Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

JKM ma ostry jezyk, to fakt. Ale tez na tym przykladzie powyzej sprawdza sie w 100% to, ze jego slowa i ich sens potrafia zrozumiec niestety tylko niektorzy. Albo jeszcze lepiej- moze nawet i zrozumieja, ale zeby wyszlo na ich- wyrwa z kontekstu jedno zdanie, nakecaja sie i dobudowuja do niego filozofie :O to jest okropne, chamskie i szczerze- mega zalosne. Dobrze wiecie, ze ma racje- ale poniewaz jestescie populistami, i chcecie uchodzic za kosmopoliow i nowoczesnych- dajac poparcie tym, ktorym dajecie teraz doprowadzicie za kilka lat do tego, o czym mowi JKM. Ale sa jeszcze i Ci, ktorzy ciesza sie ze naplywajacy do nas arabowie beda pracowac na nasze emerytury :classic_cool: Z tym, ze najpierw bedziesz musial dopasowac sie do ich kultury (bo przciez beda w wiekszosci, a WY kochacie deokracje), i podzielic sie z nim swoja zona. JKM nawołuje do mordowania muzułmanów. taka jest wymowa "wysyłania do Oświecimia". ---> DOWÓD!!!!!!!!!! Wiesz, ze to jest juz pomowienie???? jezeli ktokolwiek moze zglosic to na policje, to np JA. O to, ze wkladasz w czyjes usta ego, czego nei powiedzial. A za nawolywanie (podzeganie) do zabojstwa moga Cie zapuszkowac. "Dlaczego debil nie czepi sie np tego że JKM namawia do przejścia na islam?" A to jest przestepstwo? ---> Nie, tylko glupota podobna do tej, ktora sam uprawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tys sratyn taki głupi
Ćwoku a gdzie JKM napisał, ze to jest jego rozwiązanie??? W pierwszym punkcie zaznaczył które jest konserwatywno liberalne podejści a w drugim zaznaczył że NS. Ochujać idzie z głupolem sratynem :o:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"DOWÓD!!!!!!!!!! Wiesz, ze to jest juz pomowienie???? jezeli ktokolwiek moze zglosic to na policje, to np JA. O to, ze wkladasz w czyjes usta ego, czego nei powiedzial. A za nawolywanie (podzeganie) do zabojstwa moga Cie zapuszkowac." Dowodem sa slowa JKM. Co do zgłoszenia. Bardzo proszę....:D:D:D:D:D:D Chetnie... Pokaż jakas odważna. Nie tylko tutaj. :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to ty manipulujesz cytując wyrwany a kontekstu fragment wypowiedzi JKM. I dokładnie tak będą to robić media, jestem o tym przekonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tys sratyn taki głupi Tak samo ten tekst Korwina odebrałem. ---> KAZDY, kto potrafi czytac ze zrozumieniem tak to odebral. Jezu, jak mozna sie tak kompromitowac. jezeli nie zrozumiales textu, ok. Ale po co sie z tym obnosci, i to jeszcze na czarno??? :O Powiedziales, ze JKM (osoba publiczna): 12:35 [zgłoś do usunięcia] no żesz do k... nędzy JKM nawołuje do mordowania muzułmanów. - podesle to moze na Jego konto na FB, albo blog. Zobaczymy, co z tym zrobi. Mam juz Print Screeny, wiec nawet nie staraj sie zglaszac posta do usuniecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bez wyrywania z kontekstu (co jest nieprawdą bo zacytowałem CAŁY wpis na blogu". To proszę. Bez wyrywania z kontekstu. Jak rozumiesz ten fragment biorąc pod uwagę cały kontekst? Konkrety poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na nic moje prośby o usunięcie moich postów:O Nie wiesz a powinnaś wiedzieć, że o2 ma obowiązek przechowywac to przez dwa lata. A więc nawet gdyby posty zostały wykasowane są w archiwum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z tego, ze zacytowales???????? Ale post nizej napisales : 12:35 [zgłoś do usunięcia] no żesz do k... nędzy JKM nawołuje do mordowania muzułmanów. Nic takiego nie powiedzial. Uwazaj na slowa, bo niedlugo zabawa Ci sie skonczy. KONKRETY??? Konkretem jest to, co napisalo tu dzis juz kilka osob- NIE UMIESZ CZYTAC ZE ZROZUMIENIEM, nie rozumiesz banalnych, jednoznacznych komunikatow. Skompromitowales sie, tym razem na calego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nic takiego nie powiedzial. Uwazaj na slowa, bo niedlugo zabawa Ci sie skonczy." Dziecinko... Komuchy z SB mnie straszyły i się nie przestraszyłem. To i ty się nie staraj bo się spocisz...:D:D:D:D Nie powiedział? A "ostateczne rozwiazanie" Hitlera? Nie