Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sposó na zarobek

SIGNUM opieka medyczna-kto się z tym spotkał, opinie

Polecane posty

Gość Partner S7
Wszelkie niezbędne informacje na temat produktu i współpracy z firmą S7 Medical Company zostaną przedstawione na dzisiejszym webinarze, przez prezesa firmy Daniela Kubacha. Warto skorzystać, tym bardziej, że wejście jest darmowe. Adres do rejestracji: www.s7online.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szary Kowalski
Dobra MLMowcy - pochwalcie się ile zarabiacie miesięcznie/rocznie na tej współpracy, a może przekonacie niedowiarków (w tym mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście się z tym nie spotkałam, ale mam karte medyczną dla całej rodziny w Agro Medica http://agromedica24.pl/ Polecam. Nie ważne czy jestem w mieście rodzinnym czy na wakacjach w każdym momencie dzwonię na infolinie i umawiam się na wizytę w najbliższej placówce ( a jest ich sporo) :) Dla mnie i dla mojej rodziny odpowiedni. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O! To tak jak ja !Agro Medica i też jest to MLM. Ale nie mam nic przeciwko. Nowy produkt, więc fajnie się sprzedaje, dopiero początki firmy, mam nadzieję trochę zarobić. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekcja pokory
A o swoich dochodach milczą jak zaklęci. Ilu z was już nie ma na życie? Każdy żyd swój towar chwali ale do czasu...Ilu z was już dziaduje? No powiedzcie coś na temat waszych miesięcznych zarobków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egon1221
Oferta Współpracy Poszukujemy osób na stanowisko Doradca ds. opieki medycznej Opis stanowiska - podpisywanie umów oraz pełnomocnictwa z klientami - kompletowanie dokumentacji Po zdobyciu doświadczenia zostań managerem i zbuduj swój własny zespół! Wymagania: - wykształcenie min. Średnie - Własny samochód lub inna możliwość niezależnego transportu - Dostęp do Internetu i umiejętność korzystania - Nastawienie na sukces i chęć poszerzania wiedzy - Wysoka kultura osobista, - mile widziane osoby po 23 roku życia i z doświadczeniem w sprzedaży Oferujemy: -Wysokie wynagrodzenie prowizyjne -Nienormowany czas pracy -Rozwój kariery w międzynarodowej firmie w Polsce i innych krajach -Naukę nowego zawodu (szkolimy od podstaw!) -Nieograniczone możliwości własnego rozwoju przy wsparciu firm -Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole, -Pracę w dynamicznie rozwijającym się sektorze usług medycznych -Program wsparcia skutecznych przedstawicieli: a)program samochodów służbowych b)specjalistyczne pakiety szkoleń przygotowujących do pracy na opisywanym stanowisku pracy (podstawowych, oraz dodatkowych – cyklicznych podnoszących kwalifikacje) c)bogaty system motywacyjny d)wyjazdy zagraniczne e)premie f)nagrody Prosimy o przesłanie swojego CV na adres: krystian.kubach@gmail.com, tel. 889220990. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam uważnie wszystkie wpisy i płakać się chce na myśl, jakim jesteśmy narodem. Sami malkontenci, marudy i lenie, bo jak nazwać kogoś, kto nie robi nic innego, tylko siedzi przy komputerze i wypisuje bezpodstawne brednie na temat czegoś o czym nie ma zielonego pojęcia. Wszyscy, którzy tak "plujecie" na tych, którym się chce ruszyć du.