Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sposó na zarobek

SIGNUM opieka medyczna-kto się z tym spotkał, opinie

Polecane posty

W/g mnie podjęcie pracy w systemie MLM -dla jednego z dystrybutorów ubezpieczeń zdrowotnych to przyszlość-w dobie przemian w slużbie zdrowia.Na publiczną opiekę zdrowia nie ma co liczyć-większość krajów europejskich ,czy amerykańskich ma sprywatyzowaną opiekę zdrowia poprzez pakiety medyczne wykupowane przez osoby prywatne ,czy firmy-grupowo.Radzę póki wcześniej zaczniecie- tym większe szanse na znalezienie się w czolówce przedstawicieli i stworzenia większej grupy wspólpracowników.Ja traktuję to jako pracę dodatkową na razie i nie narzekam.Pozdrawiam wszystkich.Grażyna grazyna.marcinkowska1@prokonto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaNr
Opieka Medyczna SIGNUM jest ok. Mają teraz w sieci 1000 placówek medycznych. Więcej niż Luxmed, Enelmed, Medicover i cała zgraja zapchanych sieci, w których nie można się do nikogo dostać. Kiedyś miałam medicover to wiem co mówię. SIGNUM faktycznie masz szybko lekarzy, badania. Na dodatek u mnie w Warszawie mają ponad 30 placówek. Sama już byłam w 7 i zawsze było jak trzeba, Co do samej oferty to poczytajcie sobie tu: http://www.omsignum.pl/pobierz/Opieka_Medyczna_SIGNUM_dla_Ciebie.pdf Ogólnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiekaaa
Jedne wielkie oszustwo. Szukajcie renomowanych firm. Gdzie jest rejestracja internetowa, infolinia, opis specjalizacji i placówek w kraju. Gdzie są wyszczególnienie lekarze itp. Opieka nad najcenniejszym naszym zdrowiem nie powinna wpaść w ręce naciagaczy. Ktoś tu słusznie napisał, nawet nie posiadaja swoich kont pocztowych tylko: tlen, vp.pl, onet.pl itp itd... Ludzie jednak naiwni sa... PS Umowa zlecenie nie jest umowa o prace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Dunajska
Wszystko jest. Wystarczy sprawdzić. 24h Infolinia Medyczna - 7 dni w tygodniu - 365 dni w roku 1000 placówek w całej Polsce pakiety opieki medycznej 3 lekarzy pierwszego kontaktu 26 lekarzy specjalistów konsultacje profesorskie 22 zakresy 230 rodzajów badań laboratoryjnych 25 zakresów badań diagnostycznych medycyna pracy 24h pomoc ambulatoryjna 24h wizyty domowe usługi pielęgniarskie profilaktyczny przegląd stanu zdrowia roczny bilans stanu zdrowia testy alergiczne prowadzenie ciąży szczepienia ochronne profilaktyka stomatologiczna 9 zakresów zabiegów rehabilitacyjnych 24h transport medyczny 61 zakresów chirurgii jednego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Dunajska
Opieka Medyczna SIGNUM to prywatna, abonamentowa opieka medyczna dostępna już od kilkudziesięciu złotych miesięcznie (czyli kilku złotych dziennie)! To skuteczna procedura leczenia CHORY >> ZDROWY. Wystarczy wybrać jeden z 5 wariantów, również rodzinnych, by leczyć się w komfortowych warunkach, z szybkim dostępem do profesjonalnej i kompleksowej obsługi medycznej. Gdziekolwiek. W ponad 1000 nowoczesnych prywatnych placówkach w całym kraju! Za nim coś napiszesz, sprawdź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Signum
Zapraszam do współpracy zainteresowanych dodatkowym lub stałym dochodem, rozwojem osobistym i finansowym. Jeśli nie masz możliwości pracy na etacie lub chcesz sobie dorobić-ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy bezpłatne szkolenia i wsparcie na każdym kroku. Wymagania: komputer, internet, zaangażowanie Chcesz zarabiać pracując w zaciszu własnego domu? Napisz e-mail jachg12@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to bardzo fajna oferta opieki medycznej, nikt Wam nie każe kupować, ale może warto chociaż dowiedzieć się co nieco o tym produkcie: www.opiekamedycznasignum.pl Zbliża się okres zimowy, więc może jest to okazja, żeby spróbować. Wyjazdy w góry i coroczne kontrole właśnie skłoniły mnie do tego, żeby rozejrzeć się za abonamentem medycznym. Chcę iść pod koniec roku na badania, złamałam nogę na stoku, potrzebuję prześwietlenia, coś mnie boli, nie wiem co - lekarz na NFZ mi pomoże? Nigdy! Pod koniec roku mogę usłyszeć tylko, że limity się wyczerpały, to jest normalne?? Opłacam jakąś wirtualną składkę przez całe lata, a pod koniec roku nie mam opieki? Signum to bardzo dobra oferta, mają korzystne pakiety, których Polmed bezpośrednio nie oferuje. Warto chcoiaż się zapoznać, może ktoś z waszej rodziny akurat będzie potrzebował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara :)
