Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oleczka111

MAYBE - nowy MLM od 01.06.2011

Polecane posty

Gość Oleczka111

Zapraszam do wspólpracy z nową firmą MAYBE - Lauretta Larix Perfume, każda osoba która rozpocznie teraz współprace z nasza firmą ma sznase na zbudowanie mocnego zespołu, gdyż konkurencji jak narazie nie ma wogóle. W Maybe raz osiągnięty poziom zostaje na zawsze :) Jesli podoba Ci sie marketing wielopoziomwy zapraszam do rozmowy gg 31942907 lub olga100@op.pl, badź 692150523 Zapraszam również na strone www.maybe-perfume.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martamilos
Proszę napisać więcej o Maybe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martamilos
Jakie są warunki przystąpienia do Maybe? Koszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że ta firma w ogóle się nie przebije między innymi MLM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe 79
witam wiem Kasiorek, że masz pojęcie o MLM, bo czytałam różne Twoje posty, ale ja tez coś o tym wiem i nie można z góry zakładać,że nowej firmie się nie uda. Tym bardziej,że jest to nowa firma w Polsce, a nie na świecie i tam rozwija się naprawdę szybko. U nas tez tak będzie. Musi tylko upłynąć trochę czasu zanim ludzie zapoznają się z naszymi produktami. A są naprawdę wysokiej jakości a perfumy bardzo trwałe. Poza tym mają chyba najlepszy plan marketingowy, jak już raz osiągniesz dany poziom to zostaje on na zawsze. Nie zarabiają tez jak inne firmy na obowiązkowych starterach. U nas nie ma obowiązku żeby kupować starter. Rejestracja jest całkowicie za darmo. Polecam tę firmę, bo naprawdę warto. Każdy kto ma pojęcie o MLM-ie wie, że im jest się wyżej tym lepiej. Ja zaczęłam współpracować z Maybe niedawno, ale już widzę efekty. "jeśli chcesz w życiu coś osiągnąć to pracuj mądrze a nie ciężko" www.maybeperfume.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwest
Witam. Myślę, że to powiedzonko czasami jest błędnie odbierane przez ludzi, kiedy nie jest wyjaśnione. Sugerowane jest mądrze ale to nie znaczy, że jest łatwo a dla nie których jest to ciężko... zresztą stereotyp polskiego mlm jest przez większość ludzi źle rozumiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszam999999
www.lauretta-larix.co badz www.e-sukces.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×