Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Gość przywódca duchowy platformy
Z twoim poziomem intelektualnym to pewnie chciałbyś dowód w postaci oświadczenia jakiegoś "autorytetu" . Normalny człowiek w przeciwieństwie do leminga sam potrafi wyciągnąć wnioski na podstawie tego co zaobserwował przez lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Normalny człowiek w przeciwieństwie do leminga sam potrafi wyciągnąć wnioski na podstawie tego co zaobserwował przez lata." Czyli jak nie obserwowałes Shatyna w roli szatniarza tzn że wg ciebie, normalny człowiek to taki który kłamie...:O Może dla ciebie to normalnośc. Dla mnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przywódca duchowy platformy
Czy ja coś pisałem o jakims szatniarzu??? Ty się dobrze czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka warszawianka
on codziennie zle sie czuje, biedny psychol shatynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przywódca duchowy platformy
"Obserowałes przez lata Shatyna jak był/jest szatniarzem?" Dowód?? psycholu :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przywódca duchowy platformy
Ty to lubisz taplać się we własnym gównie. Człowieku kompromitujesz się niemal z każdym postem. Może idż na gazetapeel i tam pisz komentrze w stylu " kaczyński chce wojne z ruskimi" - gwarantowane z +10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmiecacie topik
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Człowieku kompromitujesz się niemal z każdym postem. " A jak przyszło do wskazania takiego posta i uzasadnienia dlaczego on jest kompromitujący to.... Zapadła cisza... Ktoś się chyba skompromitował...:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przywódca duchowy platformy
Racja, skoro to wątek dla KNP to jest to zaśmiecanie. A zaczeło się od tego że ten nowohucki komuszy zjeb zaczął cos pierdolić o rodzinie Kryże wiedząc że rodzina żyda szechtera to 10x gorsze skurwiele ścigane międzynarodowym listem aresztowania (brat żyda szechtera). Ale murzyński chuj w dupe sratynowi bo to niezły świr, współczuje rodzinie takiego debila. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można samemu sprawdzić zaczęło się od tego postu: " 14:46 [zgłoś do usunięcia] przeklęte pragnienia" a dokładnie od tego fragmentu: "no żesz Pytam jeszcze raz, gdzie Twoja odpowiedź na moją ripostę w sprawie rzekomego pochodzenia PiS od postkomuny??? Pokaż co potrafisz" Czyli post: " 21:28 [zgłoś do usunięcia] przywódca duchowy platformy" jest tylko kłamstwem tego osobnika. Nie pierwszym:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, jaki mamy z Toba problem? Po prostu- kilka osob ma tutaj pewna ceche, atrybut, ktorego Ty nie posiadasz. Dlatego porozumienie nie jest mozliwe. Dlatych wlasnie osob 2+2 jest rowne 4. Tobie, stawiajac porownywalnie banalna teze trzeba na jej potwierdzenie podac 10000 argumentow, ze tak wlasnie jest- nadto, przeprowadzic z 10 dowodow od reki. Innymi slowy- pewne rzeczy dla niektorych sa tak oczywiste, notoryjne wrecz, ze nie widzi sie potrzeby rozwodzenia nad nimi, a Tobie trzeba wszystko w kolo macieju, po 100 razy a i tak, ze tak powiem guzik z tego. Po pewnym czasie staje sie to meczace, nudne, bezcelowe, dlatego wlasnie nikt Cie tutaj nie chce, wszystkich juz nawet zaczynasz smieszyc i nie chce nam sie z Toba gadac. Jak masz braki, to je po porostu uzupelnij, a nie wypytuj, zawracaj tylek. Zostaw wikipedie w spokoju, wez ksiazke, poczytaj- tak jak Ci radzi Przeklete Pragnienia, i wtedy przyjdz pogadac 🖐️ pragnienie :) jestes osoba, z ktora nie mam ochoty sie poklocic (no, chyba, ze w innych okolicznosciach przyrody :D), wiec powiem krotko- w pewnej kwestii nie dojdziemy do porozumienia. Ja majac do wyboru PIS i PO zawsze zaglosuje na PO, chyba, ze odejdzie Jarek i jeszcze paru innych, to moge sie zastanowic. Panietaj, ze oni juz rzadzili... i podali sie do dymisji.... Chce tylko zaznaczyc, ze Twoja poglady, a na pewno znakomita ich wiekszosc- sa zgodne z tym, co ma do zaproponowania JKM........ zastanow sie ;) I przypomne Ci tylko, ze po I turze, w II JKM dal swoje poparcie po dlugich namyslach wlasnie Jarkowi...... wiec nie mamy do siebie wcale tak daleko... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przywódca duchowy platformy "Obserowałes przez lata Shatyna jak był/jest szatniarzem?" Dowód?? psycholu ----> :D :D :D PADŁAM !!!!!! :D To jest cudowne podsumowanie :classic_cool: Przywodco, bywaj u nas czesciej 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PADAŁAS BO KTOŚ KŁAMIE?
I USIŁUJE OBRAŻAC INNYCH? TO CI SIĘ TAK PODOBA? MARNOŚĆ:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK WIDZE NIE POTRAFISZ PODAĆ
JEDNEGO ARGUMENTU A PISZESZ O TYSIĄCU. ZAPĘTLASZ SIĘ, KŁAMIESZ, OBRAŻASZ. I JESZCZE ŚMIESZ NAZYWAĆ SIĘ KOBIETĄ. DLACZEGO OBRAŻASZ PRAWDZIWE KOBIETY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmatyn idz spac
i nie zapomnij o lekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PADAŁAS BO KTOŚ KŁAMIE? I USIŁUJE OBRAŻAC INNYCH? TO CI SIĘ TAK PODOBA? ---> daj mi DOWÓD na potwierdzenie tej tezy :D Chyba, ze mowisz tak, bo sie zaplatales, klamiesz, obrazasz. I jeszcze po tym smiesz sie nazywac prawdziwym facetem? :D :D :D DLACZEGO OBRAŻASZ PRAWDZIWE KOBIETY ---> DOWÓD :D bez dowodow z nikim nie gadam 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będziemy trzymać ciebie za
słowo: >>>bez dowodow z nikim nie gadam zobaczymy jak dotrzymasz tego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będziemy trzymać ciebie za
myśmy dali jakies słowo? obiecaliśmy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie dawałem żadnego
słowa i nic nie obiecywałem. ciekawe jak mam dość dotrzymuje słowa?:O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość APELUJE!APELUJE!Miejcie serce.
Że to głupie i durne babsko, nie oznacza, że można z niej się cały czas nabijać. OPANUJCIE SIĘ. Niech ma też troche radości! Niech chociaz tutaj zabłyśnie swoim "intelektem". Niech ma te odrobinę radości. Nie mozna tak bo się kobicina zagryzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja też przyłączam się do apelu. Zaczyna mi być jej żal. Miota sie kobitka, podkłada się co chwile, kłamie, usiłuje obrażać itp. Przykro patrzec na taka degrengoladę. Wiem, że to na własne życzenie, ale to nie zmienia tego, że "mam dość takiego kraju" jest żałosna. Niech ma troche swojej prymitywnej bo prymitywnej, ale radości. Popieram APEL !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatyn nie znasz się na
polityce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udowodnij to że kłamie
nie udowodnisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udowodnij to że kłamie
Nie ma dowodu = sratyn kłamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×