musicie kliknąć o nas a potem zjechać na sam dół i tam będą 4 kwadraciki i trzeba kliknąć na ten 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia2929
do M.E nikt nie słyszał o Signum W tych placówkach a wiesz dlaczego?Mam zamiar zakupić pakiet SIGNUM,ale oczywiście najpierw chciałam to sprawdzić ,więc zadzwoniłam do placówki w swpjej miejscowości która jest podana na stronie tej firmy z woj.kujawsko-pomorskiego.Pani z recepcji nic nie wiedziała na temat tej firmy,ale kazała zadzwonić następnego dnia,bo dowie się w biurze Przychodni.I się dowiedziała,signum współpracuje z Polmed.S.a i to z Polmedem placówka współpracuje,czyli takiej jakiej umowy z Signum nie posiada,a że SIGNUM to partner Polmedu to ja mając kartę Signum mogę oczywiście korzystać z usług placówki.A i jeszcze jedno jak się dzwoni na infolinię podaną na stronie Signum by umówić się na wizytę do lekarza,to odzywa się POlmed nie SIGnum,więc wszystko jasne oni współpracują.Ja wszystko wiem i mogę teraz już spokojnie zakupić abonament w SIGNUM.POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndyW
Dokładnie. Masz kartę, dzwoinisz na infolinię i oni cie umawiają do placówki. SIGNUM działa tak samo jak pzu czy luxmed tylko jest szybciej i taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i agree
prawie się nabrałam, bo poczułam, że fajnie że jakaś osoba się mną zainteresowała i napisała a to tylko komputer :) fajnie że jest KAFERERIA.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaroOlsztyn
Komputery same piszą tylko na filmach. Nie wierz w to co piszą ludzie, którzy nie mają o tym pojęcia. Życie to nie film. Spróbować możesz za darmo i bez problemów. Nie gryzą a na dodatek dobrze płacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wierzę !!!
Nie wierzę he he że ludzie takie głupoty wypisują,samo piszące komputery ha ha aż mnie brzuch rozbolał,tak do przodu to my nie jesteśmy by komputery pisały same ;) Piszą zwykli ludzie,a że robią to na dużą skalę,na całą Polskę to sorry nie dziwię się,że powtarzają wiadomości,inaczej by ich palce rozbolały od pisania xxx e-maili :) A co do omsignum jest świetnym rozwiązaniem by nie czekać w kolejkach miesiącami płacąc raz w miesiącu abonament a nie za każdą wizytę prywatną i stówki leciały raz po raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukany przez signum
W Internecie znalazłem ogłoszenie o dodatkowej pracy w domu przez Internet, zgłosiłem się, bez wahania przystąpiłem do okresu próbnego, zacząłem aktywnie działać (w10 dni przekazałem 140 kontaktów). Bardzo spodobała mi się ta praca, czułem się dobrze myśląc że robę coś ważnego dla ludzi potrzebujących pomocy. Nu i nastąpił czas podpisania umowy i zostania niezależnym partnerem, nu i wszystko byłoby dobrze, ale (zawsze jest jakieś ale) postanowiłem sprawdzić firmę Signum. Wybrałem sobie kilkanaście z1000 przychodni lekarskich podanych w ofercie Signum. Wybrałem ze swojego regionu Toruń, Włocławek bo dobrze znam te placówki, w kilku byłem osobiście, a gdzie nie byłem, to skontaktowałem się telefonicznie. Jak rzeż ja byłem zdziwiony gdy dowiedziałem się że w żadnej podkreślam w żadnej z tych placówek nikt nie ma zielonego pojęcia o istnieniu firmy Signum, a na widok wizerunku karty pacjenta Signum wszyscy stwierdzili ze coś takiego pierwszy raz widzą na oczy. Czułem się w tedy jak pospolity oszust i naciągacz żerujący na nieszczęściu chorych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wierzę!!!
