Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Gość będę na orange
Skoro chcesz tak ratować kraj to nie czekaj aż ludzie może zagłosują na JKM tylko leć pod sejm i działaj. Dlaczego siedzisz na dupie i ograniczasz się do prób wypisywania mądrości na forum? Tak jest najłatwiej. Ale tak jak pisałam, twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie moj problem :) raczej WASZ. Nie tu nic nie trzyma, moge w kazdej chwili sie spakowac, wyjechac, mam gdzie, mam do kogo. Europa zachodnia, USA, Azja.... I tak ubezpiecze sie w innym kraju; to Wy pojdziecie na dno za pare lat, i o tym wlasnie pisze. Ale jesli zebralaby sie nas spora grupa- jasne, moge isc przed sejm, gdziekolwiek. Ale na polityke nie mam ochoty; po co pracowac, wysilac sie, narazac na niepochlebne opinie na swoj temat osob o marnym intelekcie (jakich kilka bylo juz nawet tu, na forum) na rzecz swojej ojczyzny, ktora ma Cie 'gdzies'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę na orange
Nie, nie moj problem raczej WASZ. Nie tu nic nie trzyma, moge w kazdej chwili sie spakowac, wyjechac, mam gdzie, mam do kogo. Europa zachodnia, USA, Azja.... I tak ubezpiecze sie w innym kraju; to Wy pojdziecie na dno za pare lat, i o tym wlasnie pisze. Widzę, że nas wszystkich świetnie znasz. Wiesz kto kim jest, co ma, czym się w życiu zajmuje i gdzie za parę lat będzie. :D Świetnie. To ja do tych twoich żałosnych wypowiedzi nie mam nic więcej do dodania. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A to feler, westchną seler." ;) Na straganie Na straganie w dzień targowy Takie słyszy się rozmowy: "Może pan się o mnie oprze, Pan tak więdnie, panie koprze." "Cóż się dziwić, mój szczypiorku, Leżę tutaj już od wtorku!" Rzecze na to kalarepka: "Spójrz na rzepę - ta jest krzepka!" Groch po brzuszku rzepę klepie: "Jak tam, rzepo? Coraz lepiej?" "Dzięki, dzięki, panie grochu, Jakoś żyje się po trochu. Lecz pietruszka - z tą jest gorzej: Blada, chuda, spać nie może." "A to feler" - Westchnął seler. Burak stroni od cebuli, A cebula doń się czuli: "Mój Buraku, mój czerwony, Czybyś nie chciał takiej żony?" Burak tylko nos zatyka: "Niech no pani prędzej zmyka, Ja chcę żonę mieć buraczą, Bo przy pani wszyscy płaczą." "A to feler" - Westchnął seler. Naraz słychać głos fasoli: "Gdzie się pani tu gramoli?!" "Nie bądź dla mnie taka wielka" - Odpowiada jej brukselka. "Widzieliście, jaka krewka!" - Zaperzyła się marchewka. "Niech rozsądzi nas kapusta!" "Co, kapusta?! Głowa pusta?!" A kapusta rzecze smutnie: "Moi drodzy, po co kłótnie, Po co wasze swary głupie, Wnet i tak zginiemy w zupie!" "A to feler" - Westchnął seler. Brzechwa. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów: 1. bycie prawnikiem, który nie zna zasad gramatyki - to nie jest powód do dumy. Któraż to kancelaria zatrudnia speca niepotrafiącego się poprawnie wysłowić??? 2. w przeciwieństwie do twojego idola nie mam potrzeby blasku i odblasku. Szkoda tylko, iż on, poza tą potrzebą, nie skalał się niczym twórczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. :D http://sjp.pwn.pl/szukaj/iftar Skoro nie ma takiego slowa, panuje dowolnosc w odmianie. A jak juz wspomnialam- lingwista nie jestem, wiec laskawie zejdz ze mnie, zajmij sie czyms pozytecznym, najlepiej poducz sie troche, by na przyszlosc unikac podobnych gaf, i robic z siebie glupka. Kancelaria???? Nuda. Ale pwc i eiy juz tak. Wiesz co to takiego? 2. Wszystko co napisales to wierutna bzdura, wiec oszczedze sobie komentarza 🖐️ A masz moze dla odmiany cos do powiedzenia w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma takiego słowa.... Ło matko :D Oj koleś, spełniaj sie dalej na kafe PS. nie -eś, tylko -aś nie lingwisto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppkajkjbn
"PS. nie -eś, tylko -aś nie lingwisto" =======> przyganial kociol garnkowi:o poszukaj szatyna, gracie w tej samej lidze, dla bęcwałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujkpknrmnwszb
Z Januszem Korwinem mi nie po drodze w tych wyborach. Cenię go i szanuję, natomiast tutaj wybieram UPR + PR czyli KW PRAWICA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn już dawno olał
to forum:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu taka
CISZA???????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka cisza bo przyszli rodzice
i wyłaczyli kompa mam dość takiego kraju. dostała po dupie, rozryczała się i poszła spać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tytułem tz swoich trzech groszy.. wielu słów nie ma w słowniku, które są w użyciu, i tutaj ich powszechność nie jest decydująca, mimo to nadal ich nie ma w słowniku. Oczywiście o ile np Ślązaków czy Kaszubów tudzież innych mniejszości używających gwary mało kto się czepia, to już poza tymi ramami puryści językowi czepiają się z wielkim upodobaniem, ale to typowa polska przypadłość. Nie zwracałbym na to uwagi gdyż to i tak jest(całe szczęście) poza kontrolą. I tu mały ukłon w stronę polonistów, nie jestem przekonany czy to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrek. Ten topik
razem z załozycielką jest już wystarczająco skompromitowany i ośmieszony. Nie dokładaj sie i Ty. Szkoda dziewczyny. Za mądra nie jest ale niech ma chwilę radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza, bo ja nie siedze tutaj calego dnia, mam swoje zycie, swoje obowiazki, a w wakacje nade wszystko SWOJE PRZYJEMNOSCI, i wole poswiecac czas im, niz klotniom tu, na forum :classic_cool: Gwoli scislosci, bo widze, ze nie wszyscy skumali- owe slowo, o ktore jest toczony tutaj boj, NIE JEST SLOWEM POCHODZENIA POLSKIEGO, nie ma go w slowniku, a umiejetnosc odmiany slow (jako prawnika) interesuje mnie tylko co do wyrazow polskich. Gdybym byla lingwista zapewne nie popelnilabym bledu. Wiec zarzuty typu "bycie prawnikiem, który nie zna zasad gramatyki" sa zupelnie nieuprawnione, chyba, ze mowa o gramatyce arabskiej, to faktycznie przyznaje racje :classic_cool:, ale w takim razie autorka wypowiedzi nie potrafi generowac jasnych i czytelnych komunikatow, co jest z cala pewnoscia problemem wiekszego kalibru, niz nieznajomosc zasad gramatyki arabskiej :D :D :D :P Wiec podsumujmy: ja nie znam sie na gramatyce arabskiej, a kolezanka nie wie co to np PwC- wiec jestesmy kwita. Chcialabym tylko zaznaczyc, ze temat dotyczy JKM. Proponuje powrot do sedna sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda dziewczyny. Za mądra nie jest ale niech ma chwilę radości. ---> na cale szczescie pracodawcy, wykladowcy i otoczenie sa innego zdania niz pomarancza z kafe (ktora zniknela z tematu po swej doszczetnej kompromitacji). Kamien z serca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna opinia, ktora wygloszono z okazji pomyslu na podwyzszenie kwoty placy minimalnej: "Alfą i omegą tych działań jest po prostu więcej zgarnąć na podatkach od pracodawcy... Bo im większa stawka minimalna, tym większy podatek dla pasożytów na urzędach. Kropka! Chyba nie myślał ktoś, że rządowi zależy na tym, żeby się plebsom żyło lepiej." Mysle, ze takie dzialania sa tez po czesci skukiem spadku wartosci nabywczej pieniadza... ale i w tych slowach cos jest... Zamiast zarzadzac podwyzki, niech obniza podatki. To byloby cos !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzice ci pozwolili
czy poszli spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie upuj myr
bo topik padł przez głupote autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta głupota juz zdechał
nie ma po co upać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bende głosował
marka jurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja na ....
jerzego marka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×