Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paulisiaaaa

Panny Młode 2012 jak przygotowania? :)

Polecane posty

Gość jakiś tam;)
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera**
czesc wszystkim :) tez mam termin na 2012 - wrzesien, praktycznie mam zalatwiona wiekszosc, sale, kosciol wstepnie, oprawe muzyczna, kamere, fotografa, nawet suknie juz mam, chociaz troche zastanawiam sie czy dobrze zrobiam ze tak szybko juz jest zaklepana, chociaz z 2 str skoro mi sie podoba lezy idealnie i cena jest idealna to nie ma nad czym sie zastanawiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera**
szkoda ze nikogo nie ma na forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulisiaaaa
Ja jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaadada
w 2012 pytaj jak przygotowania a nie sto lat wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera**
paulisssia- masz juz sukienke ? ja kupilam, to byl przypadek, chcialam sie zorientowac ile kosztuja suknie i tak mi sie spodobala, ze zdecydowalam sie kupic, troche boje sie ze bede potem zalowac, np znajde jeszcze ladniejsza, ale z 2 str zalezalo mi na cenie, nie chce wydawac kilku tysiecy, bo uwazam, ze to troche przesada, a sukienki mega drogie nie zawsze sa piekne, moja kosztowala 1800 zl bo byla nie tylko przeceniona, ale jeszcze inna dziewczyna miala ja 1 ubrana, co myslisz o tym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulisiaaaa
ja bym teraz sukni raczej sobie nie kupiła, nawet w salonie z sukniami nigdy jeszcze nie byłam :) więc nic nie doradzę, nawet nie wiem jaką suknię kupiłaś ale może na wszelki wypadek już nie rozglądaj się za inną bo jeszcze jakaś wpadnie Ci w oko :) za suknią zacznę się rozglądać dopiero w marcu 2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera**
no ja tez nie zamierzalam zupelnie, poszlam z siostra bardziej z ciekawosci no i okazalo sie, ze jest wlasnie ta, siostra namowila mnie zebym ja brala, bo jest dla mnie idealna, mi tez sie bardzo podobala, no i duza role odegral cena, babka w sklepie mowila ze napewno po wakacjach nie bede mieli juz takich przecen, bo pozniej sa ceny katalogowe a ja koniecznie nie chce wydac 2500 i wiecej, bo uwazam, ze to przesada, suknia jest sliczna w normalnej cenie kosztowala 3500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!my mamy slub 9.06.2012,mamy juz wszystko zaklepane zespol,fotografa kamerzyste,dekoratorke samochod do slubu restauracje,brakuje tylko obraczek sukni garnituru i zamowienia mszy ale to juz w przyszlym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulisiaaaa
vera** a możesz dać jakieś foto swojej sukni? lub link np. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera**
nie mam zdjecia, zeby narzeczony nie wykryl nigdzie :D a link hmmm bedzie trudno bo tej sukni nie ma na stronie salonu, a przynajmniej nie wiem gdzie szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulisiaaaa
góra bardzo fajna :) kurde a ja jeszcze nie mam kamerzysty ani fotografa :( nie wiem jak szukać... kogo wybrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera**
dziekuje :) sukienka nie jest jakos wybitnie strojna, ale ma cos w sobie, jak ubralam wygladalam bardzo ladnie, chociaz teraz jak sie zastanawiam to schizuje troche, ze moze powinnam poczekac, moze za skromna a moze to a moze tamto, wiadomo, chociaz juz za pozno bo zaplacilam, nie wiem jak wyglada kwestia zwrotu :D wszyscy mi mowia, ze jest sliczna, rodzice, siostra chociaz z 2 strony mysle, ze za to cenie nie kupilabym lepszej, jesli wybralabym podobna juz po tych przecenach to zaplacilabym horendalne sumy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez dolacze :) 27 pazdziernik 2012 :) i mam tylko lokal narazie.. 230 od os. 1 dzien, w tym 4 duze torty tylko alkohol trzeba kupic..dekoracja tez nie musze sie martwic ani obsluga bo to restauracja.. :) narazie tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabrykaobrazu
Witam, Wszystkim poszukującym firmy zajmującej się foto/video ślubnym polecam nasze usługi. Zapraszam na www.fabrykaobrazu.net Pozdrawiam Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena Wajdzik
