Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Gość granica jest w głowie
Przeklęte pragnienia Widzę, że popierasz PIS i Kaczyńskiego, tylko, że PiS to narodowy socjalizm, a nie liberalizm. A Kaczyński chciałby mieć władzę autorytarną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak widze nie trafia do Ciebie fakt, że własne sady powinno się umiec uargumntować. ---> ja potrafie, tylko ze przedmioem dyskusji na tym temacie nie jest to o co pytasz, o czym chcesz rozmawiac. Poszukaj innego tematu." No to pokaż w którym miejsc uargumentowłas swoja ocenę mojego wykształcenia i wiadomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panu Mikkemu życzymy
powodzenia :) konkurencja z UPR :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zaraz faktycznie zaczne sobie robic zarty, bo nie wierze, ze mnie nie wkrecasz zadajac glupkowate pytania i prezentujac taki poziom A teraz juz proze oddal sie, czytam watek przekletego pragnienia, wciagam sie w niego coraz mocniej, i nie chce sobie przeszkadzac czytaniem Twoich marnej jakosci wypocin" I znowu zamiast KONKRETÓW o które sama prosiłas,usiłujesz mnie obrazić...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te zapowiedzi Korwina mozna potraktowac jako miarę jego konktaku z rzeczywistością. Po wyborach bedzie można porównać i stwierdzić czy buja w obłokach własnych fantazji czy stoi mocno na gruncie rzeczywistosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granico- poczytaj dokladniej wpisy pragnienia...nie jest tak, jak piszesz. Odpowiedziałem już wielokrotnie. Z budżetu panstwa. ---> o ja pierdole :D A budzet skad sie bierze? Z podatkow. Obywateli dodam ;) Czyli podniosa podatki, tak? Komunista? JA? I wlasnie tym udowadniasz, ze rozmowa z Toba jest absolutnie pozbawiona sensu..... ja jestem liberalem i kapitalista. Widze, ze nie dostrzegasz roznicy.... przykre 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Odpowiedziałem już wielokrotnie. Z budżetu panstwa. ---> o ja pie**ole A budzet skad sie bierze? Z podatkow. Obywateli dodam Czyli podniosa podatki, tak?" A po co podnosić podatki? Bo Ty tak chcesz? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ja jestem liberalem i kapitalista" I Z POWODU TEGO LIBERALIZmu usiłujesz mnie z tego topiku wyrzucić... Tak właśnie wygląda Twój liberalizm. Niewygodnych wyrzucamy bo robią z nas głupków i zadają niewygodne pytania. Ciekawy liberalizm... Jakiś omuszy...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn idź już spać
bo bredzisz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co podnosić podatki? Bo Ty tak chcesz? ---> nie, ciołku :D dlatego bo od kilkunastu ladnych lat ciagle jestesmy POD KRESKĄ, czyli pieniedzy NIE MAMY !!!!!!!!wiesz co to takiego deficyt? :D :D :D Widze, ze jest Ci zapewne obce tez pojecie dlugu publicznego.... I Z POWODU TEGO LIBERALIZmu usiłujesz mnie z tego topiku wyrzucić... ---> usiluje wyrzucic, bo nie rozmawiasz na temat, to po pierwsze- a po drugie niestety ale trzeba soba rteprezentowac pewien poziom, by dyskutowac na pewne tematy. I to naprawde ostatnie moje slowo do Ciebie. Od teraz nie bede komentowac Twoich postow. Najlepiej zaloz swoj temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"---> nie, ciołku dlatego bo od kilkunastu ladnych lat ciagle jestesmy POD KRESKĄ, czyli pieniedzy NIE MAMY !!!!!!!!wiesz co to takiego deficyt? Widze, ze jest Ci zapewne obce tez pojecie dlugu publicznego...." Czyli po prostu powiedz że wiesz jak będzie wtglądał budżet za 20 czy 30 lat. I będzie po sprawie:D "---> usiluje wyrzucic, bo nie rozmawiasz na temat, to po pierwsze- a po drugie niestety ale trzeba soba rteprezentowac pewien poziom, by dyskutowac na pewne tematy." No cóż. Jesteś tak małym nikim że nie masz szans mnie obrazić. Po prostu. Mimo starań. "Od teraz nie bede komentowac Twoich postow." Ale ja będe Twoje. Dziekuję za radę. Ale przyjmuje je od równych sobie a nie od małego nikogo. A wiec sobie daruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia the best
shatyn a ty widze ze pi er do lisz w nowej pizamce te swoje herezje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak zrobie wyjatek, bo jestes tak ograniczony, ze az trudno darowac sobie obcowanie z takim niebywalym okazem :D "Czyli po prostu powiedz że wiesz jak będzie wtglądał budżet za 20 czy 30 lat. I będzie po sprawie" ---> skoro obywatel zarabia rocznie zalozmy 30 tysiecy, a wydaje 50 tysiecy rocznie- przekracza swoj buzet o 20 tysiecy. Po 10 latach jest na minusie 200 tysiecy, a po 20 - 400 tysiecy. Obywatel moze jednak wygrac w totolotka, dostac spadek albo zalozyc dobrze prosperujaca fimre. Pnastwo nie wygra w totka, nie dostanie spadku ani nie zalozy firmy- bo panstwo NIE JEST DO TEGO!!!! Nadto- ludzi ktorzy placa podatki UBYWA, wiec pieniedzy bedzie wplywac mniej. Panstwo ma dwa wyjscia- albo podniesc podatki, rekompensujac sobie zbyt mala ilosc ludzi obowiazanych do placenia, albo zaciagac koeljne kredyty. DIO, ze tacy ludzie chodza jeszcze po ziemi. "No cóż. Jesteś tak małym nikim że nie masz szans mnie obrazić. Po prostu. Mimo starań." ---> teraz udowodniles swoja wielkosc :D Ty jestes mezczyzna????? facetem??? Gentlemanem? :D Tak odnosisz sie do kobiety? Do drugiego czlowieka w ogole? Kim byli Twoi rodzice, ze tak Cie wychowali????????????????????????????????????????????????????????? Zastanow sie, co Ty osiagnales poza tym, ze wieku (jak twierdzisz) -dziesieciu lat siedzisz caly dzien na forum kobiecym :D 🖐️ Nie mam slow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia the best
