Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sposó na zarobek

SIGNUM opieka medyczna-kto się z tym spotkał, opinie

Polecane posty

Gość GRZEGORZ KRAWCZUK
Do gosć kość. Tytułem ścisłości. Produkt oferowany przez Firmę S7 ma cały czas tą samą nazwę OM SIGNUM. Nic się nie zmieniło. Pojawił się tylko inny sposób dystrybucji pakietów poprzez sprzedaż bezpośrednią i MLM za pośrednictwem Firmy S7. Bardzo polecam i pozdrawiam wszystkich niedowiarków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla niedowiarków infolinia 24/h 587759599- rejestracja. S 7 medical company tylko sprzedaje pakiety, współpracuje z Placówkami Polmed to oni obsługują infolinię , jak zadzwonisz zapytają się jakiej firmy posiadasz pakiet ,, i to nie ściema bo takich firm jest pełno które nie raz współpracują z tymi samymi placówkami. Co do Pakietu Signum to możesz wykupić pakiet indywidualnie, inne firmy obsługują tylko duże firmy które wykupują swoim pracownikom hurtem, np. MEDICOVER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kość
Nie bardzo rozumiem, dlaczego w kazdym mlm-ie ludzi piszacych inaczej niż wy, nazywacie (malkontent, niedowiarek). moze podrzucicie jeszcze kilka pomyslow na okreslenie takiej osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość kość czytaj ze zrozumieniem. Pakiet medyczny cały czas jest taki sam czyli extra a firma oferująca pakiety przekształciła się w spółkę zoo i zmieniła nazwę na inną. Nie interesuje mnie temat zarabiania ale co do opieki signum jest rewelacyjna.Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak z ciekawości weszłam na ten temat i jak zwykle osoby które nie umieją zarabiać albo nie chcą psioczą na innych zarabiających. Cali Polacy! lepiej siąść i klepać biedę niż zarabiać:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kość
Jezus, jak to czyta to cierpi, bardziej niż na krzyżu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niro sriro czy jak ci tam nikt nie kaze kupowac c***akietu zeby moc wspolpracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomi0000
Powiem tak jeden zarobi drugi nie . Chodzi mi o to że to zależy od tego w jakim środowisku obracasz się, czym zajmujesz się, jakich masz znajomych itd. Jeśli twoi znajomi to np. Franek budowlaniec , Hela sprzątaczka i Janek dozorca to zapomnij o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna Wilecka
Ale sedno dyskusji nie tyle dotyczyło pakietów medycznych, bo taką PRYWATNĄ opiekę medyczną można sobie wykupić indywidualnie niekoniecznie za pośrednictwem tej sekty. Dyskusja dotyczyła werbowania i zarabiania na naiwnych nierobach, chcących szybko się dorobić w projekcie "anioła biznesu" - jak go sami nazywacie. Większość osób podważa wiarygodność właśnie tej działalności, a nie pakietów medycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRZEGORZ KRAWCZUK
do Pani Grażyna Wilecka. Sz.P. Proszę sprecyzować jakie ma Pani uwagi, co jest niejasne w systemach sprzedaży opartej na marketingu wielopoziomowym? Jestem równolegle uczestnikiem zajmującym się tradycyjnym biznesem i od niespełna 2 lat w MLM i nie widzę w tym drugim sposobie zarabiania niczego złego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalerdmann
Do pani Grażyna Wilecka Czy pani czasem nie przekracza granicy przyzwoitości posługując się takim językiem i okresleniami. Na miejscu firmy która określa pani sektą wytoczyłbym pani sprawę o zniesławienie. Podaj pani uproszczenia nie poprate żadnymi faktami. To zwykły hejt internetowy i trolling. Moim zdaniem powinno się takie osoby karać. Pisze pani bzdury wyssane z pani wyobraźni i niepojetej dla mnie ignorancji faktów. Zgłosiłem pani post bo zwyczajnie "hamstwa nie zniese" Pani Grażyno o jakiej więkoszośc***ani pisze? Proszę o konkrety. Werbować to można ludzi do wojska, do biznesu sie ludzi zaprasza. Po pani wypowiedzi wnioskuje że pani to nikt nawet na kawe nie chce zaprosić i zalewa panią frustracja. Proszę podawać fakty! dość mamy mitów rozpowszechnianych o branży i firmie przez ludzi pani pokroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli nie chodzi o produkt tylko system sprzedazy to po co ta cala dyskusja? Kto chce niech dziala w firmie a kto nie chce to nie , po co pisac co kolwiek . Narzekaja ludzie z poza firmy jaka jest bee, a ci ktorzy sa w firmie chwalą ją i jakos nie skarżą się że jest im źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konradjv
A ja może napiszę krótko. Ponieważ ludzie wdają się tu w niepotrzebne dyskusje lepiej kontaktować się mailowo. Jeżeli jesteś zainteresowany/na wykupieniem pakietu medycznego bądź współpracy proszę o kontakt na adres konradsignum@gmail.com Każdy decyduje o swoim losie! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 4 karty rozmowy nie przeczytałem ani jednego sensownego argumentu ZA. Wiecie co Was odróżnia od innych MLM? Nic! Każdy "super biznesmen" broni go albo obrażając innych wątpiących jakimi są nierobami albo zapraszając do współpracy (50% tutejszych wypowiedzi). Dziwnym trafem wszyscy, którzy wypowiadają się pozytywnie o tej firmie to tam pracują (albo próbują) i rekrutują;) FM Group, EFG, Monavie - wszędzie były te same słowa. Niezależność finansowa, rozwój.... Policzcie sobie szanse na zbudowanie porządnej sieci w takim MLM zakładając 90% szans, że osoba znajdzie osobę itp itd;) I za niedługo tak samo jak o FM, Monavie, Lou Pre tak o S7 będzie cicho:) A teraz czekam na falę hejtu od aniołów biznesu od których pewnie zarabiam i 10x więcej o dziwo też w sprzedaży ale normalnej, a nie złudnych MLMach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomi0000
gość 2015.03.09 cytuje twój tekst: "Na 4 karty rozmowy nie przeczytałem ani jednego sensownego argumentu ZA. Wiecie co Was odróżnia od innych MLM? Nic! Każdy "super biznesmen" broni go albo obrażając innych wątpiących jakimi są nierobami albo zapraszając do współpracy (50% tutejszych wypowiedzi). Dziwnym trafem wszyscy, którzy wypowiadają się pozytywnie o tej firmie to tam pracują (albo próbują) i rekrutująoczko.gif FM Group, EFG, Monavie - wszędzie były te same słowa. Niezależność finansowa, rozwój.... Policzcie sobie szanse na zbudowanie porządnej sieci w takim MLM zakładając 90% szans, że osoba znajdzie osobę itp itdoczko.gif I za niedługo tak samo jak o FM, Monavie, Lou Pre tak o S7 będzie cichousmiech.gif A teraz czekam na falę hejtu od aniołów biznesu od których pewnie zarabiam i 10x więcej o dziwo też w sprzedaży ale normalnej, a nie złudnych MLM" Ale znasz przysłowie każdy żyd broni swojego towaru, na tym polega handel . Widzialeś żeby ktoś krytykował swój towar? jasne że nie , i tak samo ty byś robił, chyba że byłbyś kompletnym idiotą i mówił nie kupuj u mnie :D , ale nie o produkt chodzi bo ten temat jest już zamknięty , tylko o zarabianie w firmie .Dlaczego nie widzę tu na forum "tysięcy oszukanych narzekających że im się nie powiodło" , tylko bandę idiotów którzy nic nie mieli wspólnego z działalnością firmy, przecież nikt was nie chce rekrutować . Tam są potrzebni dobrzy sprzedawcy to handel taki jak inny , jesteś