Witam serdecznie, mam na imię Magda. Fotografia, to moje największe jak do tej pory hobby. Zdjęcia wykonuję od 4 lat. Chciałabym zaproponować Państwu całkowicie BEZPŁATNĄ sesję zdjęciową (aktualnie tworzę swoje portfolio i szukam osób, które będą zainteresowane współpracą ze mną) z poniższych zakresów prac, które wykonuję: Wieczory panieńskie/kawalerskie sesje narzeczeńskie sesje ślubne (przygotowania, błogosławieństwo, ślub, wesele, poprawiny, plener) sesje ciążowe sesje dziecięce sesje indywidualne sesje okolicznościowe (chrzciny, roczki, komunie, urodziny, zjazdy rodzinne) inne Do każdego zamówienia podchodzę indywidualnie. Nie robię zdjęć taśmowo i z każdą osobą współpracuję na indywidualnych zasadach. Ze swojej strony oferuję również oddanie w Państwa ręce wszystkich zrobionych podczas wykonywania zamówienia zdjęć, które wcześniej poddaję obróbce graficznej. Zdjęcia dostaniecie Państwo na płycie CD, zdjęcia nie są szyfrowane, nie posiadają również mojego znaku. Jedynym wymogiem mojej bezpłatnej sesji skierowanej do Państwa, jest wykorzystanie zrobionych zdjęć na mojej stronie www i w moim portfolio. Zdjęcia wykonuję aktualnie na terenie Nysy i Warszawy. Istnieje możliwość współpracy również w innych miastach, po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów. Moje zdjęcia można zobaczyć na moim autorskim blogu, pod adresem: http://magdalena-wajdzik.blogspot.com Jeśli ktoś z Państwa byłby zainteresowany współpracą, proszę o kontakt mailowy: magdalena.wajdzik.photography@gmail.com Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Pani Wajdzik
Kobieto naucz się czegoś najpierw i nie narażaj ludzi na brak pamiątki ślubnej... Trochę pokory... To, że się robi coś za darmo nie znaczy, że ma to być takie partactwo. Od czterech lat robisz zdjęcia? Ale jeszcze rok temu robiłaś zdjęcia małpą na automatycznych ustawieniach, a potem co? Była promocja na lustrzanki w hipermarkecie? Żadne z Twoich zdjęc na stronie nie jest ostre. A na czym te zdjęcia obrabiasz? Dziewczyny jak chcecie mieć fotopstryka za darmo to możecie skorzystać, ale pamiętajcie, ślubu nie powtórzycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do zakochana_panna
Kobieto, Wajdzik robi zdjecia przypadkowo napotkanym ludziom i wstawia sobie do portfolio, to jest mega przegiecie! Nikt jej jeszcze nie zaufal i wcale sie nie dziwie, bo zdjecia na stronie to jedna wielka żenada... A pozytywne opinie Wajdzik pisze sobie sama... Naprawde uchron Boże przed takim fotografem, ktory za przeproszeniem g***no umie, ale pcha sie do robienia zdjęć. Ta baba nie zna podstaw fotografii, a wydaje jej sie, że jej żałosne pstryki maja jakąkolwiek wartość... Bezczelność niektórych nie zna granic, naprawdę. Powtórzę jeszcze raz, to że ktoś kupuje lustrzankę na promocji w hipermarkecie i pastrzela parę zdjęć, a potem obrobi w tak żałosny sposób nie oznacza, że może się brać za fotografię slubną od razu!!!!! Niech sobie robi fotki i wstawia na bloga, ale niech się nie pcha to robienia zdjęć ślubnych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mychayy
30 czerwiec :) Sala,orkiestra,fotograf,kamerzysta załatwione :) a reszta czeka ... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...nie powiedzialam ze jest super,tylko ze nie jest zle...a po za tym nie ma sie czy wmocjonowac...temat ogolny jest tu raczej o czym innym i powiem dodatkowo ze ilosc reklam mnie tu troche denerwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę ślub w maju 2012. Jak przygotowania? Mamy już: - termin w kościele i super księdza, który udzieli nam slubu - zespół - fotografa (kamery chyba nie chcemy choć ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła) - lokal na wesele, dokładniej klub jazzowy - ja mam sukienkę, kupiłam przez przypadek w normalnym sklepie, a nie żadnym ślubnym za 190 zł :D nie trawię tych "ślubnych" bufiastych sukienek ;) - zaproszenie właśnie przyszły pocztą - obrączki I w zasadzie chyba tyle, czyli prawie wszystko :) Szczerze mówiąc to chciałabym już wziąć ślub, a nie jeszcze tyle czekać, no ale poczekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do zakochana_panna
Ja rozumiem, że Ty zakochana jestes i może dlatego widzisz wszystko raczej przez "różowe okulary", ale uwierz mi, te zdjęcia to tragedia, naprawdę :) Pozdrawiam i życzę permanentnego stanu zakochania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalinkaa_1988
Ja sierpień 2012. Mamy : -kosciol - sale - zespół Teraz bedziemy przymierzac sie do zaproszeń i kamrzesyty, fotografa:) Suknie kupie po nowym roku :) nie spieszy sie jeszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''do zakochana panna'' poprostu nie spodziewam sie cudow za darmo i nie ywmagam od zycia cudow. Cudem dla mnie jest to ze zyje i nie choruje,moge pracowac i moge spelniac swoje marzenia,a moim marzeniem niekoniecznie jest miesc bardzo droga sesje zdjeciowa. Kazdy ma inne zachcianki i pragnienia. Ale mysle ze ten temat jest o czyms zupelnie innym. 1go wrzesnia jade do Polski zalatwiac dokumenty do slubu. Jak juz wszysto przetlumacze to rezerwuje hotel na moj wymarzony slub... :) Bilety lotnicze kupione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×