ę, żeby do czegoś w życiu dojść, wzięlibyście się wreszcie do roboty, a nie narzekali na wszystko dookoła. Nawet jeżeli nie lubię tzw. domokrążców, mam do nich wszystkich szacunek za to, że w ogóle coś robią. Poza tym nie każdego stać na bycie internetowym marudą, niektórzy muszą zarabiać na życie i lepiej, że robią to tak, aniżeli mieliby kraść lub żebrać. Inna sprawa, że sprzedaż bezpośrednia, to nie zawsze MLM i w przypadku S7 mamy do czynienia z bardzo ciekawą formą MLM-u, a jego atrakcyjność tkwi w wyjątkowym produkcie. To nie perfumy, suplementy diety, czy jakieś chińskie d**erelki do domu. Oferowanie pakietów medycznych można porównać do sprzedaży abonamentów na usługi telekomunikacyjne, ubezpieczeń, kredytów i innych produktów finansowych. Zwróćcie uwagę, że otwarcie biura, placówki, punktu usługowego wiąże się z zatrudnianiem pracowników, ktoś ich musi opłacić, zapłacić im ZUS, zapłacić koszty najmu itp, itd. Dlatego ktoś mądry wymyślił kiedyś MLM, żeby te koszty całkowicie zminimalizować. MLM jest nowoczesną formą zarabiania pieniędzy i tylko osoby inteligentne i pracowite mogą ten system zrozumieć, a zdeterminowane - zarobić naprawdę dużą kasę. Weszłam tutaj tylko po to, aby sprawdzić firmę przed podjęciem decyzji o zakupie pakietu i teraz już wiem, że takie fora są bez sensu, jeżeli zabierają w nich głos kompletni ignoranci. Kilka wpisów konkretnych, reszta totalny chłam. Ale ponieważ lubię sprawdzić wszystko u źródła, zadzwoniłam na infolinię medyczną i mam potwierdzenie, że to działa. Jeżeli chcecie konkretów, sprawdzajcie u źródła, a nie sugerujcie się opiniami takich osób, jak większość zabierających tu głos. Zresztą wystarczy popatrzeć na styl i gramatykę wpisów, żeby wiedzieć, który potraktować poważnie, a który nie. Pozdrawiam i życzę wszystkim, aby nasz naród wreszcie przejrzał na oczy i zmądrzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prezes firmy
Wszyscy jesteśmy dorośli i każdy ma swój rozum. Skoro chcesz sobie wykupić pakiet S7, to wykup. Twój wybór. Nie promuj jednak czegoś, czego nie sprawdziłaś w praktyce. Dyskusja toczyła się głównie na temat współpracy w tej firmie i tu znam masę negatywnych opinii...To rodzaj piramidy gdzie udaje się tylko nielicznym, tym na samej górze. Sekta taka jak inne. Gratuluję tępoty i radzę włączyć myślenie!!! A przy komputerze siedzą właśnie ci, którzy próbują oszukać i namówić kolejnych naiwnych na tę firmę. Ja zarządzam trzema firmami i miałam propozycję wejścia w struktury tej działalności. Po dwóch spotkaniach prezentowanych przez pana Kubacha podziękowałam i cieszę się z tego. Moi znajomi stracili tylko pieniądze i mnóstwo czasu. Dlaczego tak mało informacji jest na temat tej firmy? Wszędzie podawane są cząstkowe informacje powtarzane niczym mantra. Opinii osób pracujących w tej firmie nie znajdziecie! Bo to sekta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek Bartyzel
S7 jest to firma moich marzeń. Jeszcze pół roku temu, kiedy zaczynałem swoją przygode z marketingiem sieciowym, nie wiedziałem że natrafię na taką firmę, która rzeczywiście wypłaca i szanuje swoich klientów jak i niezależnych partnerów. Przyznaje że jestem w tej firmie głównie w celach zarobkowych...takie okazje trzeba wykorzystywać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naciągacze
piękną wodę z mózgu wam robią w tej firmie. a dlaczego w internecie nie można znaleźć żadnych informacji i opinii, tylko same reklamy tej firmy. pod artykułami które sa w sieci jest zakaz wystawiania komentarzy. to faktycznie jakaś sekta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaMaj
Widziała, że w SIGNUM S7 działają osoby, które dwa lata temu naciągały do innego biznesu, a 4 lata temu jeszcze do innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Myślący
