Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Gość wawcia the best
oj przestan pieprzyc!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam po raz ostatni. masz cos do powiedzenia na temat mikkego? bo o tym sie tutaj gada. o niczym innym mi sie gadac nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia the best
wiec wy pi er dalaj kto cie tu trzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co mi sie u mikkego podoba to wolnosc. ta wolnosc oznacza ze masz firme jaka chcesz. jesli chcesz promowac samoobrone to mozesz bo to tywoja sprawa. a takie fifki jak wawcia chca narzucac innym co maja we wlasnych firmach robic. ciebie mikke by wybatozyl za ograniczanie wolnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia the best
pokaz gdzie ja cos narzucam :D chetnie poczytamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia the best
przestan pi er do lic i idz do stolu na obiad albo na spacer przewietrz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia the best
w koncu poszedl p i e r d o l o n y wiedzialem ze dlugo nie wytrzyma bez kafe i bedzie sie pojawiac w 15 roznych nickach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzywy krulik i cała reszta
Twoich ników- weź zejdź z tego tematu. Pieprzysz niesamowicie. Mam dość takiego kraju precyzyjnie odpowiadała na Twoje pytania i to po sto razy. Non stop to samo wałkujesz, jeśli jesteś taki mądry to podaj inne rozwiązania, które naprawią to co banda czworga spieprzyła. Musisz dość blisko koryta siedzieć, że tak ich bronisz lub też jesteś naprawdę tępy (to dość delikatne określenie). Czas na zmiany a to może zapewnić JKM bo na pewno nie PO, które nas okrada - zrozum to człowieku. Mam dość... nie uciekaj z tematu ja chętnie Ciebie poczytam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze ja jej zadnych pytan nie zadawalem:O pieprze? moze jakbys napisal o co ci chodzi byloby latwiej? jkm zmiany? wlasnie wszedlem tutaj w tej sprawie. poczytalem i dowiedzialem sie ze chce odbierac polowe emerytury.to maja byc te zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty jesteś naprawdę tępy
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwny jestes czlowieku. ze ktos nie potrafi jasno sprecyzowac o co mu chodzi jak krzywy krulik i cała reszta ni oznacza od razu ze jest tepy. po prostu nie umie i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opinia osoby ktora stoi po Twojej stronie barykady, jedna osobo z 3 czarnymi nicakami :D : " 11:46 [zgłoś do usunięcia] granica jest w głowie Mam dość takiego kraju No dobra, załóżmy, że mam pytanie nie zna się na ekonomii i popełnia podstawowe błędy" ---> To po pierwsze. Po drugie nie odp na moje pytanie: " 00:03 [zgłoś do usunięcia] mam dość takiego kraju Ale chwileczke, to teraz ja zadam pytanie Idzie niz demograficzny, potezny niz. Tak jak napisalam za 20 lat bedzi e20mln emerytow, i 10mln osob pracujacych na nich. Jakie wtedy panstwo bedzie musialo nalozyc podatki, aby ich utrzymac? 50%? 60%?" ---> slucham, skad brac kase? Przez Ciebie nikt sie tu nie pojawia, bo wyobraz sobie ze madry i wyksztalcony czlowiek woli rozmawiac tez z drugim madrym i wyksztalconym albo i niewyksztalconym, ale chlonnym wiedzy. A Ty nie masz wiedzy z dziedziny polityki, ekonomii, finansow. A swiadczy o tym to, ze uwazasz wplacanie kasy na lokaty za zle posuniecie. Wolisz swoje 500zl meisiecznie odddawac ZUSowi, ktory po 30 latach Twojej pracy odda Ci PUSTE konto. Bo przciez na emerytury sie ZAPOZYCZA u pracujacych obecnie. Sorry czlowieku, jestes tak malo oczytany, do tego bez ambicji- juz tyle osob po Tobie tu pojechalo, a Ciebie dalej nie sklonilo to do nadrobienia brakow. Nie jestes po prostu partnerem do rozmowy, bo kompletnie nie orientujesz sie w sytuacji. Nie wiesz nawet, co to waloryzacja :D i jak ma Ce ktos traktowac powaznie? :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak możesz i masz siłę i chęci
:) to poczytaj sobie jego topik: nowy topic Shatyna . niezła polewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty znowu?:D I znowu przyszłaś się poosmieszac trochę. I znowu Ci się udało:D:D:D "A Ty nie masz wiedzy z dziedziny polityki, ekonomii, finansow." Powtórzyłaś to tyle razy ale na podanie przykładu jakoś Cie stac nie było. Trochę to żałosne. Nie uważasz? "Wolisz swoje 500zl meisiecznie odddawac ZUSowi, ktory po 30 latach Twojej pracy odda Ci PUSTE konto. Bo przciez na emerytury sie ZAPOZYCZA u pracujacych obecnie." ZUS żadnego konta nie oddaje tylko GWARANTUJE mi wypłatę emerytury. "Sorry czlowieku, jestes tak malo oczytany, do tego bez ambicji- juz tyle osob po Tobie tu pojechalo, a Ciebie dalej nie sklonilo to do nadrobienia brakow." Pojechało? Uważasz takich "znawców" jak Ty za równorzędnych mi partnerów? :D:D:D:D "Nie wiesz nawet, co to waloryzacja" A to Ci się przysniło? Zapewnie nie jesteś w stanie zacytowac takiego mojego postu z którego to wynika? :D:D:D "Przez Ciebie nikt sie tu nie pojawia, bo wyobraz sobie ze madry i wyksztalcony czlowiek woli rozmawiac tez z drugim madrym i wyksztalconym albo i niewyksztalconym, ale chlonnym wiedzy." To się może zgadzać. Tyle że chodzi o Ciebie. Wystarczy poczytac o projekcie odbierania emerytom pieniędzy.....:O "A swiadczy o tym to, ze uwazasz wplacanie kasy na lokaty za zle posuniecie. " To nastepne z Twoich snów. Nigdy nic takiego nie napisałem. Ale rozumiem, że jak argumentów brakuje to oprócz marnych prób obrażenia mnie, opowiadasz jeszcze swoje sny. Oczywiście można;;; Tylko to troche jest smieszne :D:D:D:D:D:D:D "Nie jestes po prostu partnerem do rozmowy, bo kompletnie nie orientujesz sie w sytuacji." Zapewne to też jeden z Twoich snów, bo przykładów na to nie ma żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIS****
Tylko PiS platforma to banda złodziei i wykolejeńców pokroju Niesiołowskiego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno. Dopóki nie będziesz posługiwała się FAKTAMI z moich postów, jako dowodami na Twoje zarzuty, ja nie będę odpowiadał na Twoje posty. Oczywiście będe je komentował bo lubie się z Ciebie ponabijać. I z Twoich braków. W wiedzy, w wychowaniu, w kulturze itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tylko PiS platforma to banda złodziei i wykolejeńców pokroju Niesiołowskiego....." No tak, tak... A teraz idx do dyżurki pielegniarskiej i zazyj wreszcie te psychotropki bo ci najwidoczniej coś się przestawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIS****
To wy tu na kafeterii prowadzicie dysputy politologiczne, myślałem, że tu się rozmawia o szminkach i takich tam no to szacun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIS****
Dwa nazwiska pajacyku a właściwie 3: Drzewiecki, Chlebowski i Sobiesiak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIS****
Afera Hazardowa, Upadek Polskich stoczni podczas, gdy te niemieckie dalej działają i korzystają z pomocy rządu RFN mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIS****
ABW robi wjazd do mieszkania studenta prowadzącego portal satyryczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×