Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

No i bardzo dobrze powiedzial JKM. W koncu przez lata od pieniedzy kazdego z obywateli pobierany byl jakis tak maly procencik, i obiecano nam, ze te pieniadze beda przeznaczone na emerytury. Tymczasem kasa ta zostala wyciagnieta DZISIAJ, i przeznaczona na wyplaty biezacych emerytur (i bog wie czego jeszcze), a wiec ludzi, ktorzy tego procencku de facto nie placili. Dla nas, ktorzy odkladali- kasy zabraknie. Pacta sunt servanda- :O I sprostowanie- sprawa toczy sie przed WSA, a nie NSA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ dzisiaj Korwin powiedział że Rostowski pójdzie siedziec za DEFRAUDACJE pieniędzy z OFE i funduszu demograficznego } Wątpię, ale życzę powodzenia, tym którzy by chcieli do tego doprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujkpknrmnwszb
Jestes w partii czy tak sama działasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś tu się nie zna
>>>W koncu przez lata od pieniedzy kazdego z obywateli pobierany byl jakis tak maly procencik, i obiecano nam, ze te pieniadze beda przeznaczone na emerytury. Tymczasem kasa ta zostala wyciagnieta DZISIAJ, i przeznaczona na wyplaty biezacych emerytur (i bog wie czego jeszcze) TAK SIĘ DZIEJE OD PARUDZIESIĘCIU LAT BO TAK DZIAŁA TEN SYSTEM. A WIEC ŻADNE !!! DZISIAJ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Działam sama- jezeli w ogole mozna to tak nazwac :classic_cool: Nigdy nie zapisze sie do zadnej partii. Po co wystawiac sie jako cel dla bandy debili, ktorzy beda Cie obrazac i obarcza wina za cale zlo tego swiata bo akurat maja gorszy dzien, a gdy prosisz by swe zdanie jakos uargumentowali- zmywaja sie jak np Shatyn, czy pomarancze wszelakiej masci :O Dlaczego tak wypytujesz? To Ty chciales sie ze mna umowic? :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie widac, ze sie nie znasz, ale moze w takim razie zamiast siedziec tutaj po prostu przeczytasz co to takiego FRD????? A system emerytalny jest absolutnie do wymiany, przeciez kazdy zdrowy i odrobine orientujace sie w temacie czlowiek widzi, ze to po prostu nie funkcjonuje? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś tu się nie zna
jednak funkcjonuje bo dziadek i babcia dostaja emerytury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś tu się nie zna
z FDR zostało wzjete 4 miliardy. to nawet nie połowa wypłacanych miesięcznie rent i emerytur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Wytrzepał
Korwin na premiera, donald do śmietnika.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FRD - wrzuc w wyszukiwarke. System ubezpieczen spolecznych to jedno, FRD to cos zupelnie innego. Tusk wyciagnal z Rostowskim z niego kase, z ktorej mielismy korzystac za dopiero za kilka lat. Zreszta nie jest zadna tajemnica, ze w 2025 roku ZUS zbankrutuje. Ciekawa jak wtedy beda spiewac Ci, ktorzy dzis glosuja na kogos z tej czworki Popissldpsl :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś tu się nie zna
z FDR zostało wziete 4 miliardy. to nawet nie połowa wypłacanych miesięcznie rent i emerytur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieśń o donaldzie
Donald matole twój rząd obalą kibole donald matole ,.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś tu się nie zna
FDR to Fundusz Rezerwy Demograficznej. stan na dzisiaj to ponad 14 miliardów złotych. parę miesięcy temy wzieto z niego 4 miliardy. rok 2025 jest bardzo odległy. nie wiadomo jaki ksztalt bedzie miala Europa, jaka bedzie gospodarka Polaki a ty prorokujesz upadek instytucji ktora juz wtedy moze nie istniec bo zastapi ja inny system. chyba robisz sobie zarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieśń o donaldzie
No tak to dostateczne powód do kradzieży tych pieniędzy. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś tu się nie zna
kradziez to bezprawne zabranie komus jego wlasnosci. tutaj nic takiego nie nastapilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga, SRATYN w pomaranczy
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieśń o donaldzie
