Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sposó na zarobek

SIGNUM opieka medyczna-kto się z tym spotkał, opinie

Polecane posty

Gość gość
dla klienta firma nie jest przyjazna. zawiesza dostępność do lekarza regularnie co jakiś czas. powód - brak opłat. Moje opłaty idą regularnie do 10 dnia każdego miesiąca z polecenia zapłaty. Firma ma trudności z księgowaniem. traci na tym klient. UWAŻAJ przyszły kliencie zapłacisz, a nic nie zyskasz' Bądź ostrożny w podejmowaniu decyzji. Zarobek się skończy wraz z zadowoleniem klientów. pozdrawiam jedna z zawiedzionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla klienta firma nie jest przyjazna. zawiesza dostępność do lekarza regularnie co jakiś czas. powód - brak opłat. Moje opłaty idą regularnie do 10 dnia każdego miesiąca z polecenia zapłaty. Firma ma trudności z księgowaniem. traci na tym klient. UWAŻAJ przyszły kliencie zapłacisz, a nic nie zyskasz' Bądź ostrożny w podejmowaniu decyzji. Zarobek się skończy wraz z zadowoleniem klientów. pozdrawiam jedna z zawiedzionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość rozczarowany 111111
Po wysłuchaniu prezentacji z firmy S7... (OFERTY PRACY) Jak się okazuję chodziło mu wyłącznie o zachęcenie mnie do kupna pakietu medycznego. Zmarnowałem swój czas. Firma według mnie jest niezbyt rzetelna i niezbyt nastawiona na współpracę skoro chce aby płacić za szkolenia. Która firma proponując pracę pobiera opłaty za szkolenia? Przepraszam w sumie nie za szkolenia tylko jak to ujął Pan T... jest to opłata za catering kawę, herbatę itd... współpracę zaczną z Tobą jeśli podpiszesz umowę na 12 miesięcy na pakiet medyczny, nie istotne że masz już gdzie indziej opiekę prywatną. Bez tego nie zaczniesz współpracy. Jednym słowem szukają tzw "Jeleni" co się nabiorą że zarobią miliony. Bo jak masz zarobić skoro otwierając działalność muszisz opłacić ZUS, (nie zależnie od tego ile zarobisz) a pewnośći że miesięcznie zarobisz tyle żeby opłącić ZUS I PODATEK nie masz :D trzeba być desperatem żeby podjąć się takiej pracy. P.S nawet podczas prezentacji gdzie możesz zadawać pytania to i tak te niewygodne dla nich są moderowane i usuwane żeby nikt ich nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 36
Do Gość rozczarowany obawiam się, że trafiłeś na nierzetelnego przedstawiciela signum; aby współpracować z firmą nie ma konieczności wykupienia pakietu medycznego! Sama zaczynałam bez :-) poza tym nie ma także potrzeby, abyś na początku współpracy zakładał działalność godpodarczą; a za szkolenia płacić nie trzeba - ostatnio byłam na szkoleniu w Poznaniu i nie kosztowało mnie to ani 1 zł; jeżeli chcesz zweryfikować wiedzę w tym temacie zapraszam do kontaktu m.rewers@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient4s
Witam. Mam wykupiony pakiet Pomarańczowy, pracuję jako freelancer ( pracuję przy kompie - grafika itp) i nie mam czasu na kilkutygodniowe czekanie na lekarza. Moje doświadczenie z Signum - w niedzielę byłem na grillu, coś mi wpadło do oka. Wieczorem - oko zaczerwienione, dzwonię aby zarejestrować się do okulisty. W poniedziałek oddzwaniają do mnie i proponują wizytę na godz. 16:00. Sprawnie, szybko, zupełnie nie jak w państwowej placówce. Okazało się, że mam zapalenie spojówki :( Aby inni mogli podjąć decyzję czy warto wiązać się z tą firmą, proponuję zamieścić swoje doświadczenia związane z obsługą - te dobre i te złe. Na ich podstawie można wyrobić sobie zdanie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4Signum
Witam, Osoby zainteresowane tematem prywatnych abonamentów medycznych Signum zapraszam na stronę www.4signum.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flingston
Do Klient4s Tak samo dostałbyś się szybko do prywatnego lekarza okulisty...Nawet w tym samym dniu, a nie w poniedziałek dopiero. Płacisz co miesiąc składkę na pomarańczowy pakiet, więc to tak, jakbyś zaliczył wizytę prywatną. Wielka mi łaska, że Cię przyjęli!!!! Śmieszne to jest, co piszecie o tym Signum. To jest normalna prywatna opieka lekarska, tyle, że płacicie co miesiąc za te usługi abonament i to niemały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient4s
Z oczami mam problem od czasu do czasu, mam porównanie z dostępnością również do prywatnych lekarzy. Ostatnio pilna wizyta u okulisty kosztowała mnie 200zł. Tak, to jest zwykła prywatna opieka medyczna - jest tylko jedna różnica - płacę jedną stałą kwotę i korzystam. Nie zaskakują mnie niespodziewane wydatki. A czy płacę dużo? 65zł - mi się opłaca, każdy musi sobie sam skalkulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malaxer_2000
W Krakwie pakiety medyczne OM Signum oferuje multiagencja ubezpieczeniowa ASTOR ubezpieczenia-astor.pl/pakiety-medyczne.html Mamy dwa w jednym dobry pakiet medyczny i niedrogie dobrze dobrane ubezpieczenie np. samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paddi
Mam pytanie, mam własny gabinet rehabilitacji w Katowicach, mam wprawdzie stałych pacjentów, ale przydałoby się więcej. Czy przez SIGNUM zwiększy się liczba osób? jeśli tak, jak mam dołączyć swój gabinet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszuści nie wypłacają pieniędzy, szkoda znajomych i własnego czasu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Łukasiak
Sprzedaję pakiety prywatnej opieki medycznej OM Signum. Firma się rozwija i podpisuje umowy z coraz większą liczbą placówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam abonament w Dea Salus i chwale sobię . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie mi halo o tym signum zwykły pakiet medyczny jak inna firma Medicover , Luxmed, Amazon itd Dzwoniąc na infolinię łączy z infolinią Polmed tam każe wybrać z jakiej firmy posiadasz pakiet medyczny wciskasz 7 i łączy z rejestracją to wszystko ja mam już taki pakiet rok , płacę nie mało bo 200 zł ale tylko od takiego pakietu minimum mam rezonans magnetyczny a miałem uraz kręgosłupa. od tej pory byłem u kardiologa, okulisty, laryngologa, miałem tomografię głowy, holter ciśnieniowy, echo serca jest od ręki w gabinecie kardiologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona897
Osobiście mam dobrą opinię o pakiecie medycznym Edoktor24, który jest dostępny tutaj https://edoktor24.pl/uslugi . Jest to bardzo innowacyjne przedsięwzięcie, które naprawdę ułatwia życie i niewiele kosztuje. Plusem jest to, że przez całą dobę mamy dostęp do specjalistów z różnych dziedzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko ładnie pięknie ale... okazuje się że nie mamy do wykorzystania lekarzy z puli placowek podanych w pakiecie- jak mnie poinformował przedstaiciel- tylko z jednej placówki głównej, dopiero jeśli tam nie będzie usługi odpowiedniej mogą poszukać w innej dlatego jeśli znajdziecie fajnego lekarza w innej placówce podanej w pakiecie to nie łudźcie się że się do niego dostaniecie w ramach pakietu nawet jeśli nie pasuje wam godzina i dzień ich to nie obchodzi... ponadto badania laboratoryjne, mamy tutaj sytuację jak w NFZ, nie możecie sobie zrobić badań we własnym zakresie(a'la za darmo bo w ramach pakietu) lekarz musi wam dać skierowanie no chyba że sobie dodatkowo zapłacie to owszem:) Napisałam tutaj ponieważ niektórzy oczekują fajnej sprawnej opieki a tak naprawdę trzeba się również nagimnastykować a niewielu przedstawicieli wam to przekaże... nie narzekam bo korzystam, ale miałam nadzieję na uniknięcie kolejek i glupkowatej biurokracji , jak widać kasę płaci sie spora a niewiele z tego mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedstawicielNP
moja opinia jest pozytywna, pakiety medyczne na chwile obecną są bardzo pożądane ponieważ wszyscy wiemy jaki mamy NFZ - na sprzedaży pakietów nieźle zarobiłem w razie pytań proszę o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Broker
Jak nigdy, przeczytałem wszystkie wpisy na 6 zakładkach od początku powstania tematu. Nie wiem, jaki efekt autorzy tych wpisów chcieli osiągnąć ? Na tyle wpisów tylko jedna osoba wniosła coś sensownego w temacie. Informację tą podała Pani o zawieszeniu usługi w przypadku braku zaksięgowania płatności abonamentu. Z relacji Pani jasno wynika, że problem powstał na styku relacji Provider-Operator. Czy jest na tym forum osoba, która jest to w stanie rzeczowo wyjaśnić ? A drugie pytanie brzmi : dlaczego firma OM S7 działająca jako operator zdecydowała się na dystrybucję tej usługi przez kanał MLM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam podejmowania współpracy z tą firmą na żadnym polu. Nie przekazują rzetelnych informacji na spotkaniu sprzedażowym, a obsługa posprzedażowa jest żadna. Czerpią korzyści finansowe z niedopowiedzianych informacji. Jakość usług bardzo mizerna, a rezygnacja ma wiele obwarowań. Nawet wrogowi nie polecę takiej firmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważajcie drodzy państwo na tą firmę, ich prezentacje oraz obietnice są cudowne. W praktyce by zarobić 3000 pln, trzeba narobić się jak wół i wydać na dojazdy, na telefony, na materiały reklamowe dwa lub trzy razy tyle. Skórka nie warta wyprawki. Lepiej zając się normalną rzetelną pracą niż bawić się w domokrążcę. Odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz juz nie signum a http://7play.com.pl/ ewentualnie 7playsystem. Byłam właśnie na webinarze, na niewygodne pytania nie odpowiadają, albo nagle przypadkiem ktoś kasował cały czat! Aby rozpocząć współpracę trzeba wpłacić 39 zł i obowiązkowo wykupić pakiet, najtańszy 139 zł. Pytałam o listę placówek, które realizują usługę i oczywiście odpowiedzi nie dostałam, umowa podpisywana na 24 miesiące bez mozliwości zerwania, nawet jak stracisz prace musisz płacić, ja podziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze ciekawostka jaką znalałam o ich pakietach concierge medyczny: "Nie jesteśmy infolinią służącą do umawiania wizyt do lekarzy NFZ lub innych placówek medycznych. S7 Concierge – Jak działa? Uruchomienie usługi następuje po wykupieniu abonamentu Po zaistnieniu potrzeby medycznej, uprawniona osoba dzwoni do Concierga Medycznego S7 lub wypełnia formatkę na stronie internetowej Concierge przyjmuje zgłoszenie i oddzwania z propozycją(ami) konsultacji medycznych lub innych usług medycznych Po dokonaniu wyboru klient zawiera umowę, opłaca usługę (przelew lub karta kredytowa) i usługa jest realizowana" czyli płacisz abonament za to, ze ktoś za ciebie obdzwoni prywatne gabinety a ostatecznie i tak płacisz za wizytę!!! 139 zł co miesiąc za to, że ktoś za ciebie wybierze numer i umówi wizytę! oszustwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arti001
Signum Opieka Medyczna to nie 7play.com.pl jak gość napisał wyżej, a obecnie są to usługi świadczone pod marką S7Health firmy S7 Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu pl. Orląt Lwowskich 20D. Czytając posty odnoszę wrażenie, że są pisane przez osoby wszystko już wiedzące, które nigdy nie podjęły działania, aby poznać możliwości chociażby zarobkowe http://s7partner.dbm.org.pl/wspolpraca/ jakie stwarza firma i nie wiem czy mój post dla kogoś będzie tu pomocny, bo osoba która po 4 miesiącach współpracy zyskała stabilny dochód miesięczny i odebrała nowe BMW też nie zmotywuje do działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flisssska1
Jeśli to pracodawca wykupuje pakiet medyczny, to warto podsunąć mu tą stronę https://zdrowiewfirmie.pl/pakiety-medyczne/ . Można bowiem porównać tam różne rozwiązania i wybrać najlepsze. Nie jest to duży koszt dla firm, a zyski są naprawdę ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1945
Witam wszystkich Nie polecam. Wizje jakie próbują kształtować managerowie od Public Relation są dopracowane do perfekcji , tabelki porównania, wysokie zarobki .... no rewelacja. Tylko nikt nie mówi że wszystko w tej firmie jest płatne - trzeba kupić pakiet medyczny, materiały reklamowe itp. są płatne - dają know-how i tyle radź sobie sam. By pozyskać 1 zł trzeba zainwestować minimum 10 zł własnych, lepiej zainwestować we własny biznes. Przez 12 miesięcy jest ich własnością/zakładnikiem i trzeba opłacać pakiet bez możliwości rezygnacji. Prowiz****ardzo marne ... ktoś miał dobry pomysł tworząc piramidkę finansową ... Nikt nie mówi że można wypłacić prowizję ale gdy ta przekracza pewną kwotę ... a by ją uzyskać trzeba się natyrać. Pieniądze zaczynają się gdy Masz 100 klientów ale by ich mieć musisz poświecić się tylko temu zadaniu .... zwrot kosztów następuje po bardzo długim okresie czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×