Wiem że troche poza tematem, ale widzę że pełno tutaj biznesmenów. http://wyborcza.pl/1,127825,6846426,Lowcy_nieszczesc__czarne_owce.html Powiedzcie, kto z was jeździ Porsche Panamera S? Kto z was ma Rolexa za kilka tys (nie mam na myśli o tym z Egiptu) ? Kto z was ma dwa apartamenty? I kto z was wydaje 1,5 tys. euro na jedzenie w Barcelonie? No właśnie, wasz szef... To jest właśnie MLM:) Pozdrawiam wszystkich:) Ps. Darujcie sobie wypowiedzi: NIEUDACZNIK, STANDARDOWY POLAK, NIC NIE OSIĄGNĄŁ Itp. JA NIE NARZEKAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z przedmówcą. Zapierniczają dla szefa, a sami ledwo rodzinę utrzymują i są nieudacznikami. Żaden się nie przyzna do porażki, bo ich obowiązuje tajemnica. Podpisują cyrograf i muszą siedzieć cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRZEGORZ KRAWCZUK
Jestem w Firmie S7 od maja 2014 czyli prawie od początku. Zacząłem od " zera", jak każdy kto wchodzi do nowego biznesu. Dzisiaj po 9 miesiącach mam pozycję lidera, ale tylko i wyłącznie dlatego, że pracuję i jeszcze raz pracuję. Osoby, które nie są stworzone do samodzielnego i kreatywnego działania, które nie odnajdują w sobie konsekwencji i wytrwałości a w zamian potrafią jedynie narzekać i hejtować powinni szukać pracy na etat i tam pozostać. Dlaczego osoby, które wykonuja setki spotkań, prezentacji, działąja on-line i kiedy uwieńczeniem ich cieżkiej pracy jest sukces zawodowy w postaci różnych zewnętrznych atrybutów, dlaczego tacy ludzie wzbudzają zazdrość i nienawiść tych, którzy w domowych pieleszach, anonimowi, schowani za nickami krytykują, wymyślają niestworzone rzeczy ? Dobra rada . Każdy niech rozpocznie od siebie, przestańmy uprawiać maszą dyscyplinę narodową - malkontenctwo i narzekanie. Jest nowy rok czas na odmianę, wprowadzenie zmian. Jeśli ktoś chce rozpocząć współpracę w naprawdę dobrej, rokującej firmie pod " skrzydłami" osoby, która zaangażowała się w ten biznes zapraszam do kontaktu. tel. 796 666 226 lub ofertybiznes@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myslący Rafał malkontent
Uwielbiam to słowo! "malkontenci"!!! Pojawia się w co drugiej waszej wypowiedzi:) Pozdrawiam ze słonecznej La Gomery. Ps. nikt nie odpowiedział na moje pytanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRZEGORZ KRAWCZUK
Rafał Myślący - do Ciebie kieruję tą wypowiedź. Nie mam Porsche Panamera, Rolexa i dwóch apartamentów, nie wydaję równiez 1,5 tys. Eur na jedzenie w Barcelonie. Jeśli to jest dla Ciebie wyznacznikiem bycia szefem - jest O.K. Te ruchomości, o których raczyłeś wspomnieć mogą faktycznie leżeć w sferze mozliwości twórców i co najwyżej 3 % managerów MLM. A dlaczego tylko oni mogą siegnąć po takie laury? Odpowiedź jest prosta. To że 1000 osób mówi , że " pracuje" w MLM/DS nie znaczy wcale, że faktycznie w 100 % się angażują. Jeśli pójdziesz do etatowej pracy i dasz z siebie 10-20% możliwości czy w kolejnych miesiącach szef bedzie utrzymywał Ciebie jako niewydajnego pracownika? Podobnie jest w MLM, tylko, że ludzie nie chcą widzieć i przyznać, że jeśli chcą mieć wymierne efekty , pieniądze, dodatkowe granty, to muszą pracować. Im są niżej w strukturze, tym ciężej, ponieważ są na etapie tworzenia bazy klientów, współpracowników, z których po 3-5 latach stworzą stabilną sieć swoich konsumentów/partnerów. Innej drogi nie ma. Jeśli ktoś zakłada, że przez sam fakt bycia w strukturze sprzedaży bezpośredniej lub marketingu wielopoziomowym