Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

"---> Ty natomiast chcesz, by z Twoich 2000zl ktore na rece zarobisz panstwo zabralo Ci 1200, i zostawilo 800zl na wyzywienie rodziny, bo "trzeba oplacic emerytow"." Nie ja chcę tylko tak jest. Taka jest rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przy wysokosci podatkow, jakie wtedy beda- np vacie pewnie juz 25-cio procentowym (albo i lepiej), za cleb bedziesz musial zaplacic 5zl, za benzyne 8/litr i umrzesz z glodu " Uciekasz o tematu WYPŁAT na emerytury i renty. Ich wysokość i siła nabywcza to zupełnie inna sprawa. Tak jak sprawa cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznie 200miljardów
jedyny gośc który cieszy się że POdniosą podatki to idiota fanatyk shatyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nierealnosc.... to jest bardzo realne- tak samo jak to, ze jezeli nie wprowadzimy zmian, poplyniemy, jak cala europa zreszta.... no moze procz Anglii, Niemiec i Francji." Zmiany trzeba wprowadzić i się wprowadza. Tylko że to kwestia dziesiątków lat. Dlatego gadanie Korwina jest kompletnie nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllll
PiS, wyłapać złodziei, nie da rasdy każdy się boi, Korwin, realna gospodarka, wberew pozorom kazdy równy, po prostu realna demokracja i kapitalizm, ale nie każdy się boi, złodziej i malwersant, szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi sie nie pomylilo- teraz jest mnostwo kobiet na emeryturach, ktore jeszcze "za starcyh czasow i obyczajow" siedzialy w domu, i wychowywaly dzieci. Jak myslisz, co wypracowaly sobie przez, zalozmy- 15, 20 lat pracy? jaka kwote? Nie odp na moje pytanie. Prosze, uczyn to. Ej pomaranczo, jestes przeurocza, ale zamknijcie sie juz z tym szatynem, bo nie wiem o co chodzi :O i mnie to denerwuje !!! 😠 "Oczywiście ty bankowi nic nie płacisz a raczej bank nie zarabia na Twoich pieniądzach? A o tym żeby ktoś tych twoich pieniedzy pilonował to zapomniałaś? A wyliczył ci emeryture, też zapomniałaś?" ---> za prowadzenie lokaty nie place nic- i mam lokate na 4% w skali rocznej, wiec od kazdego tysiac zarabiam na niej rocznie 40zl. A ze bank umie inwestowac moja kase i na tym zarabia? Fajnie, ja nie umiem, wiec niech korzystja Ci, ktorzy sa madrzy :) i jeszcze podziela sie ze mna tymi marnymi 4% ;) zawsze cos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznie 200miljardów
nie dac sie okradać -to nierealne dla ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllll
Korwin by wyjebał rzesze ludzi których uwielbiasz i na nich głosujesz, zminimalizowanie wydatków na darmozjadów, pilnowanie porządku i rozwój biznesu w Polsce, mało ci dziwko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekasz o tematu WYPŁAT na emerytury i renty. Ich wysokość i siła nabywcza to zupełnie inna sprawa. Tak jak sprawa cen. ---> to nie jest inna sprawa. Bo w czasach JKM za marne 800zl bede mogla kupic 800chlebow, a dzis moge kupic 400 (żeby!). A jezeli podniosa podatki, do czego to wszystko zmierza za 800zl kupie 200chlebow, i umre z glodu. W ekonomii wystepuje reakcja lancuchowa- jdno pociaga za soba drugie. Zmiany trzeba wprowadzić i się wprowadza. Tylko że to kwestia dziesiątków lat. Dlatego gadanie Korwina jest kompletnie nierealne. ---> ostatnia zmiana jaka wprowadzili, to podniesli vat, i zmiejszyli skladke do ofe, efektem czego moja emerytura bedzie jeszcze nizsza. Co jeszcze dobrego zrobili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"---> za prowadzenie lokaty nie place nic- i mam lokate na 4% w skali rocznej, wiec od kazdego tysiac zarabiam na niej rocznie 40zl. A ze bank umie inwestowac moja kase i na tym zarabia? Fajnie, ja nie umiem, wiec niech korzystja Ci, ktorzy sa madrzy i jeszcze podziela sie ze mna tymi marnymi 4%" No widzisz. Czyli KTOŚ musi być, żeby tą kwotę zarabiac dla ciebie. Jemu trzeba zapłacić za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznie 200miljardów
728zł brutto czy netto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllll
Każdy tego chce co KM, tylko pieniacze s W POLSCE, każdy sie boi, bo albo złodziej albo darmozjad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"---> to nie jest inna sprawa. Bo w czasach JKM za marne 800zl bede mogla kupic 800chlebow, a dzis moge kupic 400 (żeby!). A jezeli podniosa podatki, do czego to wszystko zmierza za 800zl kupie 200chlebow, i umre z glodu. W ekonomii wystepuje reakcja lancuchowa- jdno pociaga za soba drugie." Ale to nie zmniea sprawy że trzeba mu emeryturę ZAPŁACIĆ. A na to trzeba mieć pieniądze. I o nich mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
