Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Gość a je bede na
mam dość takiego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknie Rybiński nazwał
platfusów: "Aideowa partia władzy o charakterze populistycznym" - 100% racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JKM: " Jaroslaw Kaczuynski naprawde chce dbac o sprawy socjalne. PARTIA PRAWICY NIE MOZE MOWIC O SPRAWACH SOCJALNYCH, bo staje sie partia SOCJALISTYCZNA". Na socjal nas nie stac, dlatego nie zaglosuje na PIS. Na PO tez nie, bo nie stac nas na dalsze zadluzanie kraju. SLD- oczekuję czegos wiecej, niz parytety i prawa mniejszosci seksualnych, a ta partia ma tylko to do zaproponowania. PSL- "dupy dalo juz kazdemu" :classic_cool: partia choragiwewka. Tylko KONGRES NOWEJ PRAWICY (nowa prawica).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaprysów Paganiniego wolę słuchać z akompaniamentem fortepianu lub pianino. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknie Rybiński nazwał
Selin do JKM:(ok12:30) "Pan jako depozytariusz bardzo słusznych, bardzo ciekawych ideii, które mogą być bliskie mnie i moim kolegom z PiSu. Pan jednocześnie prezentuje je w takim stylu i w taki sposób, że Pan je jednocześnie kompromituje" i tu też 100% racji bo JKM przyjął styl niesiołowskiego. I dlatego na KNP to moge tylko do PE głosować a do sejmu nigdy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie do Niesiołowskiego to mu jeszcze daleko. :D Do Niesiołowskiego to chyba każdy ma daleko. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczo, wlasnie to mialam zaraz zaczac pisac. Ja juz pisalam tutaj milion razy, ze sposob w jaki JKM prezentuje swoje poglady jest do bani :D ale ja uwazam, ze takie drobnostki trzeba sobie jednak darowac, i posluchac co ma do zaproponowania, omijajac tę glupia otoczke. JKM jest mistrzem w robieniu zlego wraznia, i odwracaniu uwagi poprzez styl wypowiedzi od senda sprawy. Zupelnie odwrotnie niz Donald, ktory "wielkie nic" potrafi ubrac w piekny, elokwentny i kulturalny jezyk. A ludzie to uwielbiaja :) http://www.youtube.com/watch?v=Y9ZkihRKfKE ---> od 5:55 JKM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknie Rybiński nazwał
i jeszcze jedno z 3:45 Dlaczego JKM nie uznaje narodu jako wspólnotę?? Czyżby dla "wielkiego" prawicowca JKM nie było różnicy czy rodzinka sobie zrobi dziecko czy kupi tanio i to odchowane u Chińczyków albo w Afryce?? I dziecko kupione w Chinach czy w Afryce przecież można wychować na Polskiego patriotę, które i piastów i jagiellonów będzie uważało za swoich przodków. W tym punkcie KNP jest bardziej na lewo niż SLD, PO, RPP razem wzięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haahhahaha haaa
Korwi - Mikke to jest osoba chora psychicznie i powinna zostac skierowana na jak najszybsze przymuszone leczenie na oddziale psychiatrycznym. Ta osoba pierdoli takie farmazony, że włosy stają dęba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korwi - Mikke to jest osoba chora psychicznie i powinna zostac skierowana na jak najszybsze przymuszone leczenie na oddziale psychiatrycznym. Ta osoba pie**oli takie farmazony, że włosy stają dęba ---> DOWOD :D I jak zwykle w takim przypadku bedzie ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
elemencie wyborczy głosuj na Jego Ekscelencje Muche JKM! DOTYCHCZAS ZADEN POLITYK NIE MIAŁ MUCHY więc czas na zmiany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxczz
do.....mam dość takiego kraju wielokrotnie ty byłas proszona o dowód lub uzasadnienie. i prawie zawsze nic takiego się nie stało. przyganiał kocioł garnkowi że smoli:O może najpierw ty zrealizuj te wszystkie prosby a potem zajmij się innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxczz
gdybyś uwaznie śledziła topik to dowody o które prosisz znalazłabyś bez problemu. nie mam ochoty powtarzac 100 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknie Rybiński nazwał
I Selin (PiS) najlepiej wypadł w tej dyskusji. Spokojny, opanowany, elokwentny, o jasno sprecyzowanym światopoglądzie i bardzo dobrze przygotowany merytorycznie. Tacy ludzie powinni mieć dużo więcej do powiedzenia. JKM postawił na decybele, nie wiemy nadal czym dla niego jest "naród" i jasno dał do zrozumienia, że bardzo dobrze czuje się w pozycji outsidera krytykującego wszystkich, bo do polityki on się za bardzo nie kwapi. Piłka przyszedł się tylko poskarżyć, że PiS nie realizował pro katolickiego programu jego frakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka 007
13:33 [zgłoś do usunięcia] pieknie Rybiński nazwał I Selin (PiS) najlepiej wypadł w tej dyskusji. Spokojny, opanowany, elokwentny, o jasno sprecyzowanym światopoglądzie i bardzo dobrze przygotowany merytorycznie. Tacy ludzie powinni mieć dużo więcej do powiedzenia. JKM postawił na decybele, nie wiemy nadal czym dla niego jest "naród" i jasno dał do zrozumienia, że bardzo dobrze czuje się w pozycji outsidera krytykującego wszystkich, bo do polityki on się za bardzo nie kwapi. Piłka przyszedł się tylko poskarżyć, że PiS nie realizował pro katolickiego programu jego frakcji. Kiedy była ta debata? Czy jest gdzieś dostępna w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybyś uwaznie śledziła topik to dowody o które prosisz znalazłabyś bez problemu. nie mam ochoty powtarzac 100 razy. ---> Jakos nikt oprocz Ciebie ich nie zauwazyl :D Wiec sie tu nie wypowiadaj, i problem z glowy dla obogja 🖐️ Wypadl najladniej- bo to taki wlasnie typowy populista. Ladnie, skladnie mowi, jest spokojny, opanowany- ale sam chyba widzisz, ze na gospodarke nie ma zadnego pomyslu???? Gdy padly slowa, ze ulgi podatkowe zostaly odrzucone w glosowaniu za przyczyna miedzy innymi PISu- przemilczal, nie mial nic do powiedzenia. Z takim podejsciem za kilka lat stanie sie to, o czym mowi JKM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agent 0000
skróć te stopke mam dość, bo rozwala i czytac się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka 007
Dzięki obejrzę sobie to za jakiś czas. Ale po dacie widzę, ze ta debata miała miejsce dawno. Teraz Prawica RP ma koalicję z UPR, więc sprawa jeszcze bardziej się gmatwa. Prawica nigdy nie będzie zjednoczona. Szkoda, że liderzy nie widzą szansy na dobry wynik wyborczy takiego tworu i możliwości realizowania swojego programu w parlamencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka 007
chyba zaczernię tego nicka, bo zaraz mi zakoszą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem.....
czepiacie się jego stylu wypowiedzi(JKM), a czy ktoś posłuchał tego co on mówi? Czy od razu jesteście na nie bo nosi muchę ? To jest b mądry człowiek a przykład z podatkiem dochodowym jest najlepszym dowodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×