Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Gość agentka 007
Wiesz co nie znam się na tym. Jednak chcę, aby chociaż on lub upr dostaly się do parlamentu i pojawiła się jakaś świeżość. bo ciągle ci sami ludzie tam siedzą i dlatego nic się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka 007
Rząd tworzy nowe ZOMO Rząd JE Donalda Tuska tworzy państwo policyjne. Szczególnie niebezpieczna jest proponowana przez rząd ustawa o śrdokach przymusu bezpośredniego i broni palnej, która nijak się ma do państwa demokratycznego - pisze blogerka portalu salon24.pl. Blogerka podkreśla, że proponowane zapisy znacząco rozszerzają uprawnienia różnych służb, przy jednoczesnym ograniczeniu praw zwykłego obywatela. Największy niepokój budzą zapisy dopuszczające możliwość rezygnacji funkcjonariusza z oddania strzału ostrzegawczego - także do dzieci, kobiet w ciąży i osób niepełnosprawnych. Ma to odnosić się również do przypadków niszczenia mienia przez potencjalnego przestępcę - zaznacza publicystka. Podkreśla, że autorzy projektu tłumaczą wprowadzenie takich zmian realiami życia w dzisiejszym mocno zurbanizowanym świecie i narastającą falą terroru. Wg autorki, zaniepokojenie może budzić również uzbrojenie funkcjonariuszy w szeroki arsenał broni, w tym środki paraliżujące, łzawiące, ogłuszające i oślepiające. Wszystkie te rozwiązania chce się wprowadzić wraz z obniżeniem wymagań wobec kandydatów do służby, m.in. poprzez dopuszczenie do niej osób karanych - zaznacza autorka. Dodaje, że najgroźniejszy dla demokracji jest jednak zaproponowany przez prezydenta projekt ustawy o stanie wojennym, nazywany też ustawą o cyberataku. Dopuszcza on wprowadzenie stanu wojennego na terytorium całego państwa w przypadku wystąpienia zdarzenia określanego jako „szkodliwe z punktu widzenia żywotnych interesów i celów strategicznych Polski działanie podmiotu zewnętrznego, niezależnie od miejsca podejmowania przez niego tych działań. Jak pisze blogerka, takim działaniem mógłby być m.in. atak hakerski przeprowadzony np. z Krakowa. A to już łatwa droga do rozprawienia się z niewygodną opozycją, poprzez zainicjowanie lub zlecenie jakiemuś podmiotowi takiego właśnie działania - pisze blogerka salon24.pl. Źródło: lubczasopismo.salon24.pl to jest ze strony korwin-mikke.pl w dziale news i jak ja coś takiego czytam, to naprawdę się zaczynam bać a mówili, że przez PiS demokracja jest zagrożona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do zmiany. Nie za bardzo może się coś zmienić, bez względu na to kto jest w Sejmie. Prawa ekonomii sa nieubłagane. Na to żebyśmy lepiej żyli potrzeba lat rozwoju gospodarczego Polski. I nikt tego nie jest w stanie przyspieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka 007
KNP i UPR to dwie różne partie. UPR ma koalicję z Jurkiem i jeszcze z jakimiś mniej znanymi partiami prawicowymi. Jurek jest takim jakbym to powiedziała katolikiem wojującym. Dlatego chcę głosować na KNP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem Twojego zanipokojneia. Jesli nie bedziesz łamała prawa to te regulacje Ciebie nie dotyczą. Dotyczą za to złodziei, bandziorów, mafiozów itp czyli te działania sa dla naszego, normalnych ludzi, bezpieczeństwa. A więc dlaczego ten niepokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no żesz do k... nędzy niezalo
Znikam na jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka 007
