Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

{ wywolujesz tylko smiesznosc, i politowanie, } Nic dodać i nic ująć. :classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na moim topicu moze przebywac kazdy, kto ma ochote- ale nie pozwole, by ktos mnie obrazal w tak ohydny sposob, jak to robi Shatyn. Takie posty jak z poprzedniej strony zglaszam od tej pory do usuniecia. I koniec tematu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy swoje obrażające shatyna
też będziesz zgłaszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli odpowiedziałeś komuś, że masz piękną żonę i znasz Sturha :classic_cool: to ok, ale sam dobrze wiesz, że powtarzałeś to wielokrotnie. Ja odebrałam to jako przechwałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to posty Shatyna są
RE. nie twoje. gdybyś wiedziała co piszesz to wiedziałabyś również że to ty atakujesz personalnie Shatyna a nie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Shatyn, nieważne. W sumie to bzdura, nie? Ja chyba nikogo nie obraziłam. Moje posty nie pójdą do usunięcia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy tylko popatrzeć na
poczatek wymiany zdań. ten współczeny poczatek. zaczeło sie od tego: "Niech sobie osiedle w Simsach zbuduje. Wszystko będzie się samo robić, mieszkańcy będą płacić za ochronę i tak dalej ---> TAKIE RZECZY TO RACZEJ DLA LUDZI UZALEZNIONYCH OD SIEDZENIA NA KOMPIE, NP SHATYNA " to twój post "mam dość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bidusia, Twoj jeden tez zglosilam. Nie zycze sobie takich slow, kierowanych w stosunku do mojej osoby. Zasad netykiety staram sie przestrzegac, wiec i tego samego oczekuje od innych. To po pierwsze. Po drugie- no wlasnie :) gdy glos zabiera Shatyn, nagle po jego poscie zaraz pojawia sie kilka broniacych go- ZAWSZE pomaranczy- lub niemal swiezo zalozonych czarnych nickow. Przez to stajesz sie malo wiarygodny, aby nie rzec- smieszny. Po prostu. Skonczmy te jalowa dyskusje. Zalozcie swoj temat, i tam dyskutujcie, bo jak zrobi sie nam tutaj offtop- zglosze do usuniecia ostatnie 2 strony, i bedzie lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie boję. Zawsze można napisać to samo drugi raz. Ale ja nie jestem aż tak złośliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie chodzi o straszenie. Tylko po prostu po co sie produkujesz, skoro Twoje wypowiedzi i tak zostana wyrzucone przez modow???? Oznacza to tyle, ze produkujesz smieci- nic wiecej. Jak zalezy Ci na zonie- to moze zamiast siedziec rano na kafe, i wklejac informacje, ktore wyszly spod piora Szechtera- po prostu poswiec wiecej czasu jej? Mysle, ze wyszloby Ci to na dobrze. Prosze o zakonczenie offtopowania tematu. twoja znajomosc ze Stuhrem nie jest przedmiotem dyskusji na tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co tu popierać???????
koleś nie potrafi nawet zebrać podpisów w całym kraju. nawet partia emerytów nazbierała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo, ze wracamy do tematu. Udalo sie zebrac podpisy, ale sprawa nadal jest w toku, bo faktycznie mialy miejsce pewne zaniedbania proceduralne, ktore ze wzgledu na terminy zawite nasteczyly watpliwosci co do tego, w ilu okregach Nowa Prawica JKM bedzie mogla startowac.... czekamy na wyjasnienia. "Nie ma sensu o tym teraz dyskutować. Wybory trwają. Będzie batalia prawna o interpretację, co to jest „21 zarejestrowanych okręgów - i o daty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to? jak się skończyła
jazda po Shatynie i jego żonie to zapadło cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, po prostu na razie trwa oczekiwanie na decyzje dot. rejestracji 20 i 21 okregu. Po co bic piane???? Jak chcesz porozmawiac - prosze bardzo. Powiem moze jeszcze tylko tyle, ze Tusk to oprocz populisty taki troche hipokryta. Przez ponad 20 lat zyl w zwiazku niesakramentalnym, dopiero na potrzeby wyborow, i powiekszenia bardziej konserwatywnego elektoratu postanowil nagle wziac slub koscielny. Nie jest to moim zdaniem do konca w porzadku. A Pani Minister Hall? Myslalam, ze najgorsza Minister byla Lybacka, ale po ostatnich ekscesach zmienilam zdanie. Ciekawe co ma w tym temacie do powiedzenia naczelny obronca PeOwcow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem po jakiego grzyba ciagle podkreslasz swoj wiek?To co z tego ze masz 22 lata a Amirol 50,to jest internet i forum jakbys nie zauwazyla przypominam niunia,i tutaj wiek nie ma nic do rzeczy.Rowniez to ile ten czlowiek siedzi tutaj i jak dlugo spedza tutaj czas,g cie obchodzi.Co ty ciagle do ludzi wycieczki osobiste uskuteczniasz,argumentow brak to zaczynaja sie podjazdy o zonie,domu,pracy ,rencie,Puknij sie w glowe dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, tak, dokładnie. :) Laska wchodzi z każdym w utarczki słowne. I.. nie wiem... może to tylko moje zdanie... błyszczy wtedy pełnym blaskiem. :D Uprzedzając... nie jestem Shatynem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i freeminder i musztarda
to wszystko jeden człowiek. SHATYN!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet podobno shatyn
to shatyn. to chyba niemozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ona to lubi,w ten sposob podbudowuje swoje nadszarpniete poczucie wlasnej wartosci.A najchetniej pewnie sama by ustalala kto ma na topie pisac i co.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiejszy wpis z blogu korwin
02 września 2011 Dziś o 9.11 jestem na antenie Radio WNET http://www.radiownet.pl/ Dziwne: na FireFoxie nie widzę dwóch wczorajszych wpisów - na Operze widzę, ale pierwszy zniekształcony, z jakimiś wstawkami do tytułu... Jutro się wyjaśni - idę spać! JKM (00:57)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiejszy wpis z blogu korwin
i tylko tyle w okresie przedwyborczym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korwin chyba się załamał.
Widac to po aktywności na swojej stronie w tak goracym okresie. Wie już, że to następna ogromna porażka i kompletne olanie jego i jego partii przez społeczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×