Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

"Nadto- teraz ssrednia emerytura to powiedzmy 2tys zl. Dobrze, wprowadzimy system korwina i zamiast 2tys dostana 1tys, ale poniewaz podatki beda MAŁĘ wszystko potanieje, i za te kase kupisz dokladnie tyle samo, ile dzis za 2tys, rozumiesz?" Ty tak powaznie? Chcesz ludziom odbierać pieniądze???? A to: 7. Zapewnimy ochronę praw nabytych obywateli, w szczególności emerytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"---> nie place za obsluge, to nie jest moje konto, tylko lokata. Tam sie lokuje gotowke i ona sama pracuje na siebie. Mylisz lokate z rachunkiem bankowym." Lokata to jest to samo co konto, tylko z powodu blokady czasowej otrzymujesz większy procent. Powaznie zaczynasz mnie rozczarowywać bo wygląda na to, ze nie masz o tym pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"7. Zapewnimy ochronę praw nabytych obywateli, Tzn znaczy pani prawniczko, że jak ktoś już wszedł do ZUS i zaczął wpłacac pieniądze w okreslonym systemie dzisiaj istniejącym, to WY mu GWARANTUJECIE że tak pozostanie." ---> tez dlatego powtarzam juz chyba setny raz, PRYWATYZACJA mmajatku panstwowego da kasę na tych, ktorzy przechodza niebawem. Poza tym skoro kasa ze skladek zostala przejedzona o czym Ty w ogole mowisz? "Dokładnie takoe samo subkonto masz w ZUS tylko że te pieniądze gwaranyuje skarb panstwa a nie właściel OFE." --> komu wolisz oddac swoje pieniadze do pomnazania i zarzadzania nimi? Urzednikowi z zusu po studiach pedagogicznych, czy turystyce (takich osob pracuje tam mnostwo, nie mowiac o tym tylko z matura), czy finansiscie z prywatnej firmy, ktory ma prowizje od kazdej dobrze przeprowadzonej transakcji, wiec sie stara??? Odpowiedz na pytanie, dopoki tego nie zrobisz, nie bedziemy dalej rozmawiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy zauwazyłas ale zaczynasz opowiadać takie rzeczy że aż strach. Zupełnie nie przejmujsze się brakiem pieniędzy na wypłaty. Chcesz ludziom zabierać pieniądze. Zaczyna mi to źle wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"---> tez dlatego powtarzam juz chyba setny raz, PRYWATYZACJA mmajatku panstwowego da kasę na tych, ktorzy przechodza niebawem. Poza tym skoro kasa ze skladek zostala przejedzona o czym Ty w ogole mowisz?" Prywatyzacja nie starczy skoro to ok 1/10 potrzeb tylko samego ZUS i KRUS. Pieniądze zostały przejedzone ale państwo zobowiązało się do wypłat emerytur i rent oraz reszty świadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ty tak powaznie? Chcesz ludziom odbierać pieniądze???? A to: 7. Zapewnimy ochronę praw nabytych obywateli, w szczególności emerytów." :D :D :D Prezciez sam wiez o tym, i pisales milion razy ze tej kasy NIE MA. Przejedli ja. Na Twoim subkoncie jest 0zl. Wiec korwin oczywiscie nie kaze zlikwidowac Twojego konta, nie zabierze Ci go, ale nie zmienia to faktu, ze widnieje na nim kwota 0zl. "Lokata to jest to samo co konto, tylko z powodu blokady czasowej otrzymujesz większy procent. Powaznie zaczynasz mnie rozczarowywać bo wygląda na to, ze nie masz o tym pojęcia." ---> mam kilka lokat, i mam konto. Za prowadzenie konta place, za prowadzenie lokaty NIE. Ty mnei rozczarowales, nie otrafisz odp na moje pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"--> komu wolisz oddac swoje pieniadze do pomnazania i zarzadzania nimi? Urzednikowi z zusu po studiach pedagogicznych, czy turystyce (takich osob pracuje tam mnostwo, nie mowiac o tym tylko z matura), czy finansiscie z prywatnej firmy, ktory ma prowizje od kazdej dobrze przeprowadzonej