Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Gość pieknie Rybiński nazwał
Sorry za ot ale rozwaliło mnie te zdjęcie: http://tnij.org/msxb Artykuł o piłce a na zdjęciu tusk zwalacza wolność słowa. Sport.pl to taki dział gazetki szechtera i doszło już do tego, że tuba propagandowa reżimu tuska nie posiada normalnych zdjęć z meczy drużyn. Bo na zdjęciu jest walka kibiców z ochroną w obronie transparentu o treści "Gdzie lotniska, autostrady? Z nami też nie dacie rady!". http://www.youtube.com/watch?v=tRJav9uh7Gw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agent 0000
to Tusk jest szefem prywatnej ochrony boiska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agent 0000
to zw stopki o Oświęcimiu i ostatecznym rozwiązaniu jest żenujące:O głupota w stylu korwina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem Korwin
skompromitował się totalnie swoimi komentarzami wydarzeń z Norwegii i mam nadzieję że będą one przytaczane za każdym razem, kiedy będzie się szykować do następnych wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdagdsfhfdh
co takiego powiedzial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem Korwin
Tam wyżej w stopce ktoś zacytował tę wypowiedż. Może zresztą miał to być zart, ale i tak wyszło jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z każdym można dyskutowac przedstawiając racjonalne argumenty, posługując się faktami, odpowiadając na trudne pytania. Trzeba tylko chciec i umieć. Trzeba się równiez znać na tym o czym się dyskutuje. Bo zastepowanie argumentów inwektywami, odsyłanie do nieistniejących postów itp tylko osmiesza tego, który tak postępuje. Trzeba równiez umiec wycofać sie z własnych pomyłek a nie udawać że coś takiego nie istnieje. A kiedy juz palnie się głupote, przypadkiem obrazi się rozmówce trzeba umiec przeprosić i przyznać się do błędu czy błedów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha hahaha
Korwi - Mikke to jest osoba chora psychicznie i powinna zostac skierowana na jak najszybsze przymuszone leczenie na oddziale psychiatrycznym. Ta osoba pie**oli takie farmazony, że włosy stają dęba ---> DOWOD I jak zwykle w takim przypadku bedzie ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisza..... Dowód jest taki, że wystarczy tego błazna posłuchać przez 5 sekund i już wiadomo, że ma się do czynienia z osobą psychicznie chorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mam dość takiego kraju" napisała: "Jak ludzie maja cie traktowac tutaj powaznie, skoro piszesz np, ze wkladajac kase na lokate bank cie okrada, bo wieksza czesc zysku z twojej kasy sobie zabiera??? Jak, skoro piszesz, ze placi sie za prowadzenie lokaty?" >>>>>>Odnosze wrażenie że mowa o mnie. Nigdy niczego takiego nie napisałem. To zwykłe, ordynarne kłamstwo, osoby której brakuje kompletnie argumentów a wiec posługuje sie takimi sposobami w "dyskusji". A całkiem niedawno prosiła o używanie argumentów w rozmowach Ale żeby nie być gołosłownym. Oto mój post. " 00:29 [zgłoś do usunięcia] no żesz do k... nędzy "Ja pie**ole Nikomu nie place- placi mu WLASCICIEL banku." Ty tak powaznie? Przeciez Twoje pieniądze zarabiają. Czy to róznica jeśli zarobią np 100 zł z tego ty zapłacisz 50 za obsługe w stosunku do tego że pieniądze zarobią 100 zł a własciciel banku sam sobie te 50 złotycgh weźmie?" Czy widac tutaj gdzieś to o czym pisze załozycielka? "skoro piszesz np, ze wkladajac kase na lokate bank cie okrada, bo wieksza czesc zysku z twojej kasy sobie zabiera??? " >>>>>>Gdzie napisałem że bank mnie okrada? Albo o tym że bank bierze większa część? Nigdzie. Bo tak nie napisałem. Na tym własnie polega kłamstwo "mam dość takiego kraju" Natomiast ty "mam dość takiego kraju" i owszem. Napisałaś załozycielko o tym że: ""Jak ludzie maja cie traktowac tutaj powaznie, skoro piszesz np, ze wkladajac kase na lokate bank cie okrada, bo wieksza czesc zysku z twojej kasy sobie zabiera??? " A oto twoje słowa. " 00:27 [zgłoś do usunięcia] mam dość takiego kraju "No widzisz. Czyli KTOŚ musi być, żeby tą kwotę zarabiac dla ciebie. Jemu trzeba zapłacić za to." Ja pie**ole Nikomu nie place- placi mu WLASCICIEL banku. Szef. Gostek zainwestuje moja kase, podwoi kwote, czyli z mojego 1tys zrobi 2tys, mnei dadza z tego 40zl ( ), pracownik ktory ja dobrze zainwestowal zgarnie pwoedzmy 350zl, a szef 600zl. TAK to dziala w kapitalizmie." Czyli napisałas o sobie, że ciebie nie mozna traktowac poważnie bo napisałaś: "Szef. Gostek zainwestuje moja kase, podwoi kwote, czyli z mojego 1tys zrobi 2tys, mnei dadza z tego 40zl ( ), pracownik ktory ja dobrze zainwestowal zgarnie pwoedzmy 350zl, a szef 600zl." >>>>>>Czyli podsumowując. "Jak ludzie maja cie traktowac tutaj powaznie, skoro piszesz np, ze wkladajac kase na lokate bank cie okrada, bo wieksza czesc zysku z twojej kasy sobie zabiera??? " To ty napisałas o tym, że bank zabiera wiekszą częśc zysków z lokaty. A nie jak. Co powyżej udowodniłem cytujac twoje i moje wypowiedzi. ................................ Co do kontroli unijnej. Napisałem że Polska jest najwiekszym beneficjentem pomocy unijnej a więc podlega większym procedurom kontrolnym niż Grecja która takiej wielkiej pomocy nie otrzymywała (mowa o czasach PRZED KRYZYSOWYCH - chodzi o kryzys grecki). Czyli znowu nakłamałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moich ostatnich popisach straciłem na wiarygodności? Może przytoczysz te "popisy" i napiszesz dlaczego wg Ciebie straciłem na wiarygodności? Czyli posłużysz się konkretami i faktami a nie ogólnikami i kłamstwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaaaaaaaa a
Mi tam Korwin wisiał, ale jak usłyszałam w DD TVN, jak mówi, że kobiety są mniej inteligentne i powinny być podporządkowane (jak poszukacie na stronie TVN to znajdziecie) to go znielubiłam. Cham i prostak z niego. Jak chce tak żyć, to niech jedzie do Iranu, albo w tamte rejony. jAK SŁUCHAM JEGO DURNYCH WYWODÓW I TEORII SPISKOWYCH TO NIEDOBRZE MI SIĘ ROBI. Dobrze, że nigdy nie zostanie jakąś ważną osobą w polityce i zawsze będzie traktowany, jako taki pajac, z którego można się pośmiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaaaaaaaa a
podporządkowane mężczyznom* miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety. Korwin taki jest. Dlatego popiera go waska grupa osób, usiłujaca nie zauważac jego wypowiedzi, jak choćby nawoływania do wysyłania muzułmanów do Oświęcimia w celu zastosowania "ostatecznego rozwiazania" które jak wiadomo polegało na wymordowaniu wszystkich podlegających temu rozwiazaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak samo mówią księża i jakoś specjalnie nikt ich od pajaców nie wyzywa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KK też uważa że kobieta powinna być podporządkowana mężczyźnie, a Korwin jest katolikiem, z tego co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×