Wiesz czemu byłeś zdziwiony?Bo Signum współpracuje z Polmedem i te placowki działają na bazie Polmedu a karta signum jest jaknajbardziej tolerowana jak cię na wizyte umówią Panie z Polmedu,zadzwoń na infolinię podaną na karcie SIGNUM odezwą się konsultantki z Polmedu i cię umówią,wiem co piszę bo korzystałam z neurologa ginekologa i internisty już w ramach tego abonamentu,a dokładnie to w Matopacie na ul Storczykowej u pani doktor neurolog Stejka i w Citomedzie na ul Skłodowskiej obydwie placowki w Toruniu,więc warto by było się zgłębić w temat zanim się oskarży o oszustwo,polecam nawet zadzwonić do centrali POLMED w Gdańsku i zapytać czy współpracują z Signum,anawet nie trzebabo dzwoniąc na infolinię już się tego dowiesz,pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niro358
Jest to zwykle naciągactwo.Co to za praca gdzie musisz wyłożyc pieniadze i kupić jakiś pakiet ? Ludzie zastanówcie sie MLM to syf i sprzedaje chłam który albo nie schodzi w stananch, i nie jest dopuszczony na rynek polski, albo usługi mizernej jakości. Wyobrazacie sobie sytuację jak przychodzicie do nowego pracodawcy a on wam mówi " zatrudniam Panią/na na stanowisku sekretarki, ale musicie sobie najpierw zakupić komputer i drukarkę. Ale najlepiej odemnie , bo taki stawiam wam wymóg" , analogiczna sytuacja jest w SIGNUM, oni maja podpisana umowę z Polmedem. Pytanie zasadnicze : Po co mam płaciś pośrednikowi i jeszcze bulić 25 zl opłaty przygotowawczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaDunajska
niro358 - coś chyba słabo czytałeś. To nie praca tylko współpraca. Zresztą podejmując nową pracę też zawsze musisz zainwestować. Dojazd, dodatkowe kursy czy ubiór to wszystko kosztuje. Nic nie ma za darmo. Masz prawo wyboru, nikt Cie do niczego nie zmusza. Ludzie zarabiają w MLM pieniądze, a w tym czasie tacy jak Ty dalej narzekają na wszystko: państwo, rząd, MLM, pogodę... i nic z tego nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Dunajska
Opieka Medyczna SIGNUM to prywatna, abonamentowa opieka medyczna dostępna już od kilkudziesięciu złotych miesięcznie (czyli kilku złotych dziennie)! To skuteczna procedura leczenia CHORY >> ZDROWY. Wystarczy wybrać jeden z 5 wariantów, również rodzinnych, by leczyć się w komfortowych warunkach, z szybkim dostępem do profesjonalnej i kompleksowej obsługi medycznej. Gdziekolwiek. W ponad 1000 nowoczesnych prywatnych placówkach w całym kraju! Za nim coś napiszesz, sprawdź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko ok
a ja tam twierdze ze wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Dunajska
Wszystko jest ok. Wystarczy sprawdzić. 24h Infolinia Medyczna - 7 dni w tygodniu - 365 dni w roku 1000 placówek w całej Polsce pakiety opieki medycznej 3 lekarzy pierwszego kontaktu 26 lekarzy specjalistów konsultacje profesorskie 22 zakresy 230 rodzajów badań laboratoryjnych 25 zakresów badań diagnostycznych medycyna pracy 24h pomoc ambulatoryjna 24h wizyty domowe usługi pielęgniarskie profilaktyczny przegląd stanu zdrowia roczny bilans stanu zdrowia testy alergiczne prowadzenie ciąży szczepienia ochronne profilaktyka stomatologiczna 9 zakresów zabiegów rehabilitacyjnych 24h transport medyczny 61 zakresów chirurgii jednego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regulator
A ja dzwoniłem do nich i nie chcieli mnie umówić do doktora Lubicza. To jednak ściema jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena Salleta