transakcji, wiec sie stara???" ZUSowi. Dlaczego. Bo gwarantem moich pieniędzy jest państwo a dokładniej budżet państwa a nie pan Kowalski który jest włascicielem OFE i może moje pieniadze zmalwersowac, źle ulokowac albo ukraść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjebac jak mówi KM posłow osłów, zlikwidować sebat, same darmozjady, miliony nakarmia i dadzą pracę, nasze trzeba rozwojać a nie wykradać ja banda złodziei z PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Prezciez sam wiez o tym, i pisales milion razy ze tej kasy NIE MA. Przejedli ja. Na Twoim subkoncie jest 0zl. Wiec korwin oczywiscie nie kaze zlikwidowac Twojego konta, nie zabierze Ci go, ale nie zmienia to faktu, ze widnieje na nim kwota 0zl." Ale panstwo zobowiązało się do wypłacani mi emerytury. To są właśnie PRAWA NABYTE. Chyba z tym studiowaniem prawa to była ściema:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieniądze zostały przejedzone ale państwo zobowiązało się do wypłat emerytur i rent oraz reszty świadczeń. ---> dlatego wiuec , ze pz prywatyzacji nie bedzie wielkich pieniedzy emerytury nie beda wynosily 2tys zl, ale 1tys zl- za to bedziesz mogl za nie kupic dokladnie tyle samo, ile teraz za 2tys, bo wartosc nabywcza pieniadza ulegnie zmianie. Prosze odp na moje pytania, napisz jeszcze kim jestes z wyksztalcenia. Bardzo mnie to interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"---> mam kilka lokat, i mam konto. Za prowadzenie konta place, za prowadzenie lokaty NIE. Ty mnei rozczarowales, nie otrafisz odp na moje pytanie " Na każde Twoje pytanie odpowiedziałem. Za prowadzenie lokaty nie płacisz bo sobie sam własciele pobiera z zarobionych pieniędzy na lokacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz pisałem. Teatrologiem. "---> dlatego wiuec , ze pz prywatyzacji nie bedzie wielkich pieniedzy emerytury nie beda wynosily 2tys zl, ale 1tys zl- za to bedziesz mogl za nie kupic dokladnie tyle samo, ile teraz za 2tys, bo wartosc nabywcza pieniadza ulegnie zmianie." Emerytura w wysokości 2 tysiecy to jest PRAWO NABYTE. Nie rozumiesz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedz na moje pytania. Witaj zaczerniona pomaranczo. Wspieraj mnie, bo czasem to wyglada jak rzucanie grochem o sciane.... "Ale panstwo zobowiązało się do wypłacani mi emerytury. To są właśnie PRAWA NABYTE. Chyba z tym studiowaniem prawa to była ściema" ---> powtorze ostatni raz. PRywatyzacja, a kase ktora uzyskamy ZWALORYZUJEMY. Wtedy zobowiazanie bedzie mozliwe do zrealizowania. Odpowiedz na pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz tego że skończyłem teatrologie mam jeszcze studia menadżerskie, miałemswoją firme przez wiele lat, oprócz tego jestem, zaodowym kierowcą, akustykiem, fotografem i jeszcze wiele wiele innych rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na każde pytanie odpowiedziałem. Czytaj uwaznie. "---> powtorze ostatni raz. PRywatyzacja, a kase ktora uzyskamy ZWALORYZUJEMY. Wtedy zobowiazanie bedzie mozliwe do zrealizowania." Można rewaloryzowac ale kwota nie może być niższa niż 2 tysiące bo to jest PRAWO NABYTE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo gwarantem moich pieniędzy jest państwo a dokładniej budżet państwa a nie pan Kowalski który jest włascicielem OFE i może moje pieniadze zmalwersowac, źle ulokowac albo ukraść." ---> nie wiem czy zworciles uwage, ale jezeli chodzi o buzdet, to z roku na rok jestesmy pod kreska. CCoraz wieksza. Gratuluje myslenia !!!!!!!!!!!!1 "Na każde Twoje pytanie odpowiedziałem. Za prowadzenie lokaty nie płacisz