dobry to sprzedasz śnieg Eskimosom, nie nadajesz się do handlu to nie zarobisz ani grosza. Nikt nie obiecuje nie wiadomo czego , masz prowizję od składki ,to od ciebie zależy ile zarobisz. Produkt jest ok to już wiemy , ja już osobiście byłem u internisty,dermatologa, ortopedy a wczoraj miałem rezonans magnetyczny . A werbować nie mam zamiaru nikogo bo po co mi konkurencja ;) i powiem jeszcze tyle że dla mnie mógłbym być sam w firmie, a niestety jest już 2000 sprzedawców , dopóki nikt nie krytykuje produktu jest ok, a współpraca ? macie rację !!! sekta, firma bee omijajcie ją z daleka bo konkurencji mi nie trzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna Wilecka
Do michalerdmann. Proszę mnie nie straszyć, bo się nie boję. Mamy w kraju wolność słowa. I proszę pisać ze słownikiem w ręku, bo chamstwo piszemy przez CH, a nie samo H. Naiwnych ludzi jest cała masa, co niektórzy to niestety wykorzystują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przykry
tomi0000, ja znam takich oszukanych ludzi, którzy stracili pieniądze, mnóstwo czasu i nie zarobili nic. Nie mów, że nie będziesz werbował, bo właśnie osoby, które Ty pozyskasz tworząc siatkę, pracują na CIEBIE. Murzynów szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalerdmann
do Grażyna Wilecka skoro pisze pani o strachu to musiała się pani przestraszyć. Bo wpis jakby delikatniejszy. Naiwna to jest pani pisząc, że szkalowanie i umieszczanie nieprawdziwych informacji na temat konkretnej firmy, instytucji lub osoby, czy też legalnego sposobu zarabiania, to wolność słowa. A gdzie tu odpowidzialność za słowa? Wolność bez odpowiedzialności to się anarchistom śni. A przytyk o ortografii. Poniżej pasa, wstydziłaby się pani. do Przykry rasistowski tekst, ingorancja i prostactwo. Znam to ja tysiące anonimowych troli takich co jak ty, wypisują że znają kogoś gdzieś tam go spotkali, co ich ktoś tam, jakoś tam oszukał a było to kiedyś tam. Ludzie zwykli mierzyć innych swoją miarą wartości. Naprawdę w taki sposób traktujesz współpracowników? ludzie piszcie o faktach. KONKRETY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna Wilecka
Do michalerdmann, w sumie mam to w d***e co Pan myśli. Bałam się czy nie bałam, srałam czy nie srałam...Może mi Pan skoczyć. Szkoda mojego cennego czasu na pańskie wypociny. Umoralniać może Pan kogoś innego, a nie mnie. A pisanie bez błędów w ojczystym języku powinno być priorytetem dla Polaka, ale jak widać ważniejsze jest mądrowanie się anonimowo na tematy żałosne niż mowa ojczysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zainteresowała mnie ta firma, nigdy o niej nie słyszałam, a dyskusja tutaj odbywa się w szczególności pracy w tej firmie, ja chciałabym się tylko dowiedzieć czy polecacie opiekę medyczną którą oferuje ta firma? Proszę was o szczere opinie, wszystkie za i przeciw, bo nie wiem na którą firmę się zdecydować, a nie chciała bym zapłacić, a później jak będę chciała pójść do lekarza to albo nie będą odbierali telefonu albo będą jakieś problemy typu: "Przykro mi, ale to ubezpieczenie jest nie ważne' lub 'Niestety nie słyszeliśmy o takiej firmie i nie musi Pani zapłacić za wizytę' .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc wybierz enel-med, lux-med. oni w 100% Ci nie odmówia opieki, a tutaj, Bog jeden wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, ale ja niestety jestem aktualnie na bezrobociu i nie stać mnie aby płacić prawie 300zł miesięcznie. Dlatego szukam jakiejś firmy, która jest 'dobra' i zakres usług ma 'w miarę'. Rozważałam jeszcze kwestie Axa, ale zakres świadczeń ma nieco bardziej ograniczony i w porównaniu z tą niestety się nie kalkuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą z tego co wiem to te placówki nie obejmują leczenia w mojej miejscowości niestety :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRZEGORZ KRAWCZUK
