Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Gość wiele osób wyzywa księży
od pajaców i wyśmiewa ich wypowiedzi, tak jak wypowiedzi Korwina. A wypowiedż o Oswięcimiu w tym kontekście była okrutnia, nieśmieszna i głupia, obrażająca muzułmanów, Norwegów, mieszkańców Oświęcimia, a już najbardziej te nieszczęsne ofiary Breivika i ich rodziny. Całe szczęście, że jest tylko neiznacznym dziadusiem co się dorwał do internetu i pewnie nikt w Norwegii tych bzdetów nie przeczyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypowiedź o Oświęcimiu wyrwana z kontekstu tak brzmi. Zwiała ja się jej nie dziwie, z tobą się nie da rozmawiać. Wczoraj już ten temat był wałkowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calość wygląda tak. "Jeśli coś się nie zmieni za 20 lat muzułmanie wezmą nasze wnuczki do haremów, a niepokornym mężczyznom poderżną gardła. Wyjścia są trzy: Konserwatywno-liberalne. Zlikwidować socjalizm, przestać wypłacać komukolwiek zasiłki. Wtedy przyjeżdżać będą poważni kupcy, a nie warcholstwo. Narodowe: wprowadzić narodowy socjalizm, a muzułmanów wyrzucić z kraju, wysłać do jakiegoś Oświęcimia w każdym razie: przeprowadzić, jak chciał towarzysz Hitler: „ostateczne rozwiązanie. Postępowe. Pogodzić się z losem i czym prędzej przejść na islam. Dotyczy to zwłaszcza ateistów bo muzułmanie chrześcijan i żydów litościwie tolerują, ale ateistów tępią bez litości P.Andrzej Behring Breivik zwrócił uwagę na problem." I wszystko jest jasne. Tak Korwin-Mikke widzi rozwiązanie problemu z muzułmanami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kontekst zapewne już wykreowały media, co było łatwe do przewidzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomne fragment mojego postu... "Z każdym można dyskutowac przedstawiając racjonalne argumenty, posługując się faktami, odpowiadając na trudne pytania. Trzeba tylko chciec i umieć. Trzeba się równiez znać na tym o czym się dyskutuje." Tak własnie powinna wyglądac dyskusja. A nie powinna polegac na uciekaniu czy też opowiadaniu o tym co się nie zamierza...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Wyjścia są trzy: Konserwatywno-liberalne. Zlikwidować socjalizm, przestać wypłacać komukolwiek zasiłki. Wtedy przyjeżdżać będą poważni kupcy, a nie warcholstwo. } To jest rozwiązanie Korwina. Mnie nie trzeba tego tłumaczyć, słucham go dość długo. I EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możemy się zastanowić nad tym też. "przestać wypłacać komukolwiek zasiłki" Czyli skazac na śmierć głodową wszystkich tych, dla których zasiłki są podstawa egzystencji. To też bandytyzm:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyżby myr też
zwiał?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szzz
[zgłoś do usunięcia] no żesz do k... nędzy Możemy się zastanowić nad tym też. "przestać wypłacać komukolwiek zasiłki" Czyli skazac na śmierć głodową wszystkich tych, dla których zasiłki są podstawa egzystencji. To też bandytyzm A może skazać na wziącie sie do roboty? Niektórym zasiłki są potrzebne, ale ci którzy mają ręce i nogi, są sprawni i zdolni do pracy a żyją z zasiłków nie zasługują na nie i tylko okradają nas wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkaaaaaa aa
Nie ma co dyskutować, dla mnie Korwin to osoba, która ma coś z deklem i nie będę brać jego wypowiedzi na poważnie. Telewizje lubią go zapraszać, żeby później pośmiac się z jego kontrowersyjnych wypowiedzi. Ale ja uważam, że nie ma sie co przejmować takimi ludźmi i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrek, sam mnie uczyles, by nie gadac z........ niektorymi osobnikami. Wiec ja teraz Tobie radze to samo. " Jak Polska moze dzialac, skoro tych ktorzy pracuja karze sie podatkiem dochodowym, a tych ktorzy nie pracuja nagradza zasilkami dla bezrobotnych- NO JAK?" http://www.youtube.com/watch?v=PZkFzYGsUkQ&feature=related prof. Rybinski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkaaaaaa aa
A te urnoty be pokrycia, które gada Korwin pozostawię bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Durnoty bez pokrycia opowiadacie WY. Zajmujecie sie tym, co jest dzisiaj, a dzisiaj przejadamy pozyczone pieniadze. Kiedys one sie skoncza- dlug publiczny mamy (zaraz za Wegrami) najwyzszy w Europie. Kiedys trzeba bedzie zaczac ciecia. Pytanie- KIEDY? Czy teraz, gdy jeszcze pracujacych jest o kilka mln wiecej, i jest szansa na splate z uwagi na wieksza ilosc rak do pracy, czy za pare lat, gdy nadejda nize demograficzne, a oprocz splaty dlugow (z odsetkami) trzeba bedzie jeszcze te grupe 10 mln pracujacych opodatkowac tak, by utrzymala 12, 14 mln emerytow? Zastanowcie sie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co w ogóle te up
? przecież i tak tu max kilka osób zagląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po yo snaaay
yyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma leppera
i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czyli skazac na śmierć głodową wszystkich tych, dla których zasiłki są podstawa egzystencji. To też bandytyzm A może skazać na wziącie sie do roboty? Niektórym zasiłki są potrzebne, ale ci którzy mają ręce i nogi, są sprawni i zdolni do pracy a żyją z zasiłków nie zasługują na nie i tylko okradają nas wszystkich." ........ Czyzbym napisał niewyraźnie o podstawie egzystencji? Chodziło mi o tych, którzy z róznych powodów nie mogą na siebie zarobić i potrzebują pomocy [aństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×