jego rodzice to musialy byc takie same szmaty jak on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby być traktowanym jak kobieta, to trzeba się zachowywać jak kobieta. Skoro usiłujesz mnie cały czas obrażac i pomawiac to zbierasz to na co zasłużyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie dużo
oby knp wszedł do sejmu. przyda się świezy powiew intelektualny w tym zdebilałym sejmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zastanow sie, co Ty osiagnales poza tym, ze wieku (jak twierdzisz) -dziesieciu lat siedzisz caly dzien na forum kobiecym" Mam duże mieszkanie, dobry samochód, żonę syna studiującego, pokaźne konto, dobrą pracę. I nie siedze jak sugerujesz cały dzień na damskim forum. Jeden z komputerów jest cały czas włączony a to forum. M.in. wynika to z mojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn idź już spać
dziewczyna cię rozgromiła na łopatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia the best
pokazne konto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia the best
wroc lepiej k u r w o do obrony swojego wspanialego topika lamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evilucifer
"Jednak zrobie wyjatek, bo jestes tak ograniczony, ze az trudno darowac sobie obcowanie z takim niebywalym okazem" dlaczego twierdzisz, że on jest ograniczony? jakie s KONKRETY, ARGUMENTY, CYTATY. a nie znów go obrażasz!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia the best
tia i notariusz B I G :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jednak zrobie wyjatek, bo jestes tak ograniczony, ze az trudno darowac sobie obcowanie z takim niebywalym okazem" Ograniczony powiadasz. Bo potyrafię uzasadnić to co pisze? To w takim rankingu kim ty jesteś, skoro nawet tego nie potrafisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu tak cicho?
niby liberały poszły spać? mam pytanie do... też nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bomba zegarowa
Bydgoski Marsz Wolnościowy - bądźcie z nami! W piątek - 8 lipca - o godzinie 16 rozpocznie się Bydgoski Marsz Wolnościowy. Startujemy spod stadionu Zawiszy i przejdziemy na ulicę Mostową. Marsz jest wspólną inicjatywą środowisk konserwatywno-liberalnych, takich jak m.in. KoLiber (który jest głównym organizatorem), KonteStacja, Nowa Prawica i Unia Polityki Realnej. Weźcie flagi narodowe, flagi partyjne, transparenty lub po prostu dobry humor i spotkajmy się w piątek! Informacje o Marszu znajdziesz także tutaj: http://www.facebook.com/event.php?eid=121230751298233 Do zobaczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre!!!! prawica i
konserwatyści mają marsz WOLNOŚCI! :D chodzi o wolność przyjmowania komunii czy o wolnośc od napastującego katabasa? co wy macie wspólnego z wolnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to są jaja..............
Do: 22:18 [zgłoś do usunięcia] bomba zegarowa Bydgoski Marsz Wolnościowy - bądźcie z nami! W piątek - 8 lipca - o godzinie 16 rozpocznie się Bydgoski Marsz Wolnościowy. Startujemy spod stadionu Zawiszy i przejdziemy na ulicę Mostową. Marsz jest wspólną inicjatywą środowisk konserwatywno-liberalnych, takich jak m.in. KoLiber (który jest głównym organizatorem), KonteStacja, Nowa Prawica i Unia Polityki Realnej. Weźcie flagi narodowe, flagi partyjne, transparenty lub po prostu dobry humor i spotkajmy się w piątek! Informacje o Marszu znajdziesz także tutaj: http://www.facebook.com/event.php?eid=1212307 51298233 Do zobaczenia! ............................... No i efekt: Zaledwie 20 uczestników przemaszerowało w piątek główną ulicą miasta w Bydgoskim Marszu Wolnościowym. Marsz rozpoczął się w piątek o godz. 16 pod stadionem Zawiszy. Niewiele ponad 20 uczestników z transparentami z logo"Nowej Prawicy" przemaszerowało ulicą Gdańską w kierunku amfiteatru przy ul. Mostowej. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to są jaja..............
Ten marsz odbył się pod hasłem: "Jesteś przedsiębiorcą, który popiera wolność gospodarczą, czy może licealistą, który chciałby żyć w lepszej Polsce? Chciałbyś sam odpowiadać za swoje czyny, mieć prawo wyboru, nie chcesz by władza narzucała Ci, co masz robić? Popierasz legalizację? Nie popierasz odpowiedzialności zbiorowej i akcji zamykania stadionów? Robi ci się niedobrze, gdy widzisz setki tysięcy urzędników w całej Polsce, na których codziennie płacisz i przez których benzyna kosztuje 5zł za litr? Chcesz benzyny po 2zł? Dołącz do nas!" Widac poparcie jakie ma Nowa Prawica i tego typu hasełka. Brawo! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×