728,18 ---> brutto. A na reke? I mina Ci zrzednie ;) Odpowiedz proszę. "Przecież sama widzisz, że Korwin chce zmniejszyć wpływy do budżetu w zasadzie zwiększając wydatki." ---> wydatki beda wieksze? Doprawdy???? A gdzie? PIerwsze slyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zmiany trzeba wprowadzić i się wprowadza. Tylko że to kwestia dziesiątków lat. Dlatego gadanie Korwina jest kompletnie nierealne. ---> ostatnia zmiana jaka wprowadzili, to podniesli vat, i zmiejszyli skladke do ofe, efektem czego moja emerytura bedzie jeszcze nizsza. Co jeszcze dobrego zrobili? Jestem kobietą !" Nieprawda. Np wprowadzono w KRUS składkę w pełniej wysokości dla dobrze zarabiających rolników. Składka do OFE została zmniejszona ale te pieiadze w budżecie i tak samo zarabiają jak w OFE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"---> wydatki beda wieksze? Doprawdy???? A gdzie? PIerwsze slyszę." Jeśli zlikwiduje się ZUS i KRUS to budżet będzie musiał na siebie wziąc całość wypłat. (To tylko w temacie zus i krus).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllll
ignorancja mnie wkurwia, się dla was zaczernię i co fiknecie mi na argumenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i zmiejszyli skladke do ofe, efektem czego moja emerytura bedzie jeszcze nizsza." To też nieprawda. Bo budżet państwa daje większy procent wzrostu niż OFE. Poza tym OFE może np zbankrutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No widzisz. Czyli KTOŚ musi być, żeby tą kwotę zarabiac dla ciebie. Jemu trzeba zapłacić za to." Ja pierdole :O Nikomu nie place- placi mu WLASCICIEL banku. Szef. Gostek zainwestuje moja kase, podwoi kwote, czyli z mojego 1tys zrobi 2tys, mnei dadza z tego 40zl (:D), pracownik ktory ja dobrze zainwestowal zgarnie pwoedzmy 350zl, a szef 600zl. TAK to dziala w kapitalizmie. "Ale to nie zmniea sprawy że trzeba mu emeryturę ZAPŁACIĆ. A na to trzeba mieć pieniądze. I o nich mowa." ---> dla tych, ktorzy ida na emeryture JUZ , badz za powiedzmy 5 lat kasy WYSTARCZY. A Ci, co ida pozniej zdaza przy zdrowym sestemie samemu ja wypracowac. Nadto- teraz ssrednia emerytura to powiedzmy 2tys zl. Dobrze, wprowadzimy system korwina i zamiast 2tys dostana 1tys, ale poniewaz podatki beda MAŁĘ wszystko potanieje, i za te kase kupisz dokladnie tyle samo, ile dzis za 2tys, rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja pie**ole Nikomu nie place- placi mu WLASCICIEL banku." Ty tak powaznie? Przeciez Twoje pieniądze zarabiają. Czy to róznica jeśli zarobią np 100 zł z tego ty zapłacisz 50 za obsługe w stosunku do tego że pieniądze zarobią 100 zł a własciciel banku sam sobie te 50 złotycgh weźmie? Trochę mnie rozczarowałas bo mmyslałem że takie mechanizmy sa dla ciebie jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo budżet państwa daje większy procent wzrostu niż OFE. Poza tym OFE może np zbankrutować." ---> POWAZNIE??? :D Guzik prawda, ZUSem zarzadzaja urzednicy, a w OFE siedza finansisci, bo skladaja sie na niego prywatne firmy i przedsiebiorstwa finansowe. Poza tym OFE to Twoje subkonto i powinienes dbac o to, aby to do niego szlo jak najwiecej kasy :O Odp na moje pytanie- jezeli tego nie zrobisz oznacza, ze sie pogubiles w zeznaniach. Pomaranczo, zaczernij sie tak jest najlepiej. Ale pytales o cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"---> dla tych, ktorzy ida na emeryture JUZ , badz za powiedzmy 5 lat kasy WYSTARCZY. A Ci, co ida pozniej zdaza przy zdrowym sestemie samemu ja wypracowac." Dla tych którzy już pracują system pozostaje ten sam. Przeczytaj uwaznie. 7. Zapewnimy ochronę praw nabytych obywateli, Tzn znaczy pani prawniczko, że jak ktoś już wszedł do ZUS i zaczął wpłacac pieniądze w okreslonym systemie dzisiaj istniejącym, to WY mu GWARANTUJECIE że tak pozostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Guzik prawda, ZUSem zarzadzaja urzednicy, a w OFE siedza finansisci, bo skladaja sie na niego prywatne firmy i przedsiebiorstwa finansowe. Poza tym OFE to Twoje subkonto i powinienes dbac o to, aby to do niego szlo jak najwiecej kasy" Dokładnie takoe samo subkonto masz w ZUS tylko że te pieniądze gwaranyuje skarb panstwa a nie właściel OFE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ty tak powaznie? Przeciez Twoje pieniądze zarabiają. Czy to róznica jeśli zarobią np 100 zł z tego ty zapłacisz 50 za obsługe w stosunku do tego że pieniądze zarobią 100 zł a własciciel banku sam sobie te 50 złotycgh weźmie? Trochę mnie rozczarowałas bo mmyslałem że takie mechanizmy sa dla ciebie jasne" ---> nie place za obsluge, to nie jest moje konto, tylko lokata. Tam sie lokuje gotowke i ona sama pracuje na siebie. Mylisz lokate z rachunkiem bankowym. Ja dysponujac moimi pieniedzmi mglabym je najwyzej schowac do sloikow :D bo nie sledze gieldy, balabym sie sama ryzykowac kasą. Od tego sa ludzie, pracuja oni wlasnie dla bankow, sa swietnymi finansistami, znaja sie na rzeczy. Ile masz lat, ze tak zapytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×