Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Gość to są jaja..............
I jeszcze jedno. Czytamy: "Marsz jest wspólną inicjatywą środowisk konserwatywno-liberalnych, takich jak m.in. KoLiber (który jest głównym organizatorem), KonteStacja, Nowa Prawica i Unia Polityki Realnej." Czyli każde z tych środowisk zyskało poparcie ok 5 osób. :D A tymczasem Korwin-Mikke mówił o zdobyciu 10% w wyborach. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bomba zegarowa
hmm marsz rzeczywiście nie wyszedł najlepiej pod względem ilości uczestników, ale nie było jeszcze tak tragicznie jak pisze GW. trzeba pamiętać, że pogoda nie była najlepsza. poza tym jest to pierwszy tego typu marsz wszystkich środowisk wolnościowych w Bydgoszczy. niektóre nasze hasła spotkały się z aplauzem ludzi. po marszu rozdawaliśmy ulotki kontestacji i nowej prawicy. z upr o ile pamiętam było około 5 osób. była też to próba pokazania, że pomimo różnic po stronie nowej prawicy i upr jesteśmy w stanie zorganizować się i razem coś zdziałać. -> tu apel do central obu partii "panowie uspokójcie się :) !"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to są jaja......
Czy było tragicznie czy nie, mozna zobaczyć na własne oczy. Tragicznie? To kompletna porażka i katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to są jaja......
Miara klęski jest podobna akcja Tarasa w Warszawie. Tylko że nie organizowana przez wszystkie partie prawicowe w mieście a przez jednego facecika. Porównaj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bomba zegarowa
słowa Przemka Skrzypka prezesa Nowej Prawicy w Bydgoszczy: Proszę Państwa spokojnie. Następnym razem będzie nas dwa razy tyle, później więcej i więcej. Zresztą my nie wierzymy w demokrację i ilość. Każdy z młodych kolibrantów jest więcej wart niż 10 Młodych Degenera... przepraszam: Demokratów lub pismenów, którzy wchodzą w politykę żeby jeździć na obiady do Brukseli. Idea żyje u nas, nie u nich. Naprawdę odczarujemy to miasto. Band of brothers... and sisters ;) Kto nie był niech żałuje. Do zobaczenia! A ode mnie. No właśnie nie ilość a jakość. Koliber to organizacja skupiająca młodych ideowych ludzi. Jeszcze pewnie nie raz usłyszycie tę nazwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to są jaja......
Zapomniałeś tylko o tym, że żeby dostać się np do Sejmu to trzeba mieć ILOŚĆ. Trzeba mieć poparcie dużej ILOŚCI wyborców. A nie małej ilości ale wartościowych. A tu... Sam widzisz. A obrażanie przeciwników politycznych w ten sposób: "więcej wart niż 10 Młodych Degenera... przepraszam: Demokratów" jest zwykłym, prostackim chamstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bomba zegarowa
Gdzie tam obrażanie -----> po prostu nazwanie rzeczy po imieniu :) A co do dostania się do sejmu to nie ma takiego ciśnienia w tych organizacjach. Będzie to dobrze, nie to jeszcze lepiej. Po prostu ludzie ci zdają sobie sprawę z tego, że na wszystko przyjdzie czas. Ludzie w końcu sami zrozumieją, że z bandą czworga to za daleko nie zajada. to tyle ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to są jaja......
"Gdzie tam obrażanie -----> po prostu nazwanie rzeczy po imieniu" Rozumiem. Tzn że jeśli ktoś ma inne poglądy jak wy to jest degeneratem. I to nazwanie po imieniu jest? "A co do dostania się do sejmu to nie ma takiego ciśnienia w tych organizacjach." Nie? A to: "Do jesiennych wyborów parlamentarnych pójdziemy sami, nie będzie żadnej koalicji. Jesteśmy w stanie zdobyć 10 proc. głosów - powiedział lider Kongresu Nowej Prawicy Janusz Korwin-Mikke. Jak poinformował PAP rzecznik prasowy partii, Tomasz Dalecki, w wyborach do Sejmu Kongres Nowej Prawicy wystawi swoje listy we wszystkich okręgach. Zapewnił, że na listach zostaną zachowane parytety płci. "Zastanawiamy się jeszcze nad wyborami do Senatu, ostateczny kształt list będzie znany w sierpniu" - dodał. Korwin-Mikke liczy na dobry wynik w jesiennych wyborach, mimo słabej pozycji partii w sondażach. "15 procent jest dla nas szczytem marzeń, liczymy na ok. 10 proc." - dodał. Tłumaczył też różnicę między oczekiwaniami partii a wynikami sondaży. "Publikowane sondaże nie służą informowaniu społeczeństwa, jedynie nim manipulują. Zawsze dostajemy w nich trzy razy mniej poparcia niż w wyborach" - powiedział. Kongres Nowej Prawicy to nowa nazwa partii Korwin-Mikkego."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolennik KNP
kurde. taki blamaż. już się szykowałem do sejmu a tu........ DUPA KORWINA:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to sie
porobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwicie sie ze malo osob??? No coz- do mensy tez nalezy zaledwie garstka ludzi ;) JKM ma w zwyczaju mowic prawde prosto z mostu jaka by ona nie byla- "banda czworga" mowi to, co ludzie chca uslyszec. Po prostu. Wybor miedzy populista, a realista. Glupek wybierze tego, co obieca mu druga irlandie, i emerytury na wczasach zagranicznych, madry zastanowi sie jakim cudem moze oczekiwac wzrostu gosp gdy non stop podnoszone sa podatki, CIT w europie mamy chyba najwyzszy, i skad zdobeda kase na moje wakacje, skoro ZUS pada :D 10%, 15%... e tam. Dobrze, jak bedzie 5%, a jak juz beda w sejmie, i zaczna demaskowac tych wszystkich glupkow i denne pseudo- reformy, ktore wprowadzaja- w nastepnych wyborach beda mieli 30%, a w kolejnych zdobeda wiekszosc bezwzgledna :) Trzeba tylko sie nie bac, i glosowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z programu wyborczego
Czy potrafoisz rozmawiac na temat programu wyborczego Nowej Prawicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z programu wyborczego
Tak. O konkrety. z programu wyborczego 1. Dość grabieży podatkowej. Obniżymy i uprościmy podatki, zniesiemy PIT i wprowadzimy dobrowolne ubezpieczenia emerytalne oparte na skutecznym i uczciwym systemie kapitałowym. ale równoczesnie 5. Zrównoważymy budżet. Nie pozwolimy na dalsze zadłużanie państwa, nie pozwolimy by nasze dzieci i wnuki odziedziczyły po nas jedynie długi. Czyli tak. Zmieniszymy wpływy do budżetu czyli spowodujemy jeszcze większa dziure budżetową ale równoczesnie zrównowazymy budżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z programu wyborczego
wprowadzimy dobrowolne ubezpieczenia emerytalne oparte na skutecznym i uczciwym systemie kapitałowym. ale równocześnie 7. Zapewnimy ochronę praw nabytych obywateli, w szczególności emerytów. Środki pozyskane z uczciwej prywatyzacji majątku narodowego przeznaczymy w całości na finansowanie zobowiązań systemu emerytalnego. Dokonamy jak najszybciej sprawiedliwej reprywatyzacji i uregulujemy stosunki własnościowe. Czyli bedziemy sprzedawać (prywatyzować) przez następne 30 lat. Szkoda tylko że nie napisano co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z programu wyborczego
Do....mam dość takiego kraju Potrafisz sie do tego odnieść i wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z programu wyborczego
jestem shatyn przepraszam że pisze z oranga ale nikt nie chce ze mna gadac bo jestem fanatykiem PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z programu wyborczego
może ty ze mna pogadasz a ja cię wciągne w swoja obsesję PO i cudów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza Twoja wypowiedz: To proste- zarabiasz 3000zl brutto, wiec na reke dostajesz cos kolo 2. Pomysl JKM jest taki, by dac Ci z tych 3tys, pewnie 2700. Wiec automatycznie wydajesz o 700 zl wiecej, wiec jakis producent, przedsiebiorca bedzie musial wyprodukowac wiecej dobr- co za tym idzie zatrudnic wiecej osob. Do tego- JKM chce utrzymac najwazniejsze urzedy, wszystko pozostale sprywatyzowac. Gdy "nic" nie bedzie panstwowe, nie bedziesz musial tego ze swoich podatkow utrzymywac. Wiesz, ze teraz mamy 4 razy wiecej urzednikow, niz za komuny? A wtedy 10 osob wykonywalo rzecz, ktora dzis robi 1 osoba z pomoca komomputera :) Budzet bedzie mneijszy, ze wzgledu na mneijsze wplywy, ale i caly socjal i biurokracja zostana zlikwidowane, wiec nie ebdzie trzeba az tyle kasy co teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z programu wyborczego
mam jeszcze dużo nicków więc dyskusja będzie ożywiona a PO wygra jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zacznij od tego. "wprowadzimy dobrowolne ubezpieczenia emerytalne oparte na skutecznym i uczciwym systemie kapitałowym." Czyli likwidacja ZUS. Skad pieniądze na wydatki które miał ZUS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z programu wyborczego
na propozycje zmian na lepsze mam stare hasło : NA TO TRZEBA LAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga: "Czyli bedziemy sprzedawać (prywatyzować) przez następne 30 lat. Szkoda tylko że nie napisano co" ---> wszystko, co panstwowe. WIesz ile tego jest? Wbrew pozorom CALA MASA. Studiuje prawo , o niestety wiem jaka procedura teraz towrzyszy prywatyzacji, jzu tu kiedys o tym pisalam, wiec nie bede sie powtarzac, moze podesle nr strony- w kazdym razie sprzedaz majatku panstwowego jest jedna wielka lipa- sprzedaje sie przedsiebiorstwa za ulamek ich wartosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na propozycje zmian na lepsze mam stare hasło : NA TO TRZEBA LAT ---> z cala pewnoscia, ale keidys trzeba zaczac :) Byle nie bylo za pozno, kiedy panstwo bedzie TAK zaluzone, ze juz nic nie pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z programu wyborczego
tylko cuda nas uratuja - głosujcie na PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×