zbuduje swoje pasywne dochody vel pensję , to życie bardzo to szybko skoryguje. To jest powód dlaczego w tym systemie taki nikły % ludzi zarabia pieniądze. Pozostali , którzy nawet uczestniczyli w szkoleniach, wrócili po nich do domu i nie podjęli działania zawsze będą mówili, że to nie działa, nie sprzedaje się, że piramida, że oszustwo i.t.d. Reasumując. Staropolskie przysłowie " Bez pracy nie ma kołączy" ma tutaj również zastosowanie. Mam nadzieję, że odpowiedziałem na Twoje pytanie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejna ofiara
A jakie masz wykształcenie Grzegorzu Krawczuk, bo z wypowiedzi wynika, że gimnazjum skończyłeś. Przy średnim wykształceniu pojąłbyś, że ktoś na Tobie zarabia i robi Cię w trąbę. Jesteś od maja 2014 roku w firmie S7 i Twoim zdaniem to jest jej początek?????????????? Jesteś głupi w takim razie!!! Ta firma ma wiele twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRZEGORZ KRAWCZUK
Do "Kolejna ofiara " - reprezentujesz niski poziom kultury osobistej , ale podejmę się dyskusji z Tobą, jeśli przestaniesz być anonimowy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myslący Rafał malkontent
Grzegorzu. wszystko pięknie, ładnie itd. Mam nadzieje, ze cięzką praca dojdziesz do połowy tego co Twój szef, on na szczęście nie musiał na swój majątek pracować w ogóle:) Dyskusje z mojej strony uznaje za zamknięta, bo to jak z reprezentantami świadków jehowa! Ja swoje, oni swoje! Pozdrawiam i ślędzę dalej wątek. R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WydatkiPublicznePL
Zajmuje się tym i w ogóle tematyką służby zdrowia, opieki medycznej (wydatkipubliczne.pl). Korzystam i proponuję s7. Warto! Naturalnie najpierw należy poczytać, porozmawiać. Sprawdzić czy to dla mnie, dla mojej rodziny a może firmy. Jedno jest pewne, firma działa, jej założyciel to tzw anioł biznesu nagradzany w wielu prestiżowych konkursach. Pozdrawiam - wydatkipubliczne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika K
Kolejny opętany zabrał głos. A ja nie proponuję tej firmy. Naciąganie ludzi, a i tak trzeba korzystać z prywatnej służby zdrowia. Chyba tylko osoby wykupujący najdroższy pakiet i będący członkiem tej sekty traktowany jest po ludzku w ośrodkach zdrowia. Ale też wątpię...Może jedynie jak króla traktują pana anioła sukcesu. Wam straszną sieczkę z mózgu robią. Ktoś wyżej napisał, że dyskusja z wami, to jak ze świadkami Jehowy...To prawda!!! Bardzo trafne określenie. A ten wasz "anioł biznesu" (świetne określenie hahahahahahaaa) nie jest jedynym "człowiekiem sukcesu" (specjalnie w cudzysłowie) w tym kraju, ale jako jedyny nie doszedł do tego ciężką pracą, tylko cwaniactwem i wyzyskiem innych. Kiedyś była piramida Amway. Tam też stawiano na sukces i współpracowników traktowano jak roboty... Członkowie mieli uwierzyć, że ich firma jest wyjątkowa, powinni wierzyć, że „im się uda”, powinni też wierzyć w wyjątkowość przywódców ich firmy. Byli też uzależnieni ekonomiczne dystrybutorów od firmy. Byli także poddawani intensywnej indoktrynacji. Na nic nie mieli wpływu w firmie. W zasadzie mogli tylko i wyłącznie sprzedawać towar. NIE POLECAM USŁUG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRZEGORZ KRAWCZUK