Witam ponownie. Sam jestem zarówno klientem usługi oferowanej przez Firme S7 jak i współpracownikiem. Aby móc sprzedawać produkt/usługe i być wiarygodnym należy być najpierw konsumentem i sprawdzic na sobie " czy to działa". Potwierdzam - działa. Jestem z Poznania, gdzie mogę skorzystać z blisko 3o placówek ( w całej Polsce jest ich ok. 1000), wizyty sa umawiane na konkretny dzień i godzinę i dodatkowo otrzymujemy potwierdzenie z przypomnieniem o wizycie. Personel jest profesjonalny i uprzejmy. W razie potrzeby lekarze wystawiają zwolnienie L4. Do tej pory miałem tylko do wyboru korzystanie z prywatnej, drogiej służby zdrowia, gdzie za każdą konsultację i badanie płaciłem. Teraz w ramach wybranego abonamentu mam NIELIMITOWANY i bez dodatkowych opłat dostęp do 3 lekarzy pierwszego kontaktu i 24 specjalistów. Ponadto mogę wykonać całą gamę badań diagnostycznych i również profilaktycznych. I to wszystko w cenie 120 pln czyli równowartości jednej wizyty. Polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziękuję za konkretną odpowiedź. Ja nie chcę wchodzić w żadne spółki tylko interesuje mnie jedynie opieka medyczna. Niestety nasze kochane NFZ wyliczyło mi składkę 372zł + 890 dopłaty (jak bym chciała dobrowolnie podpisać umowę z nimi) za to, że nie jestem przez nich ubezpieczona więcej niż 3 m-ce, a w urzędzie pracy nie zarejestrują mnie, bo nie mam możliwości zameldowania się tutaj, więc już nie będę opisywać w jak chorym kraju żyjemy, bo to pewnie każdy wie. Ale dziękuję Panie Grzegorzu za konkret i właśnie też myślałam o tym wariancie, ale to jak dla mnie są dosyć duże pieniądze i po prostu nie stać mnie na 'pomyłki', a zależy mi na pójściu do lekarza. Serdecznie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena Wadecka
Skoro to jest taki super produkt (oferta), to czemu o tym nie mówią w TV, w necie i w gazetach nie piszą????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to co dobre i dobrze się sprzedaje nie potrzebuje reklamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bo to co dobre i dobrze się sprzedaje nie potrzebuje reklamy oczko.gif" Słyszałem to juz o kilku innych produktach sprzedawanych tym systemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRZEGORZ KRAWCZUK
Odp. do Gość. Są pakiety tańsze, rozpoczynające się od kwoty 65 pln/m-c ! Są tutaj 3 lekarze pierwszego kontaktu i 7 podstawowych specjalistów - BEZ LIMITU i SKIEROWAŃ - okulista, laryngolog, ginekolog, dermatolog, urolog, neurolog, chirurg ogólny - całkiem dobre zabezpieczenie zdrowia. Są również możliwości nabycia takiego pakietu za 1 PLN. W przypadku zainteresowania podam szczególy. Naprawdę warto, ponieważ zdrowie mamy jedno, jak się je traci to nagle ludzie znajdują pieniądze z każdej strony . Po co dopropwadzać do takiej sytuacji? Pakiety medyczne mają też tą przewagę, że skoro w ramach nich możemy udawac się do lekarzy i wykonywać badania laboratoryjne bez ograniczeń, to należy zadbać o profilaktykę. Jest udowodnione, że 90 % chorób można byłby sie ustrzec, gdyby wcześniej były przeprowadzaone badania kontrolne. Nic dodać nic ująć tylko podjąć jedynie słuszną decyzję. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×