bo sobie sam własciele pobiera z zarobionych pieniędzy na lokacie." --> ale jak daje im na rok mooje 100zl, to po roku dostaje 104zl. Wiec i tak jestem do przodu. O to w tym chodzi :O "Emerytura w wysokości 2 tysiecy to jest PRAWO NABYTE. Nie rozumiesz tego?" -->Dobrze, wiec zostanie wyplacona. W kwocie zwaloryzowanej, o tej samej warosci nabywczaej. "Juz pisałem. Teatrologiem." ---> z CHAMAMI, nazywajacymi kobiete w wieku swojego syna "małym nikim" nie rozmawiam. Dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"---> nie wiem czy zworciles uwage, ale jezeli chodzi o buzdet, to z roku na rok jestesmy pod kreska. CCoraz wieksza. Gratuluje myslenia !!!!!!!!!!!!1" No właśnie:O Coraz bardziej mnie osłabiasz. Przecież budżet państwa to wszystko co w naszym państwie jest. Czyli moją emeryturę gwarantuje mi RP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"--> ale jak daje im na rok mooje 100zl, to po roku dostaje 104zl. Wiec i tak jestem do przodu. O to w tym chodzi" A oni zarabiają na tym jeszcze 20. Czy to jest różnica czy sami sobie pobiorą czy ty im dasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"--> z CHAMAMI, nazywajacymi kobiete w wieku swojego syna "małym nikim" nie rozmawiam. Dobranoc wszystkim." Nie zauważyłaś, że wczesniej w swoich wypowiedziach dałaś mi podsawy do takiego stwierdzenia? A teraz jak się okazało, że rojenia Korwina są tylko rojeniami, to uciekłaś... :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rojenia? to są Twoje, koleś ja chce zrobic porządek to wszyscy odwracają kota ogonem jak ty i robią z niego głupka, tchórze jesteście i tyle w temacie złodziejaszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już nie wspomne o róbie obrażenia mnie nazywając osobe w wieku Twojego ojca, chamem, nie mając do tego podstaw. Bo ja do nazwanie Ciebie "małym nikim" miałem podstawę. Ale tak czy inaczej. pocieszjącym jest, że w końcu zwolennik Korwina przyznał, że oprócz braku wychowania (co dziewne ale dotyczy sporej częsci zwolenników Korwina), że zamierza Korwin ODBIERAĆ EMERYTURY czy raczej je ZMNIEJSZAĆ! Z takim programem wyborczym mam nadzieję, że dalko nie zajedziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A oni zarabiają na tym jeszcze 20. Czy to jest różnica czy sami sobie pobiorą czy ty im dasz?" ---> ZUSowi przez lata placiles co meisiac na konto ok- dajmy na to 600zl. Teraz, po 30 latach na koncie nie masz NIC. Nawet tych 600 z jednego meisiaca. Ja po roku mam oprocz moich 100zl mam jeszcze 4zl zarobku. No wlasnie, nie jestes partnerem do rozmowy dla mnie. Gdybys byl- np prawnikiem, jak ja niedlugo wiedzialbys czym jest uwarunkowana skutecznosc zobowiazan. I ze emerytury ulegaja waloryzacji. Moj tato zarabial dawniej dajmy na to: 30 milionow zlotych- czy uwazasz zatem, ze jezeli ZUS w chwili podpisania z nim umowy te 40 lat temu zobowiazal sie mu wyplacic 80% kwoty jego zarobkow jako emeryture uwazasz, ze powinien etraz dostawac co miesiac 24 miliony? Jestes po prostu głupi, niedouczony. Do tego niewychowany, wulgarny, bezczelny- i tak jak wspominala -CHAM. Bez szacunku do kobiet. Zegnam, i nie wracaj wiecej na ten temat. Przerasta Cie to, nie masz wiedzy. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 14:20 [zgłoś do usunięcia] mam dość takiego kraju Glupku- mozesz zalozyc dzialalnosc jaka tylko zechcesz w ramach liberalizmu gosp" A tu fragment postu, który spokojnie jest podstawą do nazwania autorki "małyn nikim" Więcej mi się szukac nie chce ale jest jeszcze parę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×