Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

To maluczkie ludziki, malwersanci, manipulanci, gadają gadają i gadają, nniestety większość się na to nabiera i mamy jak mamy, od 20 lat rozkradanie kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu sama autorka, zapene z dobrego serca, uzasdaniła że okreslenie "mnały nikt" w stosunku do niej, jest bardzo łagodnym okresleniem. Dlaczego? Do osoby w wieku jej ojca zwraca się tak: "Jestes po prostu głupi, niedouczony. Do tego niewychowany, wulgarny, bezczelny- i tak jak wspominala -CHAM. Bez szacunku do kobiet. Zegnam, i nie wracaj wiecej na ten temat. Przerasta Cie to, nie masz wiedzy."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jestes po prostu głupi, niedouczony. Do tego niewychowany, wulgarny, bezczelny- i tak jak wspominala -CHAM" A to, poniewaz do takich stwierdzeń nie ma ŻADNYCH podstaw, świadczy o kompletnym braku kultury i olbrzymich brakach w wychowaniu. Tatuś z mamusią sie nie popisali :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILE RAZY MAM POWTARZAC ŻEBYŚ TO ZOBACZYŁ???????????? "Rojenia? to są Twoje" No to może podaj jakieś moje "rojenie". Poprosze o cytat z mojego postu i oczywiście uzasadnienie dlaczego to jest rojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale trzeba zrozumiec młodą wyznawczynie Korwina. Wykształcenia jej brakuje, rojenia Korwina zostały jej udowodnione, to i nerwy popusciły. Mam nadzieję , że nic więcej :D A na dodatek sama przyznała, że chce emerytom odbierac połowe emerytury zeby zatykac dziury w budżecie...:O :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz przyszło mi do głowy, że to po prostu młoda komunistka. Dlaczego. Bo komuniści chca upaństwawiac srodki produkcji. Dla emeryta, środkiem produkcji jest jego emerytura. A nasza młoda komunistka, chce mu zabrac połowe i ją upaństwowic, zatykając dziurę w budżecie. Nono.... Kto by się spodziewał :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILE RAZY MAM POWTARZAC ŻEBYŚ TO ZOBACZYŁ???????????? "Rojenia? to są Twoje" No to może podaj jakieś moje "rojenie". Poprosze o cytat z mojego postu i oczywiście uzasadnienie dlaczego to jest rojenie. ......................... CZY TO ZA TRUDNE DLA CIEBIE? NAPISZ... MAM DOBRE SERCE I CI ODPUSZCZE..... :d:d:d:d:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwale każdego na kolana na argumnty, ale muszę mieć przeciwnika a nie dupka ---> 100% zgody 🖐️ Szkoda strzepic jezyk. To wyglada mniej wiecej tak, jakbys probowal tlumaczyc 2latkowi teorie wzglednosci; Ty swoje, a On nadal "ugugugugugu" :D Tylko, ze wiekszosc dwulatkow jednak jednak ma szacunek dla tego, kto sie z nim bawi. W przeciwienstwie do niektorych tutaj CHAMOW i PROSTAKOW. Dzien dobry :) I Do popoludnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poległaś w próbie opowiedzi
co JKM miał na mysli. nikt CHAMEM i PROSTAKIEM wobec ciebie nie był. to raczej ty zachowałas się niekulturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce pochwali no żesz
za konsekwencję i wytrwałość. udało ci sie udowodnić że JKM opowiada bzdury, że jego program jest o kant d.... rozbić a jego zwolennicy gubia sie w wyjaśnieniach. nie mówiąc już o braku kultury który u nich wystepuje, co też udało ci sie wydobyć na wierzch. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło jezu ale wtopa
mam dość naopowiadała idiotyzmów. odbierac ludziom ich pieniądze? z prywatyzacji płacic renty i emerytury? buhahahahaha brak argumentów spowodował wymyślania od chamów i prostaków:O no żesz! po co ty rozmawiasz z takimi osobami. one nie tylko kompromituja nierealne idee jkm ale również kompromituja siebie. nie widzsz zakałapućkania sie mam dośc w pokrętnej ideologi korwinowej? daj sobie spokój i odpuśc tę "dyskusję". dziewczatko nie ma pojecia o prawie, o finansach, o gospodarce. jest naładowana idiotycznymi ideami jkm a poza tym nic więcej nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzywy krulik
zmasakrowana mam dosc takiego:D:P tak trzymac oszołomiaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia the best
oho shatyn w akcji malo sie nie zeszczal i juz widac pierwsze symptomy nakręcania sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to mów
chwila chwila moze porównjmy co mamy teraz i czy jest to ok a co proponuje Mikke i czy to nie jest ok. Prosto i na temat dla tych którzy na tym forum potrafia opierac dyskusje na odpowiadaniu pogramowi Mikke wyłacznie NIE , nie mając nic mądrzejszego do zaroponowania ,opierajac swoje wypowiedzi wyłącznie na krytyce . Jesli chcesz krytykowac to podaj mądrzejsze rozwiązania omawianego problemu .pewnie wtedy połowa antykorwinowców sie wykruszy a druga połowa zamilknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to mów
konkrety co jest nieralne .żyjąc tyle lat w kraju który jest rozkradany logicznym jest fakt ze wsz ędzie i na wszystko brakuje kasy bo cała kasa wędruje do koryta , zasadniczym rozwiązaniem Mikkiego jest zlikwidowanie koryta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konkrety to padly wyzej. np zus. likwidacja to lata. korwin chce likwidowac ale juz czym to zastapic to nie wie. chyba ze odbierac emerta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia the best
nie realne bo tak mowi nastepny idiota z forum :D realne za to jest napychanie sobie portfeli kosztem 40 milionow ludzi :D koryto jest najbardziej realne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia the best
a to ja mam ci mowic kto sobie kieszenie przy korycie napycha?? co za bezczelny typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia the best
czy ty k u r w a nie widzisz tępy czlowieku tych samych mord od 20 lat przy korycie ktorzy co chwile zmieniaja swoje pogladay i ciagle sa i sa i sa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia the best
Kononowicz okazal sie prorokiem widac to na kazdym kroku "i nie bedzie niczego" to fundament III RP realizowany konsekwentnie przez pseudoelity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czym ty pierdolisz? kraj sie rozwija, drogi sie buduja, stabilne finase, stabilnosc dla ludzi. spokoj w kraju a ty nie ma niczego. jeblo cie wczoraj czy ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×