Jak chcecie chodzić w osranych majtkach, porwanych spodniach, dziurawych butach to głosujcie na rudego donalda on chętnie sięgnie do naszych kieszeni , wyjedzie w jakąś długą egzotyczną podróż życia na koszt podatnika, później podrapie się po jajach i powie "razem ! by żyło się lepiej" :P :D:D:D:D durnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajca jak berety panie
z OFE też nie ukradli NIE? :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umow nalezy dotrzymywac. Tych pieniedzy NIE MOZNA BYLO TKNAC. Watpie, by miesieczna rata wynosila 4 miliardy :O :D Tusk wygra te wybory, nie ma co do tego watpliwosci, jednak jak sam przyznal sa to ostatni wybory w ktorych kandyduje do sejmu. Doskonale posuneicie- madry z Niego chlop :classic_cool: Dobrze wie, ze mozliwosc zycia za pozyczone skonczy sie wlasnie gdzies za okolo 4, 5 lat- wtedy zostawi kraj w ruinie, odda wladze np takiemu Korwinowi i powie jakim to On jest zlym Premierem, bo nie wyplaca ludizom emerytur, pozwalnial urzednikow, zlikwidowal urzedy. Zapomni tylko dodac, ze nie kto inny jak wlasnie ON wyczyscil kraj z resztek peiniedzy i zapozyczyl sie w tempie 2 razy szybszym niz Gierek. Chyba kazdy wie, ze rzady Gierka skonczyly sie dla Polski ogloszeniem BANKRUCTWA. Macie jeszcze jakies zludzenia w kwestii tego, w ktora strone zmierzamy pod rzadami bandy czworga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donald Zesrał
18:24 [zgłoś do usunięcia] ktoś tu się nie zna kradziez to bezprawne zabranie komus jego wlasnosci. tutaj nic takiego nie nastapilo." \\\\\\\\\\\\\\bezprawny zagarnięcie pieniędzy z OFE to pospolita kradzieź. !!!!! to tak jakby donek matoł ogłosił że zabiera wszystkie pieniądze złożone na lokatach bankowych. :P Durniu !!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glen B z PK (Partia Kupiarzy)
Ja też nie jestem Tuskiem ani Kaczyńskim, nie jestem z bandy czworga - głosujcie na Partię Kupiarza, która odświeży scenę polityczną. Banda czworga szkodzi Polsce, a ja nie jestem z bandy czworga, więc logiczne, że chcecie na mnie głosować, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donald Zesrał
Spierdalaj kupiarz do partii obiecanki cacanki a głupiemu shatynowi staje czyli PO. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś tu się nie zna
>>>Chyba kazdy wie, ze rzady Gierka skonczyly sie dla Polski ogloszeniem BANKRUCTWA. nic takiego sie nie wydarzylo. nie znasz historii wlasnego panstwa. juz pozno. dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FDR to Fundusz Rezerwy Demograficznej. stan na dzisiaj to ponad 14 miliardów złotych. parę miesięcy temy wzieto z niego 4 miliardy. ---> no wiec wlasnie; zdazyli wydac niemal 25% kwoty, ktora miala wystarczyc (od bodajze 2009) na 15, 20 lat :D Pamietajmy tez, ze wplywy do funduszu beda MNIEJSZE- a nie wieksze bo rodzi sie nas mniej :O rok 2025 jest bardzo odległy. nie wiadomo jaki ksztalt bedzie miala Europa, jaka bedzie gospodarka Polaki a ty prorokujesz upadek instytucji ktora juz wtedy moze nie istniec bo zastapi ja inny system. chyba robisz sobie zarty. ---> wiadomo jednak, ze znow urodzilo sie ZA MALO dzieci, ktore wedlug planow Tuskla mialy utrzymywac emerytow. Wedlug prognozy ekonomistow wzrost gosp Polski na 2018 rok to 1%. Jak z tego utrzymasz miliony ludzi uprawnonych do zasilku? Przepraszam, jaki inny sytstem ja zastapi???? To jest akurat pewne, bo skoro ta firma zbankrutuje to logiczne, ze jej meijsce zajmie inna, tylko co z kasa, ktora ludzie odkladali przez lata liczac, ze bedzie im zwrocona w jakims ulamku w przyszlosci? JEJ JUZ TERAZ NIE MA. Zostala przejedzona. I Ci, ktorzy nia zarzadzaja, tym samym doprowadzajac do neikorzystnego rozporzadzania cudzym mieniem powinni siedziec w wiezieniach. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donald Zesrał
tobie sie rzeczywiscie pieprzy w glowie mam dosc. jaki kurwa shatyn.nie widzisz ze to z zagranicy? dziadek shatyn jest z nh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krulowa marmury
ktoś tu się nie zna to shaty przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×