wiesz co to oznacza? No to sie poucz. Bo to wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pisałaś o zgłoszeniu tego faktu policji. ---> to jest przestepstwo scigane z oskarzenia pryw, wiec i tak On musi wyrazic na to zgode. Widze, ze i tego nie wiesz. Znowu robisz z gęby cholewę? --> ja nie mam gęby. CHAMIE. Jak CI nie wtyd tak mowic do kobiety??? Boze, co za prostak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz? No to z czego robisz cholewę?:D A co do tego co powiedział/napisał Korwin. "wysłać do jakiegoś Oświęcimia w każdym razie: przeprowadzić, jak chciał towarzysz Hitler: „ostateczne rozwiązanie." Czysto, jasno, bez watpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjścia są trzy: Konserwatywno-liberalne. Zlikwidować socjalizm, przestać wypłacać komukolwiek zasiłki. Wtedy przyjeżdżać będą poważni kupcy, a nie warcholstwo. Narodowe: wprowadzić narodowy socjalizm, a muzułmanów wyrzucić z kraju, wysłać do jakiegoś Oświęcimia w każdym razie: przeprowadzić, jak chciał towarzysz Hitler: „ostateczne rozwiązanie. Postępowe. Pogodzić się z losem i czym prędzej przejść na islam. Dotyczy to zwłaszcza ateistów bo muzułmanie chrześcijan i żydów litościwie tolerują, ale ateistów tępią bez litości 12:35 [zgłoś do usunięcia] no żesz do k... nędzy JKM nawołuje do mordowania muzułmanów. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Bede to tu wklejac do smierci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Wyjścia są trzy: Konserwatywno-liberalne. Zlikwidować socjalizm, przestać wypłacać komukolwiek zasiłki. Wtedy przyjeżdżać będą poważni kupcy, a nie warcholstwo. Narodowe: wprowadzić narodowy socjalizm, a muzułmanów wyrzucić z kraju, wysłać do jakiegoś Oświęcimia w każdym razie: przeprowadzić, jak chciał towarzysz Hitler: „ostateczne rozwiązanie. Postępowe. Pogodzić się z losem i czym prędzej przejść na islam. Dotyczy to zwłaszcza ateistów bo muzułmanie chrześcijan i żydów litościwie tolerują, ale ateistów tępią bez litości } :classic_cool: Do śmierci to by mi się nie chciało. Wszyscy wiedzą że JKM to Konserwatywny Liberał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin, ale z pointa czarnego nicka. ten przewod myslowy jest dla mnie tak egzotyczny, ze chce, aby inni mogli go podziwiac. Kto to napisał? Ja? Nie. To ty napisałaś.... Nikt nie musi wyrażac zgody na twoje działania. ---> zglosic moge, ale scigac moga tylko za zgoda JKM :classic_cool: widze, ze tego nie wiesz, no trudno, jedna rzecz e te czy w tamta w Twoim przypadku i tak juz nie robi roznicy. Ide, bo szkoda czasu na Ciebie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:03 [zgłoś do usunięcia] mam dość takiego kraju Wyjścia są trzy: Konserwatywno-liberalne. Zlikwidować socjalizm, przestać wypłacać komukolwiek zasiłki. Wtedy przyjeżdżać będą poważni kupcy, a nie warcholstwo. Narodowe: wprowadzić narodowy socjalizm, a muzułmanów wyrzucić z kraju, wysłać do jakiegoś Oświęcimia w każdym razie: przeprowadzić, jak chciał towarzysz Hitler: „ostateczne rozwiązanie. Postępowe. Pogodzić się z losem i czym prędzej przejść na islam. Dotyczy to zwłaszcza ateistów bo muzułmanie chrześcijan i żydów litościwie tolerują, ale ateistów tępią bez litości 12:35 [zgłoś do usunięcia] no żesz do k... nędzy JKM nawołuje do mordowania muzułmanów. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D --------------------------------------------------- No to zobaczmy z czego się śmieje "mam dość takiego kraju " "a muzułmanów wyrzucić z kraju, wysłać do jakiegoś Oświęcimia w każdym razie: przeprowadzić, jak chciał towarzysz Hitler: „ostateczne rozwiązanie. " Smiać się z tego? Trzeba być .............(dopisz własciwe określenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiac to się z tagiego
prostaka jak ty :D:D:D 10x juz ci to wkleili a ty dalej nie rozumiesz :O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiac to się z tagiego
Jeszcze się czepił że Breivika nazywa "pan" a szkoda że nie zauważył, że Hitlera nazywa "towarzyszem" :D:D:D co za menda komusza :O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×