W tym roku wybieram się na studia. Po studiach i zdobyciu pracy bądź też otwarciu swojego biznesu zamierzam zaangażować się trochę w politykę. Nie wiem jaka forma tego mojego angażowania się będzie miała miejsce. Czy będę w jakiejś partii, stworzę własną czy jeszcze cokolwiek innego mi przyjdzie do głowy. Co będzie jeśli będę stanowiła zagrożenie dla PO (przyjmijmy wariant, że za 5 lat będą jeszcze rządzić). Tak jak ta bloggerka napisała..... Mogą być rózne prowokacje (jakieś ataki w sieci czy coś) i to jest niebezpieczne dla opozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak na dzien dobry; jak wroce poszukam jeszcze: 00:35 [zgłoś do usunięcia] no żesz do k... nędzy "---> nie place za obsluge, to nie jest moje konto, tylko lokata. Tam sie lokuje gotowke i ona sama pracuje na siebie. Mylisz lokate z rachunkiem bankowym." MOJE SLOWA. Lokata to jest to samo co konto, tylko z powodu blokady czasowej otrzymujesz większy procent. TWOJE SLOWA Cytaty, ktore zapodales wczesniej nie w sposob doslowny, ale jednak posredni wskazuja dobitnie na to, ze uwazasz za nieuczciwe, iz zysk od Twoich pieniedzy nie jest w calosci, badz tez w wiekszej czesci przekazywany Tobie. A jak inaczej, skoro nie kradzieza mozna nazwac dzialania, ktore pozbawiaja CIe rzekomo "twoich", tudziez naleznych Ci pieniedzy???? A trzeba wiedziec, ze Twoja kasa jest narezdziem, natomiast mozgiem operacji i sila sprawcza tego, ze kasa sie podwaja jest osoba inwestujaca, i jej umiejetnosci. 00:26 [zgłoś do usunięcia] no żesz do k... nędzy "i zmiejszyli skladke do ofe, efektem czego moja emerytura bedzie jeszcze nizsza." To też nieprawda. Bo budżet państwa daje większy procent wzrostu niż OFE. Poza tym OFE może np zbankrutować. DOBRZE, ZE NASZE PANSTWO NIE ZBANKRUTOWALO, I NIE ZBANKRUTUJE :D "Bo budżet państwa daje większy procent wzrostu niż OFE. Poza tym OFE może np zbankrutować." --> :D predzej zbankrutuje panstwo, niz prywatna firma, zatrudniajaca wykwalifikowanych finansistow. 23:17 [zgłoś do usunięcia] no żesz do k... nędzy "sprzedaje sie przedsiebiorstwa za ulamek ich wartosci..." Sprzedaje się za tyle za ile ktoś chce kupić. Przeciez to przetargi. ---> aby osiagnac najwyzsza cene oglasza sie licytacje, popularne "kto da wiecej, a nie przetarg :O To sa tylko niektore z fajnych Twoich wypowiedzi. A jest tego sporo wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agentka007
Ja uważam, że dobrze myślisz. Banda czworga ma i tak poparcie więc swoimi mordami (za przeproszeniem) będą nas zaszczycać non stop. Trzeba poprzeć JKM żeby pokazał co się dzieję w naszym rządzie, uświadomił ludzi, wprowadził (przy małym poparciu to nie możliwe) swój program.... Przecież gorzej już być nie może ? A nie przepraszam jeśli nadal będzie rządził Tusk - może :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odniose się tylko do jedenego twoejego "argumentu" "A jak inaczej, skoro nie kradzieza mozna nazwac dzialania, ktore pozbawiaja CIe rzekomo "twoich", tudziez naleznych Ci pieniedzy????" Nigdzie nie napisałem że to należne mi pieniądze. Nigdzie nie napisałem, że to moje pieniądze. Czyli ta twoja wątła konstrukcja "myślowa" znowu padła...:O Jak mi przykro.....:D:D:D:D:D:D:D:D:D Do reszty nie będe się odnosił. Nie podałas żadnych argumentów przeciwko moim stwierdzeniom. Czyli sama występujesz przeciwko własnym słowom o dyskusji na argumenty. Żałosne....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj tvn24 na swoich stronach zamiescilo sondaz wyborczy. Po kilkudziesieciu minutach Kongres Nowej Prawicy byl chyba na drugim miejscu !!!!!!!!!!!!!!!! Po czym glosy w tajemniczy sposob zaczely...znikac (na szczescie ktos zrobil skany i wrzucil je do internetu, jak zasiade do kompa do podesle tuu na forum) !!!!!!!!!!!!!!!!! Tak, nie pomylilam sie!!!!!