To zapewne Rysiek z Klanu telefon od ciebie telefon odebrał! Ja jak dzwonię na infolinię to tak szybko jeszcze w żadnej firmie mnie nie umawiali, a miałam już medikawer i luxmed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Sara___________________
kochana, pomyś zanim coś napiszesz... link, który podajesz rzeczywiście działa, ale postępują zgodnie z Twoimi wywtycznymi nie znajduje się tam listy wpsółpracujących placówek, a jedynie ściemę - listę placówek, które rzekomo można polecić... ogólnie; interesowałem się tym zajęciem,, ale okazuje się, że jest to parażka!!! nikt nie potrafi udzielić właściwych informacji, nawet ci którzy tam "pracują". wysyłają tylko regułki ze stron lub z prania mózgu, które niewątpliwuie dostali gratis do karty jaką musieli wykupić...tak, jezeli chcesz podjąć współpracę, musisz wykupić pakiet oraz wpisowe 55pln......... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do SARA - marek
Sama widzisz, ze to nie dla Ciebie. Poszukaj czegoś innego. Ja działam od 7 miesięcy i wszystko gra. Polecam sprawdzone źródło informacji np. telefon do firmy. Podadzą wszystko co chcesz np. linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian girtler
Opieka Medyczna SIGNUM -24h Infolinia Medyczna - 7 dni w tygodniu - 365 dni w roku 1000 placówek w całej Polsce pakiety opieki medycznej 3 lekarzy pierwszego kontaktu 26 lekarzy specjalistów konsultacje profesorskie 22 zakresy 230 rodzajów badań laboratoryjnych 25 zakresów badań diagnostycznych medycyna pracy 24h pomoc ambulatoryjna 24h wizyty domowe usługi pielęgniarskie profilaktyczny przegląd stanu zdrowia roczny bilans stanu zdrowia testy alergiczne prowadzenie ciąży szczepienia ochronne profilaktyka stomatologiczna 9 zakresów zabiegów rehabilitacyjnych 24h transport medyczny 61 zakresów chirurgii jednego dnia. Dowiedz się więcej g.damian@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezależny partner S7
Przeglądam to forum i widzę,że z niewiedzy wiele głupot ludzie piszą. W PRODUKCIE, jakim jest abonamentowa Opieka Medyczna Signum - lekarze istnieją, placówki istnieją tylko nie nazywają się Signum, bo Signum jest to produkt-usługa AKTUALNIE spółki S7 Medical Company. Przychodnie mają swoje własne nazwy, np. Medicor i mogą tam nie wiedzieć o Signum, ale będą wiedzieć o Polmed, który realizuje usługę wynikającą z produktu OM Signum. Lekarz robi usługę dla Polmedu, a sprzedażą usługi dla pacjenta zajmuje się S7 nazywając tą usługę Signum - tak najprościej. Jest to bardzo korzystna oferta dla osób, które chcą leczyć się i badać. Jeżeli chodzi o współpracę - żeby zarobić trzeba pracować, a konkretnie zdobywać klientów na abonament Signum. Nie ma tu żadnej ściemy. Jeżeli mogę komuś pomóc odnośnie abonamentu lub współpracy - mój e-mail: j.ryl@omsignum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzony
Przebrnąłem przez te wszystkie posty i żal mi was trochę niedowiarki. Znam osobiście prezesa zarządu i tak jak pisał ktoś wyżej: signum współpracuje z polmedem, którego konsultantki umawiają na wizyty. Placówki nie współpracują z signum tylko z polmedem!!! Poza tym moi drodzy... to jest MLM, w którym można zarobić pieniądze, a dodatkowo masz opcje żeby Twoi znajomi mogli mieć opiekę medyczną. Próbujecie prowadzić jakieś idiotyczne śledztwa. Zadzwońcie raz jeszcze do tych placówek, w których o signum nie słyszeli i zapytajcie czy mają podpisaną umowę z polmedem. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×