ Ps. mam nadzieję że nie przeszkadza wam że tak wcinam swoje trzy grosze Życzę szybkich porodów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęsliwa86 również bardzo ładne zdjęcia. Jeszcze zarazimy pozostałe dziewczyny i na szybko będą sesję robić:) No ja myslę, że to fajna pamiatka....fakt takie publiczne odkrywanie się jest krępujące ale ludzie szybko o zdjęciach zapomną a my całe życie będziemy pamiętać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
styczniówka dzięki za ostrzeżenie...fakt jakoś trzeba by zabezpieczyć hasło przed intruzami... ale jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katjusza link dziala extra foty , jeju sa kobiety ktore tak sexi wygladaja w ciazy ,a u mnie tylko te oblesnie rozstepy fuuujjj nie wiem jak ja bede akceptowac swoje cialo ;/ ale najwazniejsze zeby dzidzius byl zdrowiutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki werka...uwierz mi wolałabym mieć rozstepy, gigant brzuch i inne rzeczy ale mieć pewność że z Małym wszystko ok i urodzi się zdrowiutki... nie żebym teraz miała jakies wątpliwości, ale im bliżej porodu tym mniej martwie sie o swój komfort psychiczny na rzecz zdrowia małego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×