- zalozmy ze bylo ich 1200, a po kilku minutach o kilka mniej (:O) Zaraz potem w bodajze niecale 20 minut platformie przybylo kilka tysiecy glosow (jakim cudem???? :O) Gdy jednak KNP po jakims czasie nadal znajdowal sie chyba z kilkuporcentowym poparciem w pierwszej czworce, czy piatce- sondaz ZDJETO ZE STRONY :D :D :D Potem powklejam jeszcze fajne linki... sami sie przekonacie czy to, co widzimy w tv jest faktycznie miarodajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratym może by cię tak Klich
przebadał albo jakiś jego kolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do do agentka007 "Przecież gorzej już być nie może ? A nie przepraszam jeśli nadal będzie rządził Tusk - może :/" Gorzej? Jest gorzej? W stosunku do czego? Dlaczego jeśli bedzie rządził Tusk to może być gorzej? Może wreszcie jakieś konkrety czyli argumenty jak to sobie życzyła założycielka sama nie stosujac się do własnych życzeń ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba Ty wpierw nie zdazyles sie odniesc do tego, co wczoraj napisalam. Poza tym, jak juz mowilam- chyba nie dostrzegasz tego, ze NIKT Cie tutaj nie popiera (naturalnie procz samego siebie pod kilkoma nickami). twoje posy na nikim nie robia wrazenia, i odnosza dokladnie odwrotny, od oczekiwanego przez Ciebie skutku. Jezeli chcesz sobie popisac- bardzo prosze, ale nie uwazasz, ze tracisz czas? Cytowac teraz nei moge, bo korzystam z tel. Ale gdy wroce do domu moze mi sie uda; chociaz nie wiem czy nie zajme sie czyms bardziej poztecznym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie poda Ci konkretow, bo dla wiekszosci jestes po prostu smieszny :D a moze nawet i zalosny. 30 lat starszy ode mnie gosc, i zabawia sie na kafeterii????? No prosze Cie :) Jak wroce do domu wkleje kilka fajnych rzeczy. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"twoje posy na nikim nie robia wrazenia" Nie? A na tobie? Nie robią? Otóż robią takie wrażenie, że musisz posługiwac się kłamstwami, manipulacjami... I znowu jestes żałosna....:O Nie wstyd ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że za tuska jest
lepiej. Np lepsza jest propaganda sukcesu. Wczoraj czy przedwczoraj mówili: "Polscy rolnicy w wyniku embarga warzyw do zaprzyjaźnionego związku radzieckiego stracili 20mln zł." A całe wydarzenie komentowane w otoczce wielkiej przyjaźni i wielkiego gestu putina, że i nawet embarga już nie ma. A w tych samych wiadomościach powiedzieli , że :"Polscy rolnicy złożyli 5tyś wniosków o odszkodowanie z tego tytułu i domagają się 80mln euro czyli 320mln zł." Więc 16x więcej??? Wiadomości typowo pod leminga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nikt nie poda Ci konkretow, bo dla wiekszosci jestes po prostu smieszny a moze nawet i zalosny. 30 lat starszy ode mnie gosc, i zabawia sie na kafeterii?????" To tym łatwiej podać argumenty jeśli to co napisałem jest smieszne. Nie trzeba wyszukiwac czegoś specjalnie tylko podac proste argumenty ukazujące moją smieszność i mówiące dlaczego jestem taki smieszny. To kafeteria nie jest dla wszystkich? Może jakiś argument? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agentka007
no żesz.... po raz setny ŻEGNAMY do kur... nędzy w podskokach raz dwa mi stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dość takiego kraju Poco dajesz się wplątywać w te słowne przepychanki? Nie warto on/ona i tak żyje w swoim świecie. 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×