Do Weronika K. Jako osoba w średnim wieku, funcjonuje zarówno w od ponad 25 lat w biznesie tradycyjnym i alternatywnym. Jestem też uczestnikiem programu S7 propagującego prywatną, abonamentową służbę zdrowia - korzystam z lekarzy w całym kraju i nie zauważyłem, abym był źle traktowany lub miał dodatkowo płacić za konsultacje lub badania. A mam tylko pakiet " średni". Amway, o którym raczyła Pani wspomnieć to firma, która przez 20 lat jest w czołówce światowej w rankingu sprzedaży bezpośredniej i absolutnie nie ma to nic wspólnego z piramidą finansową. Zachęcam do przeczytania pism branżowych z zakresu sprzedaży bezpośredniej i marketingu wielopoziomowego. A odnośnie Anioła Biznesu, jest sprawą godną pochwały, że w Polsce jest młody, przedsiębiorczy człowiek, który potrafi stworzyć firmę od 0, wprowadzić ją na giełdę papierów wartościowych a przy okazji dać możliwość wielu ambitnym i konsekwentnym w DZIAŁANIU !!! osobom, na stworzenie swojej wolności finansowej. Biznes alternatywny, o którym wiele osób niezbyt dużo wie a im mniej wiedzą tym bardziej krytykują wymaga samozaparcia w dążeniu do wyznaczonego celu. Jedynym, skutecznym sposobem na jego osiągnięcie jest reguła CUD-u - Czas Uniesć Dup.. . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie NP
Faktycznie, NP tej firmy to jak Świadkowie Jehowy, mają argumenty i wiedzą co mówią a poza tym najczęściej coś osiągnęli w tej firmie. Tak więc nikt Wam tak naprawdę nie ubliżył (chociaż miał zamiar) a wręcz przeciwnie. Powodzenia w pracy i wielu klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damnian
Polecam wszystkim ten biznes. Różnica między tradycyjnym biznesem, a biznesem MLM, jest taka, że w tym pierwszym musisz sporo się natrudzić, a i to nie gwarantuje, że osiągniesz sukces. W MLM natomiast już samo to,że robimy co robimy uznajemy za sukces. Pozdrawiam ludzi sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafal Malkontent
Damianie, aż się uśmiechnąłem. Nie ma jak poprawić sobie humor w poniedziałkowy poranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwierzę jak zobaczę :) Konkretnie proszę nr tel i imię i nazwisko i kwotę jaką dana osoba zarobiła miesięcznie ( najlepiej FV bądź pasek skanem) Bo takie pitu pitu ile to można zarobić to między bajki można włożyć Skoro takie dobre zarobki to proszę ile zarobie po powiedzmy 2 miesiącach normalnej pracy 6-8 godz dziennie i załóżmy że przez okres tych 2 miesięcy znajdę 3 klientów na produkt oferowany przez firmę słucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalerdmann
Moje trzy grosze w temacie.... żeby definitywnie zamknąć niektórym twarz (szczególnie anonimom): lekarzbezkolejki.info.pl dowód na to, że ten produkt działa i jest bardzo wysokiej jakości. Zanim przystąpiliśmy z żoną do współpracy z firmą S7 przetestowaliśmy całą gamę dostępnych usług. Ona ma pakiet najdroższy, ja najtańszy. W obu sytuacjach jakość produktu jest godna polecenia, nie ma się czego przyczepić. apropo zaczynajacych w MLM "Musisz wytrzymać tymczasową utratę statusu społecznego w oczach ignorantów" Eric Worre Prawda jest taka, że marketing sieciowy nie jest idealny. Jest po prosty LEPSZY. I taka jest rzeczywistość! kontakt ze mną: m.erdmann@omsignum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie zarabiam w tej firmie ale mam wykupioną u nich opiekę signum od maja 2011 roku pakiet srebrny i jestem zadowolona bardzo:-) Mam lekarzy na telefon w każdym zakątku Polski gdzie przebywam więc szczerze polecam pakiety signum.W tej chwili firma zmieniła nazwę ale opieka medyczna cały czas jest na bardzo wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kość
zmieniła nazwe? jak to? po co zmieniac nazwe skoro cos jest doskonałe?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×