Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aleksija2

Czy jest tu ktos w zwiazku ze swoim pierwszym partnerem?

Polecane posty

Gość aleksija2

Ile mieliscie lat jak wasz zwiazek sie zaczal. Pytam poniewaz jestem w zwiazku, w ktorym jestesmy dla siebie pierwszymi partnerami, nie chce go zmieniac bardzo go kocham juz 2 lata. Czy taki zwiazek ma szanse przetrwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onatu
tak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onatu
ja z moim juz 6 roczek leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirek12345
musisz miec wiecej kutasów w pochfie wtedy bedziesz miała porównanie czy ten jest dobrym ruchaczem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolan
ja ----- 17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolan
ja miałam wtedy 17 lat a mój obecny mąż 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos mi sie nie chce wierzyc ze takie związki mają przyszłosc chyba ze poprostu tutaj kłamiecie a wczesniej sie wyszalałyscie z innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcesz wierzyć to nie wierz :) my zaczęliśmy być razem jak miałam 16 lat on miał 17 :) nie każdy musi dać dupy dla porównania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onatu
ja z moim jestem juz 6 lat mieszkamy razem ale czasem doprowadza mnie do takiego szalu ze mam mu ochote cos rozwalic na glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolan
**cream** - dlaczego myślisz że kłamiemy? Mój obecny mąż był pierwszy i jedyny. wiem że w tych czasach to troszkę dziwne ale się zdarza :) pewnie gdyby nie on to bym i szalała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaaaammm
8 lat, w tym jakoś po 4 latach mieliśmy rok przerwy :P Dziś jesteśmy 2 lata po ślubie. Jak się poznaliśmy ja miałam 15 lat, a mąż 19 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem autorko
moj pierwszy raz mialam z facetem, ktory zostal pozniej moim mezem (cnote stracilam w wieku 23l. :P ) jestesmy w sumie razem juz 8 lat w tym 6 po slubie :) i jest tak jak bylo na poczatku. a czy twoj zwiazek ma szanse prztrwac to zalezy od was, jezeli sprowadzasz wszytsko do seksu z jednym partnerem to raczej nie przetrwa. albo jestes pod wplywem idiotycznych magazynow dla glupich ludzi albo cos w waszym seksie nie gra i sie zastanawiasz czy z innym byloby lepiej. ja takich watpliwosci nie mam :) zwiazek wymaga pracy obu stron i zalezy tylko od was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekordzistka ja
29 lat od ślubu,mąż był moim pierwszym ,on wcześniej miał sporo partnerek.